Skip to content

Як синхронізувати контролер PS4

10 de Липень de 2021

Що потрібно знати

 • Підключіть контролер до PS4. Увімкніть PS4 та натисніть Кнопка PS. Виберіть або створіть програвач.
 • Щоб додати більше, дійшов до Налаштування > Пристрої > Bluetooth … Натисніть кнопку PS і Поділитися кнопки на новому контролері та виберіть його у списку PS4.
 • Щоб розірвати пару, вимкніть контролер. Йти до Налаштування > Пристрої > Bluetooth … Виберіть контролер і виберіть Видалити.

У цій статті пояснюється, як підключити контролер PlayStation 4, відомий як DualShock 4, до бездротової консолі через Bluetooth. Ви можете синхронізувати лише контролери, виготовлені спеціально для PS4; Ви не можете синхронізувати контролер PS3 або PS2 з консоллю PS4. Однак ви можете використовувати контролер PS4 з PS3.

Як синхронізувати контролер PS4 з PS4

Для синхронізації контролера з системою, особливо вперше, вам знадобиться кабель USB; будь-який кабель USB 2.0 Micro-B може підключити DualShock 4 до консолі, і хоча в системі є лише два порти USB, ви можете синхронізувати до чотирьох контролерів на обліковий запис гравця.

 1. Перед увімкненням PS4 підключіть маленький кінець кабелю USB до порту на верхній частині контролера; підключіть інший кінець до одного з портів USB на передній панелі консолі.

 2. Увімкніть PS4, натиснувши кнопку живлення консолі. Він повинен автоматично виявити підключений контролер і призначити його першому доступному слоту програвача.

 3. Натисніть кнопку PS в центрі контролера, і ви побачите екран входу, де ви можете вибрати обліковий запис гравця або створити його.

  tebapit / Роберт Граф Уеллс III
  Відтепер натискання кнопки PS на контролері автоматично вмикає консоль, доки вона заряджається.

Як бездротово синхронізувати додаткові контролери PS4

Після того, як принаймні один контролер синхронізується з вашою системою, ви можете додати більше бездротового зв’язку:

 1. За допомогою вашого синхронізованого контролера знайдіть Налаштування опція в рядку піктограм над головним меню PS4, представлена ​​піктограмою, схожою на портфель.

 2. Перейдіть до Налаштування > Пристрої > Пристрої Bluetooth. Ви повинні побачити список пристроїв, які зараз синхронізуються з вашою консоллю.

 3. На контролері PS4, який ви хочете синхронізувати, утримуйте кнопку PS і Поділитися одночасно протягом 5 секунд.

 4. Коли новий контролер з’явиться у списку пристроїв Bluetooth, виберіть його разом з іншим контролером. Потім новий контролер буде синхронізований з вашим PS4.

Як відключити контролер PS4

 1. Переконайтесь, що контролер, який ви хочете відключити, вимкнено.

 2. За допомогою іншого контролера PS4 увімкніть консоль. У головному меню PS4 перейдіть до Налаштування > Пристрої > Пристрої Bluetooth.

 3. Ви повинні побачити список контролерів. Виберіть ту, яку ви хочете розірвати, і виберіть видалити.

Як зарядити свій контролер PS4

Внутрішня батарея контролера заряджається, коли він підключений до PS4. Якщо контролер залишається підключеним, коли ваш PS4 перебуває в режимі відпочинку, він продовжить заряджатися, а індикатор зверху стане жовтим. Світло також блиматиме жовтим кольором, коли ваш контролер вичерпується, і на екрані ви побачите повідомлення на екрані з підказкою підключити його. При зарядці індикатор у верхній частині контролера буде світити різними кольорами, залежно від програвач, якому призначений контролер; гравець 1 синій, гравець 2 червоний, гравець 3 зелений, а гравець 4 рожевий.

Усунення несправностей: Проблеми з бездротовим підключенням PS4

Якщо ваш контролер не вмикається, коли ви натискаєте кнопку PS, підключіть його до PS4, щоб переконатися, що він заряджається. Якщо індикатор не світиться, це може спричинити проблему з кабелем USB або пошкодити внутрішню батарею контролера. Якщо у вас є додатковий кабель під рукою, спробуйте використати його, щоб усунути першу можливість. Якщо контролер не може підключитися до консолі бездротовим способом, навіть незважаючи на те, що він заряджений, то проблема полягає у вашій консолі або підключенні Bluetooth контролера. Якщо інші ваші контролери PS4 працюють бездротово, винен несправний контролер. Тим не менше, ви можете продовжувати грати з контролером, підключеним до консолі через USB. Якщо вам не вдається з’єднати контролер PS4 з консоллю, спробуйте скинути його.