Saltar al contenido

Як розблокувати Google Pixel без пароля

15 de abril de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Використовуйте сканер відбитків пальців/розблокування обличчям, якщо є. Якщо ні, скиньте та відновіть телефон.
 • Перейдіть на веб-сайт інструменту відновлення Pixel, підключіть свій Pixel через USB та дотримуйтесь підказок на екрані, щоб скинути налаштування.
 • Вимкніть телефон > натисніть і утримуйте Потужність і Зменшити гучність > Режим відновлення > натисніть Потужність і Збільшення гучності > Стерти дані/заводські налаштування.

У цій статті пояснюється, як розблокувати Google Pixel без пароля, а також поради щодо того, як розблокувати телефон Pixel, якщо ви забули пароль, і що робити, якщо ви не можете розблокувати телефон.

Як розблокувати Google Pixel, якщо ви забули пароль?

Якщо ви забули пароль до свого Google Pixel, розблокувати його можна кількома способами. Ці параметри доступні, лише якщо ви налаштували їх до того, як забули пароль. Якщо ви не налаштували жодного з альтернативних методів розблокування, перш ніж забули пароль для свого Google Pixel, то розблокувати його неможливо. Нижче наведено різні способи розблокування Google Pixel без пароля:

 • Датчик відбитків пальців: кожен телефон Pixel має датчик відбитків пальців, окрім Pixel 4. Датчик розташований на екрані Pixel 6 та на задній стороні інших Pixel. Ви можете доторкнутися кінчиком пальця до сенсора, щоб розблокувати Pixel, якщо цю функцію ввімкнено.
 • Розблокування обличчям: Pixel 4 має функцію розблокування обличчям. Якщо ви налаштували це, перш ніж забули пароль, ви можете підняти свій Pixel і потримати його перед обличчям, щоб розблокувати його.
 • Розблокування по шаблону: якщо ви ввімкнули розблокування за допомогою малюнка, ви можете відстежувати вибраний шаблон на екрані блокування замість введення пароля.

Як розблокувати телефон Google без пароля?

Єдиний спосіб відновити доступ до телефону без пароля або альтернативного методу розблокування – це скинути заводські налаштування. Якщо ви зробили резервну копію телефону, перш ніж забули пароль, ви можете відновити його після завершення скидання до заводських налаштувань. Існує три способи скинути Google Pixel, якщо ви забули пароль. Ви можете скористатися веб-інструментом відновлення Pixel від Google, Google Find My Phone або вбудованим у телефон режимом відновлення. Веб-інструмент є найкращим варіантом, оскільки він встановлює останню версію Android на додаток до заводських налаштувань телефону. Якщо ви використовуєте інші параметри, вам потрібно буде оновити Android вручну після скидання налаштувань телефону. Опція Google Find My Phone вимагає, щоб у вас був доступ до свого облікового запису Google, тоді як для двох інших методів потрібен фізичний доступ до вашого телефону Pixel.

Як розблокувати телефон Pixel за допомогою інструмента відновлення Pixel

Інструмент відновлення Pixel в першу чергу призначений для оновлення Android, якщо у вас виникли проблеми, але він може скинути заводські налаштування телефону, якщо ви забули пароль. Функціонально це схоже на скидання за допомогою Google Find My Phone або меню відновлення системи, але на додаток до скидання налаштувань телефону встановлюється остання версія Android. Google рекомендує створити резервну копію свого Pixel перед використанням інструмента відновлення, але це неможливо, якщо ви не знаєте свій PIN-код або пароль і не можете розблокувати телефон. Якщо ви ніколи не створювали резервну копію свого Pixel, усі ваші дані буде втрачено, коли ви скинете його. Ось як розблокувати телефон Pixel за допомогою інструмента відновлення Pixel:

 1. На комп’ютері перейдіть на сайт інструменту відновлення Pixel за допомогою сумісного веб-переглядача.

 2. Натисніть Виберіть свого оператора.

 3. Виберіть свого оператора.

  Виберіть оператора на сайті ремонту Google Pixel.

 4. Натисніть Розпочати.

  Початок роботи виділено на веб-сайті ремонту Google Pixel.

 5. Вимкніть телефон.

 6. Натисніть Далі.

  Далі виділено на веб-сайті ремонту Google Pixel.

 7. Натисніть і утримуйте потужність і зменшення гучності кнопки на вашому Pixel, доки телефон не ввімкнеться та не перейде в режим швидкого завантаження.

 8. Використовуйте кнопки гучності, щоб виділити Режим порятункуі виберіть його за допомогою кнопки живлення.

