Saltar al contenido

Як підключити MacBook до телевізора

6 de septiembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Ви можете підключити комп’ютер MacBook до телевізора за допомогою адаптера USB-C або Thunderbolt-3 – HDMI або DVI.
 • Якщо у вас є смарт-телевізор, ви також можете використовувати AirPlay для віддзеркалення екрана MacBook або розширити екран і використовувати телевізор як другий монітор.
 • Старіші моделі MacBook можуть мати порт міні-дисплея, але ви все ще можете використовувати адаптер для підключення MacBook до телевізора.

У цій статті пояснюється, як підключити комп’ютер MacBook до телевізора, включно з використанням кабелю для з’єднання або бездротового з’єднання за допомогою AirPlay і Smart TV.

Як підключити MacBook до телевізора?

Приємно мати можливість підключити комп’ютер MacBook до телевізійного екрана для потокового передавання, ігор або мати більший екран для роботи. Якщо у вас є Smart TV, найпростіший спосіб підключити MacBook до телевізора за допомогою AirPlay. Перш ніж спробувати підключити MacBook до смарт-телевізора, переконайтеся, що обидва пристрої під’єднані до однієї мережі й увімкнено.

 1. На вашому Macbook перейдіть до Налаштування > Дисплеї.

 2. Виберіть спадне меню для опції для Дисплей AirPlay.

  Розкривне меню AirPlay Display.

 3. Виберіть Smart TV або пристрій, який ви хочете використовувати як дисплей для свого MacBook.

  Вибір телевізора для дисплея AirPlay на MacBook.

 4. Після підключення на вашому смарт-телевізорі може з’явитися маленьке вікно. Якщо ви хочете використовувати телевізор як другий дисплей для MacBook, виберіть Зберіть Windows на екрані MacBook, щоб об’єднати всі вікна та розширити екран. Тоді ви зможете використовувати свій телевізор як другий монітор.

  Параметр Gather Windows у меню налаштувань дисплея MacBook.

 5. Якщо ви хочете віддзеркалити екран MacBook на смарт-телевізор, виберіть Аранжування на тобі Налаштування дисплея і вибирайте Дзеркальний дисплей.

  Параметр «Дзеркальні дисплеї» в налаштуваннях дисплея на MacBook.

Коли ви закінчите та захочете від’єднати монітор, скористайтеся наведеними вище інструкціями та виберіть у кроці 3 Вимкнено. Крім того, ви можете клацнути Центр керування на панелі меню та вибрати Віддзеркалення екрана, а потім виберіть телевізор, на який потрібно віддзеркалити екран. Після підключення ви можете вибрати опцію віддзеркалення або розширення дисплея. Коли закінчите, відкрийте Віддзеркалення екрана ще раз і клацніть назву підключеного телевізора, щоб завершити з’єднання.

Параметр Screen Mirroring у Центрі керування на MacBook

Чи можна підключити MacBook до телевізора?

Якщо у вас старіша модель телевізора або MacBook, у якій немає функції AirPlay, ви можете підключитися до MacBook за допомогою кабелю. Тип кабелю, який вам потрібен, залежить від моделі вашого MacBook і з’єднань на цьому комп’ютері. Можливо, вам також доведеться вибрати між використанням кабелю, який підключається безпосередньо від MacBook до телевізора; наприклад, ви можете використовувати кабель Thunderbolt – HDMI. Або ви можете використовувати адаптер, який підключається до вашого MacBook і забезпечує адаптивні порти. Наприклад, адаптер Thunderbolt, який підключається до вашого Macbook і підтримує кабелі HDMI або DVI. Після підключення вам може знадобитися перейти до Налаштування > Дисплей щоб налаштувати параметри дисплея та роздільну здатність для отримання зображення найкращої якості. Приємна річ у дротовому підключенні до телевізора полягає в тому, що після налаштування ви можете закрити свій MacBook і продовжувати використовувати його з бездротовою клавіатурою та мишкою та телевізором як монітором комп’ютера.

FAQ

 • Як підключити MacBook до ПК з Windows?

  Встановіть iTunes, щоб підключати пристрої AirPlay до Windows через Wi-Fi. Для потокового відео використовуйте програму на зразок TuneBlade або Airfoil. Для дублювання екрана використовуйте AirMyPC, AirParrot, AirServer або X-Mirage.

 • Як увімкнути AirPlay на своєму iPhone?

  Щоб отримати музику, перейдіть до Центру керування та натисніть і утримуйте музикапотім торкніться AirPlay і виберіть пристрій. Щоб віддзеркалити екран, перейдіть до Центру керування та торкніться Віддзеркалення екрана або AirPlay Mirroring.

 • Як вимкнути Apple AirPlay?

  На Mac виберіть Дзеркальне відображення > Вимкніть віддзеркалення. На пристроях iOS перейдіть до Центру керування та торкніться Віддзеркалення екрана > Зупинити віддзеркалення. Щоб вимкнути функцію AirPlay на вашому Mac, перейдіть до Налаштування > Дисплеївиберіть спадне меню AirPlay Display і виберіть Вимкнено.