Saltar al contenido

Як редагувати відео на вашому iPhone

25 de julio de 2021

Маючи iPhone у кишені, ви можете записати чудово виглядаюче відео практично в будь-який час. Ще краще, є вбудовані функції, які редагують відео на самому iPhone. Не потрібно зайвих додатків або синхронізації відео на комп’ютері! Додаток Photos, який попередньо завантажується на iPhone, пропонує інструменти для редагування відео. Ці функції є досить базовими – вони просто дозволяють обрізати ваше відео до ваших улюблених розділів – але вони добре підходять для створення кліпу, яким ви можете поділитися з друзями електронною поштою чи текстовим повідомленням або зі світом на YouTube. Програма «Фото» не є інструментом для редагування відео на професійному рівні. Не можна додавати складні функції, такі як екранний текст, візуальні чи звукові ефекти. Якщо вам потрібні такі функції, варто ознайомитись з іншими програмами, про які йдеться в кінці статті. Хочете змінити швидкість відео? Дізнайтеся, як прискорити (і уповільнити) відео на iPhone. Інструкції в цій статті написані з використанням iOS 12, але функція редагування відео присутня у кожній версії від iOS 6 і новіших. Деякі конкретні кроки можуть відрізнятися в інших версіях iOS, але основні концепції однакові.

Змістовий покажчик

Вимоги до редагування відео на iPhone

Будь-яка сучасна модель iPhone може редагувати відео. Насправді кожен iPhone з 2009 року міг редагувати відео (припускаючи, що у вас iOS 6 або новіша версія, і це практично всі в наші дні). Все, що вам потрібно – це ваш iPhone і трохи відео!

Як редагувати відео на iPhone

0:55 Щоб відредагувати відео на iPhone, потрібно мати якесь відео. Запишіть деяке відео за допомогою програми Camera, що постачається разом із iPhone (або сторонніми відеопрограмами). Прочитайте цю статтю, щоб отримати вказівки щодо використання програми Камера для запису відео. Отримавши відео, виконайте такі дії:

 1. Якщо ви щойно записали відео за допомогою Камери, торкніться поля в нижньому лівому куті та перейдіть до кроку 4. Якщо ви хочете відредагувати відео, зроблене раніше, натисніть Фотографії додаток, щоб запустити його.

 2. В Фотографії, торкніться відео, яке потрібно редагувати. Якщо ви не можете знайти його в iOS 12, торкніться значка Альбоми внизу екрана, прокрутіть до Типи носіїв розділ, і виберіть Відео.

  У попередніх версіях iOS ви просто натискаєте Альбоми а потім натисніть на Відео альбом.

 3. Торкніться відео, яке потрібно редагувати, щоб відкрити його.

  Знімок екрана програми

 4. Торкніться Редагувати у верхньому куті.

  Кнопка редагування в програмі iOS 12 Photos на iPhone 8 Plus

 5. Рядок часової шкали внизу екрана відображає кожен кадр вашого відео. Щоб відредагувати відео, натисніть і утримуйте будь-який кінець шкали шкали часу (шукайте білі смуги на кожному кінці панелі).

  Панель редагування в програмі iOS 12 Photos на iPhone 8 Plus

 6. Перетягніть будь-який кінець панелі (яка тепер повинна бути жовтою), щоб вирізати частини відео, які ви не хочете зберігати. Ви збережете розділ відео, який відображається на жовтій смузі. У програмі Фотографії ви можете зберігати лише безперервні сегменти відео. Ви не можете вирізати середній розділ і з’єднати початок і кінець відео.

 7. Коли ви задоволені своїм вибором, торкніться Готово. Якщо ви передумали і хочете позбутися вибраного (але зберегти відео), торкніться Скасувати.

  Кнопка

 8. У iOS 12 спливає меню, що пропонує два варіанти: Зберегти як новий кліп і Скасувати. Вибирайте Зберегти як новий кліп. Це зберігає обрізану версію відео як новий файл на вашому iPhone, а оригінал залишається недоторканим. Таким чином, ви можете повернутися до нього, щоб пізніше внести інші зміни.

  Кнопка

  У попередніх версіях iOS опція Обрізати оригінал було доступно, що робить постійним все, що ви вирізали з оригінального відео.

 9. Відредаговане відео тепер буде у вашому Фото альбоми як окреме відео. Тепер ви можете переглядати та ділитися ним.

Як поділитися відредагованими відео з вашого iPhone

Якщо торкнутися поля дій (піктограми зі стрілкою) унизу екрана, переглядаючи ваше відео, у вас повинні бути такі опції, щоб поділитися своїм відео:

 • AirDrop: Бездротово діліться відео безпосередньо з іншим користувачем поблизу за допомогою пристрою Apple через AirDrop. Просто торкніться імені та фотографії людини, якій ви хочете її надіслати.
 • Повідомлення: Якщо вибрати Повідомлення, відео буде імпортовано в програму Повідомлення, а Ви зможете надіслати відео у вигляді текстового повідомлення.
 • Пошта: Виберіть Пошта, щоб імпортувати відео у вбудованому додатку Пошта. Надішліть електронний лист, як і будь-який інший електронний лист, і надішліть його.
 • YouTube: Поділіться своїм новим відео на YouTube, натиснувши цю кнопку. Коли ви це зробите, ваш iPhone автоматично форматує відео для цього сайту та розміщує його у своєму обліковому записі (для цього, звичайно, потрібно мати обліковий запис YouTube).

Інші програми для редагування відео iPhone

Додаток Фотографії – це не ваш єдиний варіант редагування відео на iPhone. Деякі інші програми, які можуть допомогти вам редагувати відео на вашому iPhone, включають:

 • iMovie: Версія Apple для iOS – універсальна та потужна програма iMovie для настільних ПК. Виберіть візуальні ефекти, додайте екранний текст та включіть музику. Безкоштовно
 • Магісто: Ця програма застосовує інтелект для автоматичного створення відредагованого відео для вас. Він також додає візуальні теми та музику. Безкоштовно з покупками в додатку
 • Зрощення: Цей редактор, який зараз належить GoPro, надає вам окремі доріжки для відео та аудіо для створення більш складних відео. Додайте на екран текст, голосовий переказ та анімацію. Безкоштовно з покупками в додатку
 • Відеошоп: Додайте аудіо, озвучку, екранний текст (включаючи анімований текст) та спеціальні ефекти, такі як повільний рух, швидкий рух та зворотне відео в цьому додатку. Безкоштовно з покупками в додатку.

Як редагувати відео за допомогою сторонніх програм для iPhone

Починаючи з iOS 8, Apple дозволяє програмам запозичувати функції один у одного. У цьому випадку це означає, що якщо на вашому iPhone є програма для редагування відео, яка підтримує цю опцію, ви можете використовувати функції цієї програми в інтерфейсі для редагування відео у Фото. Ось як:

 1. Торкніться Фотографії щоб відкрити його.

 2. Виберіть відео, яке потрібно відредагувати.

 3. Торкніться Редагувати.

 4. Унизу екрана торкніться значка три крапки значок по колу.

  Піктограма з трьома крапками, щоб знайти інші програми для редагування відео на вашому iPhone

 5. Меню, що з’явиться, дозволяє вибрати іншу програму, наприклад iMovie, яка може поділитися з вами своїми функціями.

 6. Функції цієї програми відображаються на екрані. У цьому прикладі на екрані тепер написано iMovie і надає вам функції редагування цього додатка. Використовуйте їх тут і збережіть своє відео, ніколи не залишаючи Фото.