Saltar al contenido

Як скасувати підписку на Xbox Live Gold

22 de abril de 2021

Xbox Live Gold має безліч переваг, таких як безкоштовні ігри щомісяця, але немає сенсу залишатись підписаним, якщо ви активно не користуєтесь послугою мережі Xbox. Якщо ви просто хочете зробити перерву або ви назавжди закінчили роботу з послугою, вам доведеться виконати деякі дуже конкретні кроки, щоб скасувати підписку на Xbox Live Gold, інакше Microsoft продовжуватиме стягувати плату з вас щоразу, коли надходить оновлення.

Змістовий покажчик

Як скасувати Xbox Live Gold

Найпростіший спосіб скасувати Xbox Live Gold, не звертаючись до агента обслуговування клієнтів, – це скористатися веб-сайтом Xbox. Ви можете використовувати цей сайт, щоб негайно скасувати підписку, вимкнути періодичну підписку або навіть отримати відшкодування за будь-який час підписки Xbox Live Gold, який ви ще не використовували.

 1. Перейдіть на сторінку xbox.com і увійдіть до облікового запису мережі Xbox, пов’язаного з підпискою на Xbox Live Gold.

 2. Виберіть свій профіль у верхньому правому куті сторінки.

  Веб-сайт облікового запису Microsoft

  Джеремі Лаукконен
 3. Виберіть Підписки.

 4. Знайдіть Xbox Live Gold розділ про Послуги та підписка сторінки.

  Доступ до служб та підписок на веб-сайті Microsoft

  Джеремі Лаукконен
  Якщо ви підписалися на багато служб Microsoft, можливо, вам доведеться прокрутити вниз.

 5. У розділі Xbox Live Gold виберіть Управління.

 6. Знайдіть Налаштування оплати розділ.

  Перегляд підписки на Xbox Live на веб-сайті Microsoft

  Джеремі Лаукконен
 7. Виберіть Скасувати.

 8. Виберіть, чи слід негайно припинити підписку, а потім виберіть Далі. Якщо ви вирішите негайно закінчити, ви можете мати право на часткове відшкодування. Ви також втратите доступ до всіх переваг Xbox Live Gold після прийняття.

 9. Виберіть Підтвердьте скасування.

Як вимкнути автоматичне поновлення Xbox Live

Якщо ви зараз використовуєте Xbox Live Gold, але боїтесь, що врешті-решт припините його використовувати і забудете скасувати, ви можете відключити автоматичне поновлення прямо зараз. Це дозволяє продовжувати використовувати Xbox Live Gold, і ви зберігаєте доступ до безкоштовних ігор, що постачаються з підпискою, поки вона активна, але ви випадково не витратите купу грошей на поновлення пізніше. Вимкнення автоматичного поновлення Xbox Live Gold працює майже так само, як скасування послуги, і коли ви скасуєте, ви насправді маєте можливість просто скасувати майбутні платежі. Коли ви вимикаєте періодичні рахунки, ви зберігаєте доступ до всіх функцій Xbox Live Gold до кінця поточного періоду передплати. На той час у вас є можливість поновити вручну, якщо ви все ще користуєтесь послугою. Ось як вимкнути автоматичне поновлення Xbox Live Gold:

 1. Перейдіть на сайт xbox.com і увійдіть до мережі Xbox або облікового запису Microsoft, пов’язаного з підпискою на Xbox Live Gold.

 2. Виберіть свій профіль у верхньому правому куті сторінки.

 3. Виберіть Підписки.

 4. Знайдіть Налаштування оплати розділ.

 5. Виберіть Зміна.

 6. Виберіть Вимкніть періодичні рахунки.

  Переключення планів на веб-сайті Microsoft

  Джеремі Лаукконен
  Якщо бажаєте, можете вибрати Переключити план замість цього перейти на щомісячну або річну підписку.

 7. Виберіть Підтвердьте скасування.

Що відбувається, коли ви скасуєте підписку на Xbox Live?

Коли ви скасуєте підписку на Xbox Live Gold, може статися одне з двох:

 • Якщо ви скасуєте регулярний платіж Xbox Live Gold або вимкнете автоматичне поновлення, негайно нічого не зміниться. Ви зберігаєте доступ до всіх функцій Xbox Live Gold, поки не закінчиться час, що залишився на підписку.
 • Якщо ви скасуєте підписку та отримаєте часткове відшкодування, ви негайно втрачаєте доступ до всіх функцій Xbox Live Gold, включаючи онлайн-відтворення, голосовий чат