 9. Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

 10. Поверніться на веб-сайт ремонту Pixel на комп’ютері та натисніть Підключіть телефон.

  Підключіть телефон, виділений на веб-сайті ремонту Pixel.

 11. Натисніть Заводські налаштування і перевстановити.

  Скидання до заводських налаштувань та встановлення виділені на веб-сайті ремонту Pixel.

  Скидання до заводських налаштувань видаляє всі дані з телефону та встановлює останню версію Android. Якщо ви не створили резервну копію свого телефону, ви втратите свої фотографії, налаштування та іншу інформацію на телефоні.

 12. Натисніть Підтвердьте.

  Підтвердьте, виділене на веб-сайті ремонту Pixel.

 13. Залиште свій Pixel підключеним до комп’ютера під час процесу скидання та перевстановлення.

 14. Після завершення процесу ви можете відновити резервну копію, якщо вона у вас є.

Як скинути заводські налаштування Google Pixel за допомогою Google Find My Device

Якщо ви забули PIN-код, щоб розблокувати свій Pixel, ви можете скинути заводські налаштування на веб-сайті Google Find My Device.

Якщо ви скористаєтеся цим методом, він відновить версію Android, яка постачається з вашим телефоном. Вам потрібно буде завантажувати та встановлювати оновлення вручну на додаток до відновлення резервної копії, якщо вона у вас є.

 1. Перейдіть на веб-сайт Google Find My Device.

 2. Натисніть свій телефон у верхньому лівому куті сайту.

  Google Pixel, виділений у наборі зображень пристрою зліва на сайті Google Find My Device.

 3. Натисніть Стерти пристрій.

  Стерти пристрій виділено на сайті Google Find My Device.

 4. Натисніть Стерти пристрій знову.

  Стерти пристрій виділено на сайті Google Find My Device.

  Після виконання цього кроку ваш телефон буде скинуто, а всі дані, збережені на телефоні, буде видалено.

 5. Після скидання Pixel вам доведеться налаштувати його та встановити резервну копію, якщо вона у вас є.

Як скинути заводські налаштування Google Pixel за допомогою режиму відновлення

Якщо у вас є Pixel, ви можете виконати скидання до заводських налаштувань у режимі відновлення. Цей режим вбудований безпосередньо в телефон, і ви можете отримати до нього доступ, навіть якщо забули пароль або PIN-код свого телефону. Якщо ви скористаєтеся цим методом, він відновить версію Android, яка постачається з вашим телефоном. Вам потрібно буде завантажувати та встановлювати оновлення вручну на додаток до відновлення резервної копії, якщо вона у вас є. Ось як скинути заводські налаштування Pixel за допомогою режиму відновлення:

 1. Вимкніть телефон.

 2. натисніть і утримуйте зменшення гучності і потужність.

 3. Використовуйте кнопки гучності для виділеннясварка Режим відновленняі виберіть його за допомогою кнопки живлення.

 4. натисніть і утримуйте потужністьнатисніть збільшення гучностіі відпустіть обидва одночасно.

 5. Виберіть Стерти дані/заводські налаштування.

 6. Виберіть Скидання заводських налаштувань. Це призведе до остаточного видалення всіх даних, які зберігаються на вашому телефоні.

 7. Дочекайтеся завершення скидання та виберіть Перезавантажте систему зараз.

 8. Ваш телефон перезавантажиться, а потім ви зможете налаштувати його або відновити резервну копію, якщо вона у вас є.

FAQ

 • Як зробити знімок екрана на Google Pixel?

  Щоб зробити знімок екрана на Google Pixel, якщо ви використовуєте Android 11 або новішої версії, натисніть Потужність і Зменшити гучність кнопки одночасно. Екран блимає, коли робиться знімок екрана. Якщо у вас ОС Android 9 або 10, натисніть і утримуйте Потужність кнопку, а потім виберіть Скріншот.

 • Як записати екран на Google Pixel?

  Щоб записати свій екран на Google Pixel, двічі проведіть пальцем униз від верхньої частини екрана та виберіть Запис екрану. Можливо, вам знадобиться провести пальцем праворуч, щоб знайти цю опцію. Якщо ви не бачите опцію запису екрана, торкніться Редагувати і перетягніть Екран Запис у швидкі налаштування.

 • Як вимкнути прямі субтитри на Google Pixel?

  Щоб змінити налаштування Google Pixel Live Caption, натисніть Обсяг кнопку, а потім натисніть Живі субтитри під регуляторами гучності. Це дозволить увімкнути або вимкнути функцію. Ви також можете торкнутися й утримувати поле підписів і перетягнути його вгору або вниз, щоб перемістити його.