Skip to content

Як розблокувати відправника в Gmail

4 de Липень de 2021

Gmail пропонує два способи заблокувати небажану електронну пошту від конкретних відправників: фільтр та опцію Google Block у самій електронній пошті. Щоб розблокувати електронну адресу в Gmail із фільтра, видаліть цю електронну адресу з фільтру, який ви створили для налаштування блоку. Якщо фільтр містить кілька адрес електронної пошти, і ви хочете продовжувати блокувати інші адреси електронної пошти або домени у фільтрі, відредагуйте фільтр, щоб видалити лише ті адреси електронної пошти, які ви хочете розблокувати, і залишити інші, щоб продовжувати їх блокувати. Щойно фільтр буде оновлено, нові електронні листи з адрес, видалених із фільтра, з’являться у вашій папці Вхідні. Інструкції в цій статті стосуються настільної версії Gmail, до якої можна отримати доступ через веб-браузер.

Знайдіть фільтр для розблокування

Gmail видаляє адресу електронної пошти або домен зі списку заблокованих адрес на сторінці Фільтри та заблоковані адреси в налаштуваннях. Першим кроком є ​​пошук фільтра, який видаляє електронні листи.

 1. Виберіть Налаштування ( передач піктограму), потім виберіть Перегляньте всі налаштування.

 2. Перейдіть до Фільтри та заблоковані адреси вкладку.

  Знімок екрана налаштувань Gmail із виділеним заголовком Фільтри та Заблоковані адреси

 3. В Наступні фільтри застосовуються до всієї вхідної пошти знайдіть фільтр, який потрібно відредагувати або видалити. Назва або адреса виділені жирним шрифтом.

  Фільтри та заблоковані адреси в Gmail

Відредагуйте фільтр

Знайшовши фільтр, який блокує адресу електронної пошти, вирішіть, чи видаляти його (що зупиняє дію, призначену для цих електронних листів), чи редагувати його, щоб видалити адресу електронної пошти (щоб розблокувати повідомлення лише з цієї адреси).

 1. Біля фільтра виберіть Редагувати щоб відкрити деталі фільтра.

  Посилання Редагувати

 2. В Від поле, видаліть лише адреси, які слід розблокувати. Будь-яку адресу, залишену у фільтрі, і надалі буде заблоковано. Щоб припинити блокувати всі адреси електронної пошти, перелічені у фільтрі, пропустіть решту цих кроків і перейдіть до наступного розділу, Видаліть весь фільтр.

  Поле Від

 3. Виберіть Продовжуйте.

  Кнопка Продовжити

 4. Наприклад, виберіть, як Gmail оброблятиме електронні листи, які вловлює фільтр Видаліть його видалити електронну пошту від заблокованих відправників. Потім виберіть Фільтр оновлення щоб зберегти зміни.

  Кнопка Оновити фільтр

Видаліть весь фільтр

Щоб повністю видалити фільтр і розблокувати всі адреси електронної пошти в полі Від, видаліть фільтр.

 1. Повернутися до Фільтри та заблоковані адреси в налаштуваннях.

 2. Знайдіть фільтр, який блокує електронні листи, і виберіть видалити.

  Посилання Видалити

 3. Виберіть гаразд для підтвердження видалення.

  Кнопка OK

Розблокуйте заблоковану адресу

Якщо ви використовуєте функцію блокування Gmail, щоб блокувати відправників від їхніх повідомлень, процес їх розблокування дещо відрізняється і є більш простим.

 1. Виберіть Налаштування значок шестерні, а потім виберіть Перегляньте всі налаштування.

  Знімок екрана вхідної пошти Gmail із підсвічуванням шестірні

 2. На Налаштування виберіть сторінку Фільтри та заблоковані адреси вкладку.

  Знімок екрана налаштувань Gmail із виділеним заголовком Фільтри та Заблоковані адреси

 3. Внизу сторінки є розділ із заблокованими адресами. Це адреси, які ви автоматично відфільтрували до спаму за допомогою функції блокування.

  Список заблокованих адрес електронної пошти

 4. Знайдіть адресу, яку потрібно розблокувати, та виберіть Розблокувати.

  Посилання на розблокування

 5. Виберіть Розблокувати , щоб підтвердити, що Ви хочете розблокувати адресу, і надіслати всю пошту у свою поштову скриньку.

  Кнопка Розблокувати

 6. Усі майбутні електронні листи з розблокованої адреси відображатимуться у вашій звичайній папці “Вхідні”, якщо не буде встановлено інший фільтр, який спрямовує її в інше місце.

Не вдається розблокувати електронну адресу?

Видалення електронної адреси з фільтра, який блокує ці електронні листи, або видалення фільтра – найкращий спосіб зупинити блокування електронних листів. Однак, якщо після цього ви не отримаєте електронних листів у папці “Вхідні” від цього відправника, є кілька речей, які ви можете зробити

Переконайтеся, що іншого фільтра немає

Існує ймовірність того, що електронну пошту, яку ви розблокували, заблокував або перенаправив інший фільтр. Зробіть пошук за цією адресою на сторінці Фільтри та заблоковані адреси в налаштуваннях. Можна налаштувати інший фільтр для автоматичного переміщення цих електронних листів до іншої папки, і в цьому випадку ви можете відредагувати або видалити цей фільтр, щоб переконатися, що ці повідомлення надходять у папку Вхідні.

Можливо, це справді спам

Якщо ви надсилали електронні листи до папки “Смітник” через цей фільтр, можливо, це не ті листи, які вам потрібні. Отже, якщо повідомлення після видалення фільтра не надходять у папку Вхідні, Gmail може позначати ці повідомлення як спам.

 1. Відкрийте Спам папку. Якщо у вас є власні папки Gmail, знайдіть папку “Спам” у папці Більше розділ.

 2. Відкрийте електронний лист, який не є спамом.

 3. Виберіть на банері у верхній частині повідомлення Повідомити не про спам щоб перемістити повідомлення у папку Вхідні. Якщо банер не відображається, знайдіть Спам ярлик у верхній частині повідомлення (це поруч із темою). Виберіть X щоб видалити мітку та повернути повідомлення в папку Вхідні.

  Кнопка Повідомити не про спам

 4. Відтепер повідомлення та інші подібні з’являться у вашій папці Вхідні.

Примусово видайте безпечний список

Безпечний список (зазвичай його називають білим списком, але сучасний термін – безпечний список) – це ще один спосіб переконатись, що ваші електронні листи доставляються в папку Вхідні – це безпечний список цієї адреси електронної пошти, щоб Gmail перестав позначати ці електронні листи як спам. Поки у вас немає фільтра, який надсилає електронні листи до папки Кошик або до іншої папки, безпечний список розблокує електронні листи.

Більше, що слід розглянути перед розблокуванням

Будьте обережні, видаляючи фільтри Gmail, які містять більше однієї адреси електронної пошти, але особливо якщо фільтр блокує цілий домен. Домени містять багато адрес електронної пошти та потенційних електронних листів. Наприклад, якщо ви заблокуєте домен @ spamsite.org, оскільки він надсилає спам – і ви хочете продовжувати блокувати ці електронні листи, – не видаляйте весь фільтр, оскільки це розблокує весь домен. Якщо ви хочете розблокувати всю електронну адресу у фільтрі, не редагуйте фільтр, щоб видалити Видаліть його варіант. У фільтрах має бути ввімкнено налаштування, а після видалення всіх параметрів з’являється повідомлення про помилку. Краще видалити весь фільтр, щоб припинити автоматичне видалення електронних листів.