Saltar al contenido

Як пінгувати комп’ютер або веб-сайт

8 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • На будь-якій платформі відкрийте програму ping і введіть її пінг. Ping працює з командного рядка в Windows або вікна терміналу в Mac.
 • Якщо пінг пройшов успішно, ви побачите підсумок результатів. Якщо пінг не вдається, це може означати, що IP-адреса недійсна або хост не підключений.
 • У Windows введіть ping -t у командному рядку, щоб запустити програму в постійно запущеному режимі для моніторингу стану з’єднання.

У цій статті пояснюється, як використовувати утиліту ping для надсилання тестового повідомлення від локального клієнта до віддаленої цілі через мережеве підключення TCP / IP. Ціль може бути веб-сайтом, комп’ютером або будь-яким іншим пристроєм з IP-адресою.

Як пінгувати IP-адресу

Ping працює однаково на всіх платформах. Відкрийте утиліту, а потім введіть пінг. Ping працює з підказки оболонки, яку іноді називають вікном терміналу. У Windows використовуйте командний рядок або PowerShell для доступу до пінгу.

Еллен Лінднер / tebapit

Інтерпретація результатів пінгу

Типовий сеанс пінгу знаходить запитуваний сервер, а потім повертає статистику:

 • Відповідь від: За замовчуванням пінг Microsoft Windows надсилає на адресу серію з чотирьох повідомлень. Програма виводить рядок підтвердження для кожного повідомлення відповіді, отриманого від цільового комп’ютера.
 • Байти: Кожен запит пінгу за замовчуванням має розмір 32 байти.
 • Час: Ping повідомляє про час (у мілісекундах) між надсиланням запитів та отриманням відповідей.
 • TTL (Час до життя): Встановлюється системою, яка надсилає команду ping. Для нього можна встановити будь-яке значення від 1 до 255. Різні ОС встановлюють різні значення за замовчуванням. Кожен маршрутизатор, який отримує пакет, віднімає принаймні 1 із числа. Якщо він залишається більшим за 0, маршрутизатор пересилає пакет, інакше він відкидає його та відправляє повідомлення ICMP назад хосту.

Пінг у windows PowerShell

Запуск Ping безперервно

На деяких комп’ютерах (особливо на тих, що працюють під Linux), стандартна програма ping не припиняє роботу після чотирьох спроб запиту, а натомість працює, поки користувач не закінчить її. Така поведінка корисна для моніторингу стану мережевого з’єднання протягом більш тривалих періодів часу. В Microsoft Windows введіть ping -t замість того, щоб пінгувати в командному рядку, щоб запустити програму в цьому постійно запущеному режимі (і використовуйте послідовність клавіш Control-C, щоб зупинити її).

Пінг IP-адреси, яка не відповідає

У деяких випадках запити пінгу не вдаються. Це відбувається з будь-якої з кількох причин:

 • IP-адреса, вказана програмою ping, недійсна.
 • Хост-система (пристрій, який використовується для надсилання пінг-повідомлень) не підключена до мережі IP (тобто не має діючої IP-адреси).
 • Жоден мережевий пристрій не підключено до цільової IP-адреси.
 • Перевантаження мережі або помилки між хостом і ціллю перешкоджають проходженню повідомлень (в одному або обох напрямках).

Кожен Відповідь від рядок займає кілька секунд, щоб з’явитись на екрані, оскільки програма чекає і з часом закінчується. IP-адреса, на яку посилається кожен рядок відповіді виводу, є адресою комп’ютера, що перевіряє (хостинг).

Переривчасті відповіді пінгу

Хоча і незвично, ping може повідомити про частоту відповіді, відмінну від 0 відсотків (повністю не реагує) або 100 відсотків (повністю реагує). Цей результат з’являється найчастіше, коли цільова система вимикається або запускається. Ви можете використовувати ім’я комп’ютера, а не IP-адресу за допомогою команди ping. Наприклад, тип ping tebapit.com пінгувати сервер tebapit. Ви втрачаєте точність знання, на який сервер ви націлюєтесь, але як швидкий і простий спосіб визначити, чи працює ваше з’єднання з Інтернетом, цей фокус важко обіграти.