Saltar al contenido

Як синхронізувати робочий стіл із хмарою за допомогою OneDrive

23 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Йти до Властивості робочого столу > Розташування > Рухайся > OneDrive > Нова папка, введіть «Робочий стіл, «вибрати Виберіть папку > Підтвердьте.
 • Синхронізація робочого столу з OneDrive дозволяє отримувати доступ до файлів на будь-якому пристрої.

У цій статті пояснюється, як перенести робочий стіл у хмару за допомогою OneDrive у Windows 10, Windows 8 та Windows 7.

Навіщо синхронізувати робочий стіл Windows із OneDrive?

Поміщення загальновживаних папок, таких як робочий стіл Windows, у хмару – чудове рішення, якщо ви використовуєте робочий стіл для зберігання завантажених файлів або елементів, до яких часто здійснюється доступ. Таким чином, ви завжди синхронізуєте ці файли на своїх пристроях. Ви також можете підключити інші ПК, які ви використовуєте за допомогою синхронізації OneDrive.

Як перенести робочий стіл у хмару за допомогою OneDrive

Перш ніж почати, встановіть клієнт синхронізації робочого столу OneDrive у вашій версії Windows. У Windows 10 та Windows 8.1 є ця програма. Користувачі Windows 7 повинні завантажити та встановити клієнт синхронізації вручну. Користувачі Windows 8 можуть перейти на Windows 8.1, щоб використовувати OneDrive.

 1. Відкрийте Провідник файлів Windows, клацніть правою кнопкою миші Робочий стіл, потім виберіть Властивості.

 2. В Властивості робочого столу діалоговому вікні, виберіть Розташування вкладку.

  Вкладка Розташування

 3. Виберіть Рухайся.

  Кнопка

 4. У діалоговому вікні двічі клацніть OneDrive, потім виберіть Нова папка щоб створити нову папку. Назвіть це Робочий стіл.

  Кнопка Нова папка

  Незалежно від того, як ви називаєте папку, вона відображається як Робочий стіл у списку файлів OneDrive. Якщо у вас три настільні комп’ютери, які синхронізуються з одним обліковим записом OneDrive, кожен використовує інше ім’я папки, але відображається як робочий стіл.

 5. За допомогою Робочий стіл папку виділено, виберіть Виберіть папку.

  Кнопка Вибір папки

 6. Виберіть Подати заявку щоб застосувати нові налаштування. Поле введення тексту в Розташування вкладка повинна виглядати наступним чином:

  C: Користувачі [User Name] OneDrive Desktop

  Кнопка Застосувати

 7. Виберіть Так , щоб підтвердити, що ви хочете перенести робочий стіл в OneDrive, а потім виберіть гаразд закрити Властивості робочого столу діалогове вікно.

Перемістіть будь-яку папку на комп’ютері з ОС Windows у OneDrive, використовуючи той самий процес.

Чи захищені мої файли в хмарі?

Переміщення робочого столу чи інших папок у хмару зручніше, ніж передача файлів за допомогою USB-накопичувача. Однак зберігання в хмарі має деякі наслідки для безпеки. Щоразу, коли ви розміщуєте файли в Інтернеті, ці файли можуть бути доступними для інших. Наприклад, правоохоронні органи можуть скористатися ордером, щоб вимагати доступу до ваших файлів, і вас можуть не повідомити про це, коли це станеться. Більш поширеним скрутним становищем є випадки, коли хакери вгадують або викрадають пароль вашого облікового запису. Якщо це трапиться, погані хлопці потенційно мають доступ до ваших файлів OneDrive. Це не величезна справа, якщо все, що ви зберегли в хмарі, – це стара поезія з середньої школи. Однак несанкціонований доступ до робочих документів або файлів з особистою інформацією може бути руйнівним. Існує кілька заходів безпеки, які ви можете вжити, щоб зменшити цей ризик. Один – увімкнути двофакторну автентифікацію для вашого облікового запису хмарного сховища. Більш простим заходом є уникнення розміщення в хмарі чогось, що має інформацію, яку ви не хочете, щоб інші бачили. Для домашніх користувачів це, як правило, означає зберігання таких елементів, як фінансові таблиці, рахунки та іпотечні кредити, на жорсткому диску, а не в хмарі, з супутніми ризиками, які виникають внаслідок потенційної втрати доступу в разі виходу жорсткого диска з ладу. Microsoft випустила функцію Personal Vault для OneDrive, яка впродовж 2019 року розповсюджується на користувачів по всьому світу, що забезпечує додатковий захист завдяки шифруванню та примусовій багатофакторній автентифікації. Для критично важливих файлів, до яких доступно відносно рідко, Personal Vault пропонує хороший баланс захисту та простоту доступу.