Saltar al contenido

Як розширити Wi-Fi на вулиці

17 de julio de 2021

Wi-Fi підтримує зв’язок, але поки що сигнал може досягати, особливо на відкритому повітрі. Коли ви хочете транслювати музику та завантажувати електронні книги, перебуваючи на палубі чи у своєму дворі, дізнайтеся, як розширити Wi-Fi на вулиці.

Змістовий покажчик

Як розширити Wi-Fi?

На додаток до загальних хакерів, які розширюють загальний діапазон Wi-Fi, є два часто використовувані варіанти розширення Wi-Fi: ретранслятори та сітчасті мережі.

Wi-Fi ретранслятор

Кіт Вільямсон / Flickr
Повторювачі – це невелика антена, яка клонує конфігурацію маршрутизатора, як-от його пароль та інші облікові дані. Тоді це виглядає та діє як звичайний маршрутизатор, до якого ви повинні увійти, коли рухаєтесь, відключаючи сигнал від оригінального маршрутизатора. Повторювачі також називають підсилювачами або розширювачами. Крім того, налаштуйте сітчасту мережу. Мережеві мережі – це набір маршрутизаторів, які підключаються і посилюють одна одну. Їм потрібно лише одне підключення до Інтернету та передача сигналу залежно від близькості.

Чи можу я розширити Wi-Fi на відкритому повітрі?

Перш ніж розглядати будь-яке рішення, переконайтеся, що розширення Wi-Fi має сенс насамперед.

 1. Зверніть увагу на зовнішні розетки, інші джерела живлення та близькість внутрішніх приміщень, таких як гаражі та навіси, до місця, де вам потрібен Wi-Fi. Обладнання поряд із зовнішніми стінами матиме хороший асортимент. Якщо поруч із дверцятами на палубі є штепсельна вилка, вам може знадобитися лише один пристрій у цій розетці для гарного покриття.

 2. Вологість, температура та дощі можуть заважати сигналам Wi-Fi. Ці погодні явища зменшують потужність та радіус дії будь-якого пристрою, яким ви користуєтесь. Виберіть обладнання з достатньою потужністю та гідроізоляційними характеристиками, щоб компенсувати ці фактори.

 3. Скористайтеся додатком для тестування сигналу Wi-Fi, щоб побачити, який діапазон у вас зараз і наскільки він сильний.

 4. Шукайте природні та вироблені функції, які можуть заважати роботі Wi-Fi, наприклад, товсті стіни або металеві огорожі.

Що слід використовувати для посилення Wi-Fi на відкритому повітрі?

Є кілька варіантів, які допоможуть посилити ваш сигнал Wi-Fi на відкритому повітрі. Подовжувачі діапазону Wi-Fi та мережеві мережі – це життєздатні рішення. Переконайтеся, що ви розумієте, що бере участь у розробці та налаштуванні кожного з них. Нижче наведено детальне порівняння кожного типу підсилювача сигналу.

Подовжувачі діапазону Wi-Fi

Що нам подобається

 • Бюджетний.
 • Деякі моделі запобігають перешкодам і перехресним розмовам.
 • Гідний діапазон сигналу.
 • Простота налаштування.

Що нам не подобається

 • Багато вимагають повторного входу для переїзду.
 • Втручання в маршрутизатори є поширеним явищем у дешевих моделях.
 • Проблеми сумісності з деякими маршрутизаторами.
 • Діапазон і сигнал залежать від відстані до маршрутизатора.

Якщо грошей не вистачає, подовжувач дальності може бути правильним вибором для вас. Однак обов’язково виконуйте домашнє завдання. Вам потрібно буде переконатися, що обрана вами модель не буде заважати і сумісна з вашим внутрішнім маршрутизатором. Якщо технологія – це не ваша справа, подовжувачі діапазону простіше налаштувати.

Мережі Wi-Fi Mesh

Що нам подобається

 • Швидші та стабільніші зв’язки.
 • Єдиний логін для підключення до мережі.
 • Вбудована надмірність зменшує відключення сигналу.

Що нам не подобається

 • Дорожче порівняно з розширювачами.
 • Може знадобитися оновлення маршрутизатора.
 • Залежно від розміру будинку, це може бути надмірним.

Мережі Wi-Fi mesh не для непосвячених. Хоча вони, як правило, швидші та мають більш надійне з’єднання, створення мережевих мереж може бути складним завданням. Однак вбудований надмірність зменшує деякі проблеми з налаштуванням, не вимагаючи зайвого входу в систему кожного разу, коли ви переносите його.

Розширте Wi-Fi на відкритому повітрі

Після того, як ви вирішите рішення для розширення Wi-Fi, наступна важлива частина – налаштування. Вам потрібно буде з’ясувати, де ви хочете посилити сигнал. Пам’ятайте про конструкції, атмосферостійкість та потужність. Трохи задумавшись, розширення Wi-Fi на відкритому повітрі має бути безболісним.

 1. Визначте, які зони на відкритому повітрі потребують сигналу Wi-Fi. Обмежте, наскільки Wi-Fi поширюється, щоб люди, яких ви не хочете у своїй мережі, намагалися ввійти в систему.

 2. Використовуйте стійке до атмосферних впливів обладнання Wi-Fi.

 3. Після того, як ви придбаєте обладнання, протестуйте кілька місць. Підключіть його та запустіть програму тестування Wi-Fi у кількох різних діапазонах. Баланс покриття, доступність обладнання (на випадок, якщо вам потрібно його від’єднати і взяти всередину), а також загальна швидкість.

 4. Почніть з одного пристрою та додайте більше, коли ваші потреби в покритті стануть чіткішими.