Skip to content

Як редагувати відео на Android

3 de Липень de 2021

У вас на Android є чудові відео, які ви хочете відредагувати та покращити? Ви можете, якщо знаєте, як редагувати відео на Android. У цій статті ви ознайомитесь із різноманітними методами, зокрема використанням Google Photos для обрізання чи обрізання відео, YouCut для вирізання чи нарізки відео та Kinemaster або Adobe Premiere Rush для багатошарового відео шедевра. Інструкції в цій статті стосуються звичайних телефонів Android та телефонів Samsung.

Використовуйте Google Фото для обрізання відео на Android

Додаток Google Фото на Android включає можливість вирізати або обрізати відеозаписи, записані за допомогою програми камери. На вашому пристрої може бути додаток Google Фото, оскільки багато телефонів Android включають додаток за замовчуванням. Однак якщо програми Google Фото немає на вашому телефоні, встановіть її з магазину Google Play. Наступні кроки допоможуть вам вирізати та обрізати відео за допомогою програми Google Фото на Android. Переконайтеся, що відео, яке потрібно редагувати, зберігається на вашому пристрої Android.

 1. Відкрийте Google Фото програми та знайдіть відео, яке потрібно відредагувати.

 2. Торкніться відео, яке потрібно редагувати, щоб відкрити його. Відео відтворюється на вашому пристрої.

 3. Торкніться екрана за межами відео, щоб відобразити параметри редагування.

 4. Торкніться значка Редагувати піктограми, три горизонтальні лінії з вертикальною позначкою через кожну (у нижній центральній частині екрана) для доступу до параметрів редагування.

 5. Відео відображається з двома білими ручками редагування, однією зліва та другою праворуч. Натисніть і утримуйте будь-яку Ручка редагування, а потім перетягніть ручку, щоб відрегулювати тривалість відео. Якщо потрібно, повторіть цей крок з іншою ручкою редагування.

 6. Торкніться Зберегти копію у правому верхньому куті, щоб зберегти відео.

 7. Оригінальне відео та обрізане відео зберігаються в Google Фото.

Використовуйте вбудовані можливості редагування відео на Samsung

Якщо ви хочете обрізати або обрізати відео на пристрої Samsung, вбудовані елементи керування в галереї надають доступ до основ. Подібно до елементів керування Google Photos, ви можете обрізати та обрізати відео. Ви також можете налаштувати роздільну здатність відео, змінити пропорції та додати фільтри та інші художні штрихи.

 1. На своєму пристрої Samsung перейдіть і відкрийте відео, яке потрібно редагувати.

 2. Торкніться значка олівець в лівому нижньому куті.

 3. Торкніться та перетягніть з будь-якого кінця рядка кадру відео внизу екрана, щоб обрізати відео.

 4. Якщо ви не хочете вносити додаткові зміни, торкніться Зберегти у правому верхньому куті, щоб зберегти копію обрізаного відео. Оригінальне відео залишається на вашому пристрої без змін.

  Піктограма олівця, ручка обрізки, кнопка Зберегти при редагуванні відео Android

 5. При бажанні торкніться значка на панелі інструментів Редагування, щоб:

  • Додайте фільтр.
  • Застосувати режим краси.
  • Додайте субтитри.
  • Додайте наклейки та смайлики.
  • Внесіть творчі зміни в кольори та температуру.
  • Відрегулюйте швидкість відтворення відео.
  • Додайте музику до відео.

  Ви також можете торкнутися Дозвіл у верхній частині екрана, щоб змінити роздільну здатність відео та зменшити розмір файлу для відео.

Альтернативні способи вирізання або обрізки відео

Навіть якщо на вашому пристрої Android відсутня програма Google Photos, вбудована програма для відеокамер може запропонувати подібний набір основних можливостей редагування відео. Майже всі основні редактори працюють, як описано вище. Виберіть відео, торкніться опції Редагувати, просуньте з кінця до обрізки, а потім збережіть відео. Наступні три програми надають додаткові можливості редагування відео. Кожен вимагає одноразової плати або передплати, якщо ви хочете редагувати без реклами або обмежених можливостей.

Відеоредактор YouCut

YouCut Video Editor & Video Maker, No Watermark серед інших опцій включає функції обрізки, вирізання та розбиття.

 • Обрізати: Дозволяє вам налаштувати початковий та фінішний кадри у відео, як можна в Google Фото.
 • Вирізати: Дозволяє вибирати розділи на початку та в кінці відео та опускати (або вирізати) розділ в середині відео.
 • Спліт: Ділить відео на дві частини у будь-якій точці вибраного вами відео.

YouCut безкоштовний, хоча вам потрібно буде переглянути оголошення кожного разу, коли ви зберігаєте відредаговане відео. Одноразова покупка 9,99 доларів США або передплата 3,99 доларів на рік видаляє рекламу та надає повний доступ до функцій.

Кнопки обрізання, вирізання, розбиття у програмі для редагування відео для Android

Відеоредактор Kinemaster та Adobe Premiere Rush

Якщо ви віддаєте перевагу більш повнофункціональним можливостям редагування на пристрої Android, розгляньте Kinemaste Video Editor (для iOS або Android) або Adobe Premiere Rush Video Editor (для iOS, Android, Windows або macOS). Kinemaster дозволяє виконувати основні редагування та додає такі функції, як кілька відеошарів, функції редагування звуку та доступ до різних ресурсів (наприклад, музики, графіки, шрифтів тощо). Підписка (5,49 дол. США на місяць або 32,99 дол. США на рік) видаляє водяний знак та розблоковує доступ до інструментів та активів. Adobe Premiere Rush підтримує багатошарове редагування перетягуванням із доступом до шаблонів, шрифтів, графіки руху тощо. Ваша робота синхронізується між системами, тому ви можете перемикати пристрої та продовжувати свою роботу. Adobe пропонує різноманітні плани, включаючи безкоштовний початковий план (обмежений трьома експортами), передплату на один додаток (9,99 доларів на місяць) або передплату на всі програми Creative Cloud (52,99 доларів на місяць). У більшості випадків Google Фото добре працює, коли потрібно обрізати відео. YouCut коштує цих грошей, коли вам потрібен простий спосіб зробити складні редагування. Зверніться до Kinemaster або Adobe Premier Rush, коли вам потрібні професійні функції.