Skip to content

Як сканувати в документ Word

13 de Листопад de 2021

Немає необхідності повторно вводити документ, щоб перетворити його у файл Word. У вас є принаймні два способи перетворити друкований документ або PDF у текст, який можна редагувати в Microsoft Word. Більшість встановлених настільних версій Microsoft Word можуть відкривати та конвертувати PDF -файли у документи Word, які можна редагувати. Або ви можете сканувати сторінки та відкривати розпізнаний текст у Word за допомогою камери на смартфоні Android чи iOS або сканера настільного комп’ютера. Можливості розпізнавання символів у Microsoft Word найкраще працюють з документами, які насамперед є текстовими. Наприклад, Word, швидше за все, відкриє та перетворить контракт, що складається з кількох сторінок друкованого тексту, тоді як Word може з труднощами чітко розпізнати текст у брошурі, де текст надрукований у межах зображень або навколо них у будь -якому іншому, окрім одного стовпця.

 

Скануйте документи та відкрийте за допомогою встановленого Word

Вам знадобиться робочий сканер, підключений до системи Windows або macOS, разом із відносно новою версією Word. Word 2019, Word 2016, Word 2013 та Microsoft 365 підтримують можливість відкривати та конвертувати файли PDF у документи Word. Хоча Microsoft пропонує деякі вказівки щодо перетворення PDF -файлів у word для старих версій, таких як Office 2010 та Office 2007, процес є більш складним.

 1. Дотримуйтесь вказівок виробника сканера, щоб відсканувати документ у PDF -файл. Збережіть цей файл у тому місці, яке ви запам’ятаєте на своєму комп’ютері.
 2. Відкрийте Microsoft Word.
 3. Виберіть Файл > відчинено, а потім перейдіть до розташування збереженого PDF -файлу.

  Відкрийте меню в MS Word.

 4. Виберіть файл PDF і виберіть відчинено. Word відкриє PDF -файл і перетворить розпізнаний текст у документ, який можна редагувати.

  Знімок екрана Word (у Windows) із повідомленням "Word тепер перетворить ваш PDF у документ Word, який можна редагувати".

 5. Уважно прочитайте перетворений текст, оскільки деякі літери можуть бути неправильними. Система може відображати елементи, які не визначені в документі, як зображення.

  Знімок екрана односторінкового документа в Word. Жирні слова (наприклад, "інтерактивний-до") вказують на нерозпізнані елементи.

 

Використовуйте мобільні програми для Android або iPhone

На пристрої Android або iOS вам потрібно буде встановити як додаток Office Lens (встановити для Android або iOS), так і Microsoft Word (встановити для Android або iOS). Після встановлення кожної програми торкніться, щоб відкрити її, а потім увійдіть у свій обліковий запис Microsoft. Після встановлення та входу в обидві програми ви готові до сканування сторінок.

 1. Торкніться, щоб відкрити Офісний об’єктив.
 2. У нижній частині програми переведіть повзунок на Документ. (Відображені варіанти можуть включати дошку, документ, візитну картку та фотографію.)
 3. Розташуйте камеру так, щоб вона захоплювала текст, який потрібно відсканувати у Word у режимі перегляду. Натисніть кнопку, щоб зробити знімок.
 4. Після того, як зображення сторінки буде захоплено, ви можете або повернути його, або обрізати краї, якщо це необхідно.
 5. Якщо у вас є додаткові сторінки для зйомки, торкніться значка камери (внизу ліворуч), щоб зробити ще одну фотографію. Повторюйте цей процес, поки у вас не залишиться сторінок для сканування.
 6. Торкніться Готово. Система відобразить вашу Зберегти до варіанти.
 7. Торкніться Слово. (На Android вам потрібно буде торкнутися Зберегти.) Зачекайте, поки програма розпізнає текст. Додаток може вказати “Очікування передачі” або “Перенесення”, коли це працює. Він відобразить відсканований документ із піктограмою Word на дисплеї.
 8. Торкніться документа, щоб відкрити відсканований файл у документі Microsoft Word. Для довідки, документ Word містить зображення, зроблене вами в документі.

  Кроки до редагованого документа.

 9. Перегляньте розпізнаний текст, щоб переконатися, що інформація точна.

 

Перетворення PDF у документ Word

Якщо у вас немає доступу до Microsoft Word або ваша версія Word не відкриває файли PDF, ви, ймовірно, все одно можете відсканувати файли у PDF за допомогою пристрою Android або iOS, а потім перетворити документи в Microsoft Word.

 1. Дотримуйтесь вказівок у розділі «Як відсканувати документи на телефон або планшет», щоб перехопити свої сторінки у формат PDF.
 2. Потім скористайтеся службою веб -сайту, наприклад CloudConvert.com або FileZigZag.com, щоб завантажити PDF -файл, перетворити його у формат документа Word, а потім завантажити та зберегти у вашій системі.

  Знімок екрана конвертування файлів .pdf у .docx на CloudConvert.com

 3. Після конвертації відкрийте файл .doc або .docx у Microsoft Word, щоб перевірити точність файлу.