Skip to content

Як синхронізувати пісні iTunes з вашим iPad

13 de Липень de 2021

IPad – це інструмент для серфінгу в Інтернеті, запуску програм та перегляду фільмів, але цей мультимедійний пристрій чудово підходить для того, щоб бути цифровим музичним програвачем. Планшет Apple постачається із попередньо встановленою музичною програмою, яка відтворює вашу музичну колекцію та надає вам доступ до програм для потокової передачі музики, але як копіювати музику з комп’ютера на iPad? Якщо ви ніколи не використовували iPad для відтворення музики або якщо вам потрібна оновлена ​​інформація про те, як це зробити, скористайтеся цим покроковим посібником, щоб дізнатися, як це зробити. Ці вказівки стосуються всіх моделей iPad з будь-якою версією iOS. Однак якщо ви не використовуєте останню версію iTunes, назви меню та знімки екрана можуть виглядати інакше, ніж те, що ви бачите на своєму пристрої. iTunes більше не використовується в macOS, починаючи з Каталіни. Синхронізацією на комп’ютерах Mac тепер керує Finder.

Перед підключенням iPad

Щоб процес передачі пісень iTunes на ваш iPad пройшов якомога плавніше, переконайтеся, що у вас остання версія iTunes. Оновлення iTunes, як правило, є автоматичним процесом під час запуску системи або кожного разу, коли ви запускаєте iTunes, але ви також можете перевірити наявність оновлень вручну. У Windows перевірте наявність оновлення iTunes через Допомога меню. Вибирайте Перевірити наявність оновлень.

Підключіть iPad до комп’ютера

Коли iPad синхронізується з iTunes, процес є лише одностороннім. Цей тип синхронізації файлів означає, що iTunes оновлює ваш iPad, щоб відображати те, що знаходиться у вашій бібліотеці iTunes. Пісні, які ви видаляєте з музичної бібліотеки комп’ютера, також зникають з вашого iPad. Отже, якщо ви хочете, щоб на вашому iPad залишалися пісні, яких немає на вашому комп’ютері, скористайтеся методом ручної синхронізації. Ось як підключити iPad до комп’ютера та переглянути його в iTunes.

 1. Підключіть iPad до комп’ютера за допомогою зарядного кабелю.

 2. Відкрийте iTunes, якщо він не запускається автоматично.

 3. Виберіть піктограму мобільного пристрою у верхній частині iTunes, щоб відкрити налаштування вашого iPad.

  iTunes із виділеною піктограмою пристрою

Синхронізуйте пісні з iPad автоматично

Це найпростіший за замовчуванням спосіб перенесення пісень на ваш iPad.

 1. Виберіть Музика з лівої бічної панелі.

  iTunes із виділеною вкладкою Музика

 2. Виберіть Синхронізація музики прапорець.

  iTunes із виділеною опцією Sync Music

 3. Вирішіть, які пісні з комп’ютера завантажувати на iPad:

  • Виберіть Вся музична бібліотека для автоматизації передачі всієї вашої музики.
  • Виберіть Вибрані списки відтворення, виконавці, альбоми та жанри щоб вибрати певні частини бібліотеки iTunes для синхронізації з iPad. Ви виберете, які елементи синхронізувати.

  Ви також можете вибрати Включіть відео або Додайте голосові нагадування також синхронізувати ці речі.

  iTunes із виділеними параметрами Sync

 4. Виберіть Подати заявку або Синхронізація внизу iTunes для синхронізації цих пісень.

  iTunes із виділеною кнопкою Застосувати

Перенесіть музику на iPad вручну

Щоб контролювати, які пісні синхронізуються з iPad із iTunes, змініть режим за замовчуванням на ручний. Це зупиняє iTunes від автоматичної синхронізації музики, як тільки ваш iPad підключений до мережі.

 1. Виберіть Резюме на лівій бічній панелі iTunes.

  iTunes із виділеним розділом

 2. Прокрутіть праву панель вниз і виберіть Керуйте музикою та відео вручну прапорець, а потім виберіть Подати заявку на дні.

  iTunes із виділеним параметром «Вручну керувати музикою»

 3. Виберіть Готово повернутися до бібліотеки iTunes, а потім вибрати пісні, які потрібно синхронізувати з iPad. Ви можете копіювати елементи з Альбоми якщо ви хочете синхронізувати цілі альбоми з iPad або використовувати Пісні вибрати окремі пісні для копіювання. Виберіть кілька пісень або інших елементів одночасно за допомогою Ctrl або Команда ключ.

  Вибрані пісні в iTunes для Windows

 4. Скопіюйте пісні на iPad, перетягуючи пісні на Пристрої область ліворуч від iTunes.

  iTunes із виділеним розділом Пристрої

Поради

 • Ви можете впорядкувати свою музику у списки відтворення iTunes, щоб полегшити копіювання груп пісень.
 • Дізнайтеся, як зекономити місце на iPad, якщо у вас недостатньо місця для копіювання пісень.
 • Потокове передавання – це один із способів слухати музику на iPad без використання iTunes і не турбуючись надто про дисковий простір. Існує безліч програм для потокової передачі музики, які працюють з iPad.
 • iTunes – не єдиний спосіб перенесення пісень на iPad. Сторонні засоби синхронізації, такі як Syncios, теж працюють.
 • Ви можете створювати списки відтворення на своєму iPad з будь-якою піснею на своєму iPad.