Saltar al contenido

Як розмити фон у командах MS

20 de mayo de 2021

Незалежно від того, працюєте ви вдома чи в офісі, підтримка фонового режиму в чистоті та безладі дуже необхідна для проведення відеоконференцій. Це особливо важливо, якщо ви перебуваєте на співбесіді на роботі або на посадці у нового клієнта. Однак не завжди можливо зберегти незайманий фон. Команди Microsoft можуть розмити те, що за вами, тому вам не доведеться турбуватися про те, що бачать ваші колеги, клієнти чи потенційні роботодавці. Ще краще, ви можете розмити фон, перш ніж хтось побачить вас на камеру. Крім того, ви можете використовувати один з інших ефектів Microsoft Teams, який закриє ваш фон; Ви також можете переглянути ці параметри. Ці вказівки стосуються настільної програми Teams на a Комп’ютер Mac або Windows.

Змістовий покажчик

Як розмити тло в командах (безкоштовно)

Ви можете отримати доступ до команд Microsoft безкоштовно; все, що вам потрібно – це обліковий запис Microsoft. Якщо на вашому робочому місці чи в школі використовуються команди, ви можете отримати доступ до преміум-версії, яка має додаткові функції. В обох випадках ви можете розмити фон перед тим, як приєднатися до відеочат або під час одного. Додавання фону без зеленого екрану дає неоднозначні результати. Ви можете побачити деякі дивацтва, наприклад, ваше обличчя або волосся зникають на задньому плані.

 1. Відкрийте додаток Teams.

 2. Клацніть Чат на лівій рейці.

 3. Почніть новий чат або введіть наявний.

 4. Клацніть на Відео вгорі праворуч, щоб почати дзвінок. Для вхідних дзвінків клацніть на Відео в попередженні про вхідний дзвінок. (Клацніть на Телефон , якщо ви хочете бути лише аудіо, поки не встановлено фоновий режим.)

  Накрийте веб-камеру або натисніть Відео , щоб вимкнути камеру, якщо ви не хочете, щоб інші бачили вас до зміни фону.

 5. Коли інші приєднаються, натисніть меню з трьома крапками.

  Початок відеочату в Microsoft Teams.

 6. Виберіть Показати фонові ефекти.

  Початок відеочат у Microsoft Teams.

 7. Клацніть на опцію розмитого фону. Прокрутіть вниз і натисніть Застосувати та увімкнути відео.

  Застосувати фільтр розмитого фону до Microsoft Teams.

  Крім того, ви можете вибрати один із фонів, що відображаються, щоб замінити ваш фон. Це приховає те, що навколо вас, і замінить його віртуальним зображенням. Як і розмитий фон, якщо ви не використовуєте зелений екран, отриманий віртуальний фон може іноді відображати або приховувати небажані елементи.

 8. Ви також можете клацнути Попередній перегляд подивитися, як це виглядає; інші учасники не побачать вас, поки ви не ввімкнете своє відео.

  Попередній перегляд розмитого фонового фільтра в Microsoft Teams.

 9. Якщо вас влаштовує попередній перегляд, натисніть Застосувати та увімкнути відео.

  Попередній перегляд розмитого фонового фільтра в Microsoft Teams.

 10. Фон вашого відео розмиватиметься, і учасники зможуть бачити вас, доки ваша веб-камера все ще не покрита.

  Фільтр розмитого фону на Microsoft Teams.

Як розмити тло в командах (бізнес)

У діловій та корпоративній версіях Microsoft Teams розмивання фону працює дещо інакше. Для цієї версії команд потрібна підписка на Microsoft 365 Business або Enterprise. Якщо ви дотримуєтесь інструкцій нижче, але не бачите a Розмийте моє тло опція, то ваш пристрій не підтримується. Microsoft заявляє, що для ефекту потрібне обладнання з процесором Advanced Vector Extensions 2 (AVX2).

 1. Відкрийте додаток Teams.

 2. Виберіть заплановану зустріч і натисніть Приєднуйтесь.

 3. Під відео ви побачите три повзунки.

 4. Переключіться на середній, щоб увімкнути розмиття фону.

 5. Клацніть Приєднуйся зараз поділитися своїм відео.

 6. Після початку наради можна розмити фон, натиснувши меню з трьома крапками та вибравши Розмийте моє тло.