Saltar al contenido

Як розблокувати iPad без пароля

5 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Якщо у вас немає пароля, ви не можете розблокувати iPad.
 • Ви можете стерти iPad і почати спочатку, тому, поки дані не будуть зникли, ви зможете знову використовувати сам iPad.
 • Якщо ви знаєте пароль, але iPad заблоковано, почекайте, поки iPad не дозволить вам спробувати ще раз.

У цій статті пояснюється, що робити, якщо ваш iPad вимкнено, або тому, що ви ввели неправильний код доступу занадто багато разів, або тому, що забули свій пароль і не можете його розблокувати. Зіткнувшись із цією ситуацією з iPhone замість iPad? Ми отримали інструкції щодо того, як виправити iPhone, коли ви забули пароль.

Як розблокувати відключений iPad

Якщо ви введете неправильний пароль під час спроби розблокувати iPad занадто багато разів поспіль, ваш iPad може стати відключеним. Іноді на екрані відображатиметься, що ваш iPad відключений. В інших випадках він може попросити вас спробувати ще раз через п’ять хвилин або повідомити, що ваш iPad відключений на багато днів або років (це неправда; це просто означає, що вам слід почекати хвилину) або підключитися до комп’ютера.

Apple Inc.
Apple вимикає ваш iPad, оскільки пароль є мірою безпеки. Якщо ви вводите неправильний пароль занадто багато разів, ваш iPad припускає, що ви не повинні бути його власником, і це спроба вторгнутися в нього. Тимчасове відключення iPad зупиняє це. Якщо ви все-таки знаєте правильний пароль і просто ввели неправильну інформацію, проблему легко вирішити: зачекайте кілька хвилин. Як тільки повідомлення з інвалідністю зникне з екрана, спробуйте розблокувати його ще раз, і якщо ви використовуєте правильний код доступу, він спрацює, і ви повернетесь до використання iPad.

Як розблокувати iPad без пароля

Більш значною проблемою є розблокування iPad, коли ви або не знаєте пароль, або забули його. У цьому випадку є погані новини: ваш єдиний варіант – перевести iPad у режим відновлення, повністю стерти дані з iPad та налаштувати його заново. Сподіваємось, у вас є нещодавня резервна копія ваших даних, і ви можете відновити їх на своєму iPad. Ось як відновити заводські налаштування iPad без пароля:

 1. Переконайтеся, що ваш iPad не підключений до комп’ютера за допомогою кабелю або через Wi-Fi. Ви також можете стерти свій iPad і відновити його за допомогою iCloud.

 2. Вимкніть iPad. Як ви це робите, залежить від вашої моделі:

  • iPad з ідентифікатором обличчя: Натисніть і утримуйте кнопку Top і будь-яку кнопку гучності.
  • iPad без Face ID: Натисніть і утримуйте кнопку Top.

  Посуньте, щоб вимкнути живлення з’являється повзунок; відпустіть кнопки і посуньте повзунок.

 3. Знову ж таки, наступний крок залежить від вашої моделі:

  • iPad з ідентифікатором обличчя: За допомогою кабелю підключіть iPad до комп’ютера, утримуючи кнопку Top.
  • iPad без Face ID: За допомогою кабелю підключіть iPad до комп’ютера, утримуючи кнопку Home.

  Інструкції щодо режиму відновлення для iPad за допомогою кнопки «Додому»

  Apple Inc.
  Інструкції щодо режиму відновлення для iPad з Face ID
  Apple Inc.
 4. Якщо ваш iPad завантажується як зазвичай, ви зробили це неправильно, і вам потрібно спробувати кроки 2 і 3 ще раз. Однак якщо ви бачите екран режиму відновлення – піктограму комп’ютера з направленим до нього кабелем, ви готові продовжити. (див. зображення вище)

 5. На вашому Mac або ПК вам потрібно виконати вказівки на екрані для відновлення iPad.

  • macOS Catalina (10.15) або вище: Відкрийте нове вікно Finder і клацніть iPad на лівій бічній панелі.
  • macOS 10.14 або новішої версії, або Windows: Відкрийте iTunes і натисніть піктограму iPad у верхньому лівому куті.
 6. Клацніть Відновлювати. Він стирає ваш iPad і відновлює його до заводських налаштувань. Клацніть на будь-які спливаючі вікна на екрані, щоб продовжити.

  Знімок екрана відновлення iPad на Mac

 7. Коли ваш iPad буде стерто, ви пройдете стандартні кроки налаштування.

 8. Якщо у вас є нещодавня резервна копія даних, яку ви хочете використовувати, коли ви перейдете на екран налаштування iPad, виберіть Відновити з резервної копії. Дізнайтеся більше про відновлення iPad із резервної копії.