Saltar al contenido

Як скасувати заморожене завантаження програми на Android

28 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Спочатку перезавантажте пристрій Android. Якщо це не допомогло, змусіть Google Play Store закритись.
 • Примусово закрити Play Store: Перейдіть до Налаштування > Програми та сповіщення > Переглянути всі # програми. Торкніться Google Play Store > Примусово зупинити.
 • Для старих телефонів: перейдіть до Налаштування > Програми > Керування програмами > Ринок. Торкніться Очистити кеш > Примусово зупинити.

У цій статті пояснюється, що робити, коли ви завантажуєте програму з Google Play Store, а процес зависає, аварійно завершує роботу або застряє іншим способом. Наведені тут вказівки повинні застосовуватися незалежно від того, хто створив ваш пристрій Android: Samsung, Google, Huawei, Xiaomi тощо.

Використовуйте Менеджер завантажень для завантаження програми Stuck Google Play Store

Для більшості телефонів Android програми завантажуються з Google Play Store. Щоб очистити кеш-пам’яті та скасувати завантаження, змусіть Play Store закритись.

 1. Відкрийте Налаштування додаток.

 2. Торкніться Програми та сповіщення. На Samsung Galaxy та деяких старих пристроях торкніться Програми.

 3. В Нещодавно відкриті програми списку, торкніться Переглянути всі # програми. Якщо список програм на вашому телефоні виглядає інакше, пропустіть цей крок. Телефони Samsung Galaxy та телефони зі старими версіями Android не впорядковують список на основі того, коли використовувались програми.

 4. У списку програм торкніться Google Play Store.

  Переглянути всі 42 програми> Google Play Store на Android» class=»lazyload» id=»mntl-sc-block-image_1-0-21″ >

 5. На Інформація про програму сторінки, торкніться Примусово зупинити зупинити завантаження магазину Google Play і додатків.

 6. Торкніться гаразд щоб підтвердити свій вибір.

  Примусово зупинити, кнопку ОК на Android

 7. відчинено Google Play Store і завантажте програму ще раз.

За допомогою Диспетчера завантажень виправте застряглий додаток для Android Market

Для старих телефонів, які використовують, наприклад, Android 2.1 з Android Market, процес дещо відрізняється.

 1. Відкрийте Налаштування додаток або отримати доступ до Налаштування меню.

 2. Торкніться Програми, потім натисніть Керуйте програмами щоб відобразити список програм.

 3. Торкніться Ринок. Якщо ви не бачите додаток Market, торкніться значка Меню і виберіть Фільтр для відображення списку параметрів фільтра. Потім натисніть Всі щоб показати всі встановлені програми.

 4. Торкніться Очистити кеш.

 5. Торкніться Силова зупинка.

 6. Якщо ви все ще відчуваєте труднощі, перейдіть до Менеджер завантажень, торкніться Очистити дані, потім натисніть Сила закрити.

Приватні магазини та завантаження

Деякі організації, включаючи великих роботодавців, пропонують власні програми для Android поза Google Play Store. Загалом слід той самий процес виправлення заморожених завантажень, за винятком того, що замість того, щоб виконувати примусове закриття програми Google Play Store, примусово закривати власний додаток ринку. Досвідчені користувачі Android іноді завантажують збоку (завантажують додаток, який не з Google Play Market), за допомогою різних інструментів. Виконання силового зближення в додатку для завантаження іноді працює. Непрацюючий завантажений додаток представляє ризик безпеки та стабільності для пристрою. Найкраще видалити програму та повторити спробу. Якщо ви використовуєте Android Debug Bridge (ADB) для завантаження, керуйте речами з комп’ютера, який ви використовуєте для доступу до свого пристрою Android. ADB був розроблений для розробників і має інструменти, що займаються усуненням помилок та поломками. Повторно підключіть пристрій або перезапустіть службу ADB, щоб спочатку виправити ситуацію.