Saltar al contenido

Як підключити USB-модем до бездротового маршрутизатора

31 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Підключіть USB-модем до USB-порту маршрутизатора.
 • Перейдіть до налаштувань адміністратора маршрутизатора та переконайтеся, що вибрано USB-модем.
 • Не всі маршрутизатори підтримують USB-модеми, тому перед покупкою переконайтеся, що ваш підтримує.

Цей посібник пояснює, як підключити USB-модем до бездротового маршрутизатора.

Чи можу я підключити USB до роутера?

Більшість маршрутизаторів оснащено USB-портом, але не всі маршрутизатори підтримують функцію USB-модему, тому переконайтеся, що ваш підтримує її, перш ніж використовувати USB-модем для підключення до Інтернету за допомогою бездротового маршрутизатора.

 1. Налаштуйте USB-модем: можливо, вам знадобиться додати SIM-карту або активувати ключ, підключивши його до комп’ютера чи ноутбука. Це залежатиме від постачальника послуг і моделі USB-модему, тому зверніться до веб-сайту виробника або до посібника, якщо вам потрібна допомога щодо вашої моделі.

  Якщо ви вважаєте, що ключ USB налаштовано правильно, спробуйте підключитися до Інтернету на підключеному пристрої. Якщо це спрацює, переходьте до кроку 2. В іншому випадку вам потрібно буде усунути проблеми з мережею.

 2. Підключіть USB-модем: підключіть USB-модем до USB-порту бездротового маршрутизатора.

 3. Увійдіть до маршрутизатора: підключіть свій ПК, ноутбук або мобільний пристрій до бездротової мережі маршрутизатора та увійдіть у розділ адміністратора маршрутизатора, використовуючи пароль, який ви вибрали під час налаштування. Або використовуйте облікові дані за замовчуванням, які надаються разом із маршрутизатором. Перегляньте веб-сайт виробника або посібник з маршрутизатора, якщо ви не можете його знайти.

  Екран входу адміністратора на маршрутизаторі TP-Link.

  Якщо ви все ще використовуєте пароль за замовчуванням на маршрутизаторі, спробуйте змінити його зараз. Зміна пароля маршрутизатора є важливим кроком у захисті вашої мережі Wi-Fi від хакерів і зловмисного програмного забезпечення.

 4. Налаштуйте маршрутизатор на режим 3G/4G: у налаштуваннях маршрутизатора змініть бажані параметри доступу до Інтернету на Бажано 3G/4G або Тільки 3G/4Gзалежно від конкретної ситуації. Конкретне формулювання та розташування залежатимуть від марки та моделі вашого маршрутизатора, тому зверніться до веб-сайту виробника або до посібника з маршрутизатора, щоб отримати детальні інструкції.

Чи можна підключити модем до маршрутизатора без проводів?

Що стосується USB-модемів, ні, ви не можете підключити USB-модем до маршрутизатора бездротовим способом. Більшості з них не вистачає функціональності для бездротового підключення до іншого маршрутизатора та батареї для бездротового живлення.

FAQ

 • Як підключити зовнішній жорсткий диск USB до бездротового модемного маршрутизатора?

  Щоб підключити зовнішній жорсткий диск USB до маршрутизатора, переконайтеся, що ваш маршрутизатор має USB-порти. Підключіть жорсткий диск до розетки та підключіть його до маршрутизатора. Крім того, ви можете підключити жорсткий диск до джерела живлення та з’єднати жорсткий диск і маршрутизатор за допомогою кабелю Ethernet.

 • Як підключити USB-модем до планшета?

  Щоб під’єднати USB-модем до планшета Android і розширити функціональність планшета, інсталюйте програму, наприклад PPP Widget 3 із магазину Google Play, щоб планшет Android розпізнавав модем. Потім за допомогою кабелю USB OTG підключіть модем до порту MicroUSB Android. Запустіть програму та дотримуйтесь підказок.

 • Як підключити зовнішню антену до USB-модему?

  Вам знадобляться модем, антена та адаптер антени. Підключіть адаптер до зовнішньої антени та вставте антену в USB-модем. Переконайтеся, що все підключено правильно.