Saltar al contenido

Як підключити Apple HomePod до телевізора

25 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Спосіб 1: Відкрийте Apple TV Налаштування. Виберіть Відео та аудіо. Вибирайте Аудіо вихід. Виберіть назву вашого HomePod.
 • Спосіб 2: Відкрийте вміст зі звуком на Apple TV. Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана та виберіть Аудіо > назва HomePod.

У цій статті пояснюється, як підключити Apple HomePod до Apple TV двома методами, для яких обом потрібен Apple TV 4 або новіший. Він включає кілька обмежень процесу та перелік вимог.

Відтворюйте звук Apple TV через HomePod

Apple HomePod – це голосовий інтелектуальний динамік, який розроблений для забезпечення чіткого звуку, що наповнює кімнату, з легкістю, як і його конкуренти Google Home та Amazon Echo. Як самостійний динамік, HomePod може бути джерелом звуку для цифрового телебачення. HomePod не можна підключити безпосередньо до телевізора. Як бездротовий пристрій Bluetooth, HomePod повинен підключатися до пристрою Apple TV через AirPlay для відтворення звуку з телевізора. Після налаштування HomePod ви можете зробити його джерелом аудіовиходу для Apple TV кількома способами. Це дозволяє відтворювати звук із вмісту Apple TV на вашому HomePod замість телевізора. Перший метод передбачає налаштування Apple TV.

 1. На Apple TV відкрийте Налаштування.

 2. Виберіть Відео та аудіо.

  Налаштування відео та аудіо Apple TV

 3. Виберіть Аудіо вихід.

 4. Виберіть назву вашого HomePod. Поруч з’являється галочка, яка вказує на те, що звук з Apple TV надсилається на HomePod.

  Екран аудіовиходу на Apple TV, встановлений на HDMI

Ярлик для відтворення Apple TV через HomePod

Існує ще один, простіший спосіб надсилання звуку на HomePod, хоча не кожна програма Apple TV підтримує цей ярлик.

 1. Почніть відтворювати вміст у сумісному додатку на Apple TV.

 2. Проведіть пальцем по пульту дистанційного керування Apple TV, щоб відкрити Інформація Субтитри Аудіо меню. (Якщо ви не бачите цього меню, коли проводите пальцем вниз, програма не сумісна з цим методом, і вам слід скористатися іншими інструкціями.)

 3. Виберіть Аудіо.

  Apple TV Audio

 4. В Доповідач меню, виберіть назву вашого HomePod, щоб біля нього з’явилася галочка. Аудіо починає відтворюватися через HomePod.

  Вибір динаміків Apple TV

Що потрібно для підключення HomePod і телевізора

Для того, щоб підключити HomePod до телевізора, вам потрібно наступне:

 • Apple HomePod.
 • Apple TV четвертого покоління або Apple TV 4K з підтримкою Bluetooth.
 • Обидва пристрої підключені до однієї мережі Wi-Fi.
 • Обидва пристрої використовують однаковий ідентифікатор Apple.

Обмеження HomePod та Apple TV

Хоча підключити HomePod до телевізора досить просто, він не ідеально підходить для звуку домашнього кінотеатру. Це тому, що HomePod розроблений переважно для аудіо та не підтримує функції об’ємного звуку. Для найкращого звукового досвіду з телевізором та фільмами вам потрібна система динаміків, що пропонує об’ємний звук або багатоканальний звук, який може відтворювати звук із різних напрямків. Це забезпечує більш захоплюючий звуковий досвід, при цьому звук рухається у всіх напрямках, як у кінотеатрі. Зазвичай це можна зробити за допомогою динаміка з кожного боку телевізора або за допомогою звукової панелі, яка має незалежні лівий та правий динаміки. HomePod не підтримує багатоканальний звук, але з AirPlay 2 підтримує стереозвук. Це означає, що він може передавати два аудіоканали (лівий та правий). Це чудово підходить для музики, але все ще не ідеально підходить для системи домашнього кінотеатру, яка повинна мати принаймні 5,1-канальну систему.

Вид зверху homepod з siri

Apple, Inc.