Saltar al contenido

Як респіраторний терапевт Фло Тран став сенсацією вірусної трансляції

5 de abril de 2022

Фло Тран почала свій шлях створення контенту з примхи. З десятиліттям шкільного навчання та викладеним кар’єрним шляхом вона виявила, чого не вистачає: себе. Тепер сенсація TikTok і стартап Twitch з більш ніж 250 000 підписників (на соціальних платформах), щоб підтримати її, цей дивний комедійний стример, відповідна назва Floskeee, присвячений розповсюдженню легкої забави по одному тролю.

«Я не думаю, що донедавна була такою щасливою. Бачити, як люди приймають мене такою, яка я є, без того, щоб мені прикидатися чи бути кимось іншим, тому що я бачила, що це працює для інших людей», – сказала вона в телефонному інтерв’ю з Lifewire. Floskeee — це, перш за все, комедійне полегшення в самому буквальному сенсі цієї фрази. Її спільнота «смажених тролів» ставить жарт перш за все. Невелика нешанобливість тут дуже важлива, але, як і більшість комедій, заразна особистість цієї живої зірки потокової трансляції походить із важких початків.

Змістовий покажчик

Швидкі факти

  • Ім’я: Flo Tran
  • Вік: 29
  • Розташований: Остін, Техас
  • Випадкова насолода: Усі в родині! Її остаточна одержимість іграм малоймовірно вплинула: її батько! Часто розслабляєтеся за класикою наукової фантастики Blizzard, Star Craftінакше традиційні ігрові звички старійшини Трана вплинули на цифрову зірку.
  • Цитата: «Підготовка зустрічає можливості».

Художні амбіції

Кажуть, те, що відбувається у Вегасі, залишається у Вегасі. Для Трана це було більше мантрою, ніж жартівливим слоганом. Виросла в пустельних пагорбах сонячного Лас-Вегаса, її виховання було силосою традиційних очікувань і поганого впливу. Більшу частину свого життя навчалася вдома, вона згадує, що рідко залишала свій дім; навчання було головним пріоритетом, який батьки прищепили їй і її старшій сестрі. Багато в чому, зізнається вона, це придушило її зростання, оскільки вона все ще бореться з встановленням зв’язків із реальним світом. Її одна відстрочка? Відео ігри. Відеоігри були віднесені до позашкільних годин літа, але технічно підкований Тран знайшов способи прократися в маленькі моменти бунту. «Я завжди бігала до відеоігор як до своєї віртуальної реальності: до місця, де я могла б просто відійти від свого реального життя», — сказала вона. «[They] були моїм єдиним соціальним порятунком, оскільки я завжди був вдома. Я в основному займався іграми… для дружби.» «Я б нічого з цього не проміняв на весь світ». Коли не грала в ігри, вона занурилася в книги, сподіваючись досягти успіху в галузі медицини. І вона це зробила. Тран працював як штатний респіраторний терапевт під час минулорічної кризи здоров’я. Цей досвід змусив її переосмислити своє життя, пристрасті та те, як вона хотіла виглядати своє майбутнє. Усе її життя, за її словами, медична сфера розглядалася як єдиний варіант. Певною мірою, вона навіть обдурила себе, повіривши, що її шлях був власним бажанням. Поки все не стало жахливим. «Я була на передовій як респіратор для [the global health crisis]…це було особливо важко, тому що незалежно від того, що я робив, таке відчуття [it] був занадто сильним, – сказала вона. – Це завдало мені величезного ментального та емоційного впливу. Деякі люди можуть впоратися з таким стресом, але я не міг. Я відчував фізичний біль, дивлячись, як люди вмирають».

Коли тіло стало полотном

У серпні 2021 року вона вирішила залишити свою прибуткову кар’єру, а потім взяла зароблені гроші й присвятила наступні шість місяців тому, щоб реалізувати свою пристрасть до створення контенту. Пристрасть, яка народилася десять років тому, коли вона допомогла процвітати прагненням своєї сестри на YouTube, колись вона відкинула любов, яку виявила. Тепер, завдяки повторному відкриттю, вона щасливіша, ніж будь-коли. «Це було ризиковано, але це було продумане рішення. Я знав, який потенціал у мене є, і що коли я намагаюся щось зробити, я наполегливо працюю [to achieve] це. Я використовував ту саму трудову етику та енергію для створення контенту та потокової передачі, і тепер я можу продовжувати. Все просто пішло вгору.» Як це часто буває нині, TikTok був каталізатором її зростання. Серія вірусних відео змусила молодого стримера вирости з 30 000 підписників на платформі для обміну короткими відео до майже 250 000 менш ніж за два місяці.

Flo Tran/Floskeee взаємодіє зі своїм чатом під час трансляції на Twitch

Відносність є ключем до розблокування вірусності TikTok. Завдяки своїй культурі та гумору вона змогла вийти на цей ринок із вибуховим успіхом. У цю нову епоху потокової передачі аудиторію приваблюють особистості та зв’язки в порівнянні з минулим, де майстерність панувала на першому місці. І все-таки, після всіх цих успіхів, її новий кар’єрний шлях залишається лише таємницею для батьків. Важко порушити старі традиції, але Тран прагне спробувати. Прокласти свій власний шлях вперед і досягти успіху в цифровому світі завдяки своїй винахідливості та автентичності – це власна нагорода. «Я сподіваюся, що колись мої батьки також підтримають. Я думаю, що це буде означати найбільше для мене, але приємно мати громаду, яка завжди підтримує вас і хоче бачити, як ви ростете та досягаєте успіху», – сказала вона. «Я б нічого з цього не проміняв на весь світ».