Saltar al contenido

Як підключити телефон Samsung до телевізора Samsung

21 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • SmartThings: Відкрийте програму. Виберіть свій телевізор. Вибирайте Більше варіантів у верхньому правому куті та виберіть Дзеркальне відображення екрана (Smart View).
 • Chromecast: підключіть Chromecast. На домашній сторінці Google перейдіть до Додати > Налаштування пристроюта налаштуйте Chromecast. Натисніть Актори.
 • Дзеркальне відображення Wi-Fi: потягніть вниз Повідомлення на телефоні Samsung. Торкніться Дзеркальне відображення екрану, виберіть телевізор, а потім введіть PIN-код на телевізорі.

У цій статті пояснюється, як підключити смартфон Samsung та телевізор Samsung, щоб переглядати вміст із телефону до телевізора за допомогою дзеркального відображення екрана. Найкращим способом Samsung є програма SmartThings.

Дзеркальне відображення екрана за допомогою програми Samsung SmartThings

Перш ніж почати, переконайтеся, що ваш смартфон і телевізор знаходяться в одній бездротовій мережі, а телевізор увімкнено та підключено до вашого облікового запису SmartThings.

 1. Відкрийте програму SmartThings на вашому смартфоні Samsung.

 2. На інформаційній панелі виберіть свій телевізор.

 3. Виберіть Більше варіантів (три крапки) у верхньому правому куті екрана.

 4. Торкніться Дзеркальний екран (Smart View).

 5. Ви побачите вміст телефону на екрані телевізора.

Трансляція вмісту на телевізор Samsung

Інший спосіб перегляду вмісту телефону Samsung на телевізорі Samsung – це трансляція екрану через пристрій Chromecast та додаток Google Home. Зробити це:

 1. Підключіть пристрій Chromecast і увімкніть телевізор.

 2. Встановіть для входу телевізора значення HDMI.

 3. У додатку Google Home виберіть Додати > Налаштування пристрою, а потім дотримуйтесь вказівок, щоб налаштувати Chromecast.

 4. Виберіть і відкрийте на телефоні програму, сумісну з Chromecast, а потім натисніть Актори кнопку.

 5. Насолоджуйтесь своїм відтвореним вмістом на телевізорі.

Дзеркальне відображення екрана за допомогою Samsung Smart View

Додаток Samsung Smart View – це ще один спосіб віддзеркалити вміст зі смартфона Samsung на телевізор Samsung. З жовтня 2020 року Samsung більше не підтримує цю програму, оскільки вона зосереджена на додатку SmartThings та екосистемі. Хоча нові користувачі не можуть завантажити Smart View після жовтня 2020 року, ті, у кого є програма, все ще можуть використовувати її для дзеркального відображення екрана свого телефону на своєму телевізорі. Необов’язково використовуйте адаптер для трансляції, такий як Chromecast, із Smart View. На деяких телевізорах Samsung може знадобитися ввімкнути дзеркальне відображення екрана, перейшовши на Джерело > Дзеркальне відображення екрана або Мережа > дзеркальне відображення екрана.

 1. Переконайтеся, що ваш смартфон Samsung та телевізор Samsung Smart TV підключені до однієї мережі Wi-Fi. Якщо ви використовуєте Chromecast, переконайтеся, що він підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і ваш смартфон Samsung.

 2. Перетягніть зі свого телефону панель сповіщень, щоб переглянути меню ярликів програми.

 3. Проведіть пальцем, щоб знайти та торкнутися Smart View.

  Швидке меню телефону Samsung із підсвіченим Smart View

 4. Виберіть свій телевізор Samsung. На екрані телевізора з’явиться екран вашого смартфона або планшета Samsung. Якщо ви вперше налаштовуєте віддзеркалення екрана за допомогою Smart View, виберіть Дозвольте за допомогою пульта дистанційного керування телевізора, коли телевізор просить підтвердити з’єднання.

 5. Коли закінчите, торкніться Smart View на телефоні, щоб від’єднати та припинити дзеркальне відображення.

Дзеркальне відображення екрану Wi-Fi

Якщо у вас є старі пристрої Samsung, які не підтримуються SmartThings або Smart View, все одно можна віддзеркалити вміст телефону на телевізорі Samsung. Для початку для деяких старих моделей натисніть Джерело кнопку на пульті дистанційного керування, а потім виберіть Дзеркальне відображення екрану. Для інших моделей натисніть Меню на пульті дистанційного керування, а потім виберіть Мережа > Дзеркальне відображення екрану.

 1. Перетягніть вниз панель сповіщень на телефоні Samsung.

 2. Виберіть Дзеркальне відображення екрану (на деяких пристроях виберіть Швидке підключення).

 3. Ваш пристрій шукає доступні пристрої для підключення. Виберіть телевізор зі списку доступних пристроїв.

 4. Якщо на екрані телевізора з’являється PIN-код, введіть номер у свій смартфон, коли з’явиться відповідний запит.

 5. Після встановлення зв’язку ви зможете відкрити більшість програм та програм зі смартфона Samsung, а програми відображатимуться на вашому телевізорі Samsung Smart TV.