Saltar al contenido

Як синхронізувати музику та відео за допомогою Windows Media Player

20 de julio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • У верхньому правому куті WMP виберіть Синхронізувати > підключити портативний пристрій до ПК. WMP вибирає режим синхронізації > вибрати Закінчити.
 • Для синхронізації Режим автоматичної синхронізації: Виберіть Синхронізувати > Налаштувати синхронізацію > вибрати списки відтворення > додати > Закінчити.
 • Для синхронізації Режим ручної синхронізації: перетягніть файли, альбоми та списки відтворення до Список синхронізації > Запустіть синхронізацію.

У цій статті пояснюється, як синхронізувати медіафайли з портативним пристроєм, таким як смартфон, MP3-плеєр або USB-накопичувач. Інструкції стосуються Windows Media Player 12.

Підключіть портативний пристрій

Залежно від можливостей вашого пристрою, музику, відео, фотографії та інші формати мультимедійних файлів можна перенести з медіа-бібліотеки на вашому комп’ютері та насолоджуватися ними під час руху. За умовчанням медіапрогравач Windows вибирає найкращий метод синхронізації для вашого пристрою, коли ви підключаєте його до комп’ютера. Залежно від обсягу пам’яті вашого пристрою він може вибрати два способи:

 • Автоматичний режим: якщо пристрій, до якого ви підключаєтеся, має 4 ГБ або більше пам’яті, і весь вміст вашої бібліотеки WMP поміщається на ньому, тоді використовується цей режим.
 • Ручний режим: WMP вибирає цей режим, якщо пристрій, який ви підключаєте, має менше 4 ГБ пам’яті.

Щоб підключити портативний пристрій, щоб Windows Media Player розпізнав його, виконайте наступні дії.

 1. Запустіть Windows Media Player і виберіть Синхронізувати у верхньому правому куті вікна.

 2. Переконайтеся, що ваш пристрій увімкнено, щоб Windows могла виявити його, як правило, як пристрій, що працює за принципом роботи. Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою кабелю, що входить в комплект.

 3. Windows Media Player вибирає один із режимів синхронізації.

Синхронізація в автоматичному режимі

Якщо Windows Media Player використовує автоматичний режим, виберіть Закінчити для автоматичного перенесення медіафайлів. Цей режим також гарантує, що вміст вашої бібліотеки не перевищує обсяг пам’яті вашого портативного пристрою. Вам не потрібно переносити все на свій пристрій в автоматичному режимі. Натомість ви можете вибрати, які списки відтворення ви хочете передавати щоразу, коли ваш пристрій під’єднується. Ви також можете створювати нові автоматичні списки відтворення та додавати їх. Щоб вибрати списки відтворення, які потрібно синхронізувати автоматично, виконайте такі дії:

 1. Виберіть стрілка вниз під вкладкою меню «Синхронізація», щоб відобразити спадне меню.

  Меню Більше

 2. Виберіть Налаштувати синхронізацію.

  Параметр «Налаштувати синхронізацію».

 3. На екрані налаштування пристрою виберіть списки відтворення, які потрібно синхронізувати автоматично, а потім виберіть додати кнопку.

 4. Щоб створити новий список відтворення, виберіть Створити новий автоматичний список відтворенняа потім виберіть критерії, які визначатимуть, які пісні включити.

 5. Виберіть Закінчити коли зроблено.

Синхронізація в ручному режимі

Щоб налаштувати ручну синхронізацію в медіапрогравачі Windows, спочатку потрібно вибрати Закінчити після підключення портативного пристрою.

 1. Перетягніть файли, альбоми та списки відтворення до Список синхронізації у правій частині екрана.

 2. Після завершення виберіть Запустіть синхронізацію для передачі медіафайлів.