Skip to content

Як редагувати місце на Картах Google

13 de Липень de 2021

Що знати

 • Щоб повідомити про неправильно розміщений маркер місця або неточну адресу, виберіть місце та оберіть Запропонуйте редагування.
 • Щоб повідомити про відсутність місця, клацніть правою кнопкою миші або торкніться і утримуйте, куди має йти нове місце, виберіть Додайте відсутні місцята додайте деталі.
 • Щоб додати фотографії, виберіть місце, перейдіть до Фотографії розділ, а потім виберіть Додайте фото.

У цій статті пояснюється, як пропонувати редагування розташувань на Картах Google як із веб-браузера на настільному ПК, так і з мобільного пристрою.

Як редагувати місцезнаходження на Картах Google

Карти Google використовують докладні карти та з’єднані супутникові зображення для відображення будинків, вулиць та визначних пам’яток. Зазвичай цей фреймворк працює добре, але іноді структура може здаватися в неправильному місці або повністю відсутня, або адреса може бути вказана неправильно. Google надає користувачам можливість подавати зміни на Карти Google. Раніше всі редагування карт подавались за допомогою так званого інструмента Map Maker, але тепер ви робите це безпосередньо через Google Maps. Персонал Google перевіряє запропоновані вами зміни, перш ніж вони набудуть чинності. Ось як це працює:

 1. Відкрийте Google Maps у браузері або за допомогою мобільного додатка Google Maps.

 2. Шукайте місце, про яке ви хочете повідомити, ввівши адресу в полі пошуку або вибравши місце на карті.

  Карти Google у веб-браузері з виділеним полем пошуку

 3. В описі місця на навігаційній панелі виберіть Запропонуйте редагування.

  Місцезнаходження на Картах Google із виділеним Запропонувати редагування

 4. В Запропонуйте редагування виберіть один із двох варіантів редагування місця: Змінити ім’я чи інші деталі або Закрити або видалити.

  У вікні "Запропонувати редагування" на Картах Google виділено параметри

 5. Виберіть Змінити ім’я чи інші деталі редагувати назва місцезнаходження, категорія, вулиця, місце розташування на карті, години роботи, номер телефону та URL веб-сайту.

  Екран зміни деталей на Картах Google

  • Щоб змінити назву, категорію чи адресу, натисніть наявну інформацію та перепишіть її.
  • Щоб змінити розташування на карті, клацніть на розділі карти, і на екрані, що відкриється, перемістіть карту, доки вона не буде розташована правильно. Виберіть Готово.
  • Змініть години, натиснувши стрілку в Годин розділ. Додайте фотографію крупним планом, на якій чітко видно години, на які Google може сканувати, або виберіть окремі дні та змініть години. Виберіть Готово щоб зберегти зміни.
  • Введіть або змініть URL-адресу веб-сайту, ввівши вміст розділу Веб-сайт.

  Після внесення всіх змін виберіть Надіслати.

 6. Виберіть Закрити або видалити в Запропонуйте редагування вікно, щоб повідомити про компанію чи місце, яке більше не існує. Потім виберіть причину для запропонованого редагування, наприклад Тимчасово закрито, Тут не існує, або Переміщено в інше місце.

  Пропоноване поле редагування на Картах Google із виділеними причинами редагування

 7. Після вибору причини перед вами з’являється короткий зміст вашої редакції, а також можливість завантажувати фотографії на підтвердження вашої претензії. Виберіть Подати після закінчення.

  Вікно редагування Карт Google із виділеним Надіслати

Додайте відсутні місця

Щоб повідомити про місце, яке повністю відсутнє на Картах Google, використовуйте Додайте відсутні місця варіант.

 1. Коли Google Maps відкрито, перейдіть до місця, де слід додати нове місце.

 2. Клацніть правою кнопкою миші або торкніться і утримуйте, куди має піти нове місце, а потім виберіть Додайте відсутні місця.

  Місцезнаходження на Картах Google із виділеним Додайте місце, яке відсутнє

 3. Заповніть деталі нового місця на Картах Google, наприклад ім’я, адресу та категорію. Ви можете за бажанням додати іншу відповідну інформацію, таку як номер телефону, URL-адресу веб-сайту та робочий час. Виберіть Надіслати після закінчення.

  Виділено поле Google Add Location із деталями та Send

 4. Співробітники Карт Google переглянуть ваше нове місце та додадуть його на карту.

Додайте фотографії та відгуки на Карти Google

Щоб додати власні фотографії для місця на Картах Google, виберіть місце та перейдіть до Фотографії розділ, а потім виберіть Додати фотографію.

Місцезнаходження на Картах Google із виділеним Додати фото

Щоб додати відгук про місце, перейдіть до Відгуки розділ і виберіть Написати відгукабо виберіть зірочку в додатку, щоб залишити відгук.

Місцезнаходження на Картах Google із виділеним Написати відгук

Додайте дороги на Карти Google

Якщо ви помітили дорогу, якої немає на Картах Google, ви можете додати її:

 1. У вікні пошуку виберіть Меню (три рядки).

  Карти Google із виділеним значком меню

 2. Виберіть Відредагуйте карту.

  Меню Карт Google із виділеним Редагувати карту

 3. Виберіть Відсутня дорога, а потім дотримуйтесь вказівок. Google підтверджує будь-яку інформацію, яку ви надаєте, перш ніж вона стане видимою для всіх.

  Меню

  У програмі торкніться Сприяти > Редагувати карту > Додайте або виправте дорогу.

Виробник карт припинено

До весни 2017 року Google використовував Map Maker, інструмент редагування карт, що здійснюється з використанням краудсорсингу, для редагування місць, а не для повідомлення про необхідні зміни безпосередньо на Картах Google. Коли Map Maker було скасовано через спам-атаки та непристойні редагування, функції редагування стали доступними на Картах Google як частина програми Місцевих експертів для таких цілей:

 • Додайте місце.
 • Редагуйте інформацію про місце.
 • Перемістіть маркер місця на карті.
 • Додайте мітку.

Усі редагування Карт Google перевіряються вручну, щоб уникнути повторення проблем зі спамом Map Maker, що спричиняє значні відставання у запропонованих редагуваннях.