Saltar al contenido

Як скасувати припливи

15 de abril de 2021

Незалежно від того, закінчили ви 30-денну безкоштовну пробну версію Tidal або більше не хочете, скасувати підписку на послугу потокової музики Tidal швидко і легко. Процес можна завершити на будь-якому пристрої з встановленим веб-браузером або програмою Tidal. Скасуйте підписку приблизно за день до наступного платіжного циклу. Таким чином, ви уникаєте сплати будь-яких ненавмисних зборів і забезпечуєте трохи більше часу, якщо виникають будь-які проблеми.

Змістовий покажчик

Як скасувати припливи через веб-браузер

Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб скасувати підписку на Tidal у веб-браузері.

 1. Відвідайте my.TIDAL.com.

 2. Введіть свій облікові дані для входу, це електронна адреса, яка використовується для створення облікового запису та пароль.

 3. Виберіть Передплата.

 4. Виберіть Скасувати мою передплату. Tidal запитує вас, чи ви впевнені, що хочете скасувати. Підтвердьте, щоб закрити свій рахунок.

Як скасувати припливи через мобільний додаток

Ви також можете скасувати свій рахунок у мобільному додатку. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб скасувати підписку на Tidal у мобільному додатку.

 1. Відкрийте Припливи додаток і увійдіть у свій обліковий запис.

 2. Виберіть Моя колекція.

 3. Знайдіть і виберіть Налаштування.

 4. Під Налаштування, виберіть Мій профіль > Керувати підпискою.

 5. На екрані управління передплатою знайдіть і виберіть Передплата.

 6. Виберіть Скасувати підписку щоб припинити підписку на Tidal.

Як скасувати припливи через Apple Wallet / iTunes

Оскільки управління підпискою вбудовано в iOS, цей спосіб ідеально підходить, якщо ви використовуєте iPhone, iPad або iPod touch.

 1. відчинено Налаштування на пристрої iOS. Виберіть своє ім’я або профіль вгорі меню Налаштування.

 2. Виберіть Підписки. Якщо ви не бачите Підписки, виберіть iTunes & AppStore > Apple ID > Переглянути Apple ID. Увійдіть, потім прокрутіть вниз і виберіть Підписки.

 3. Виберіть опцію підписки Tidal.

 4. Виберіть Скасувати підписку і підтвердьте, що хочете скасувати.

Як скасувати припливи через спринт

Користувачі Sprint отримують до шести місяців послуги Tidal безкоштовно, купуючи тарифний план мережі Unlimited Plus. Користувачі можуть скасувати свою підписку одним із зазначених вище способів, використовуючи веб-сайт або додаток Tidal, або Apple Wallet або iTunes. За допомогою цього методу ваш рахунок Tidal буде активним до кінця вашого поточного періоду оплати за допомогою Sprint. Користувачам Sprint може бути простіше скасувати підключену послугу Tidal через свій профіль MySprint. Це видаляє обліковий запис із послуг Tidal та Sprint. Зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів Sprint і поговоріть з представником, який працює в реальному часі, якщо під час скасування виникнуть будь-які проблеми.

 1. Увійдіть у свій обліковий запис MySprint.

 2. Виберіть свій пристрій, а потім виберіть Змінити мої послуги.

 3. Прокрутіть вниз і виберіть Припливи.

 4. Виберіть Скасувати підписку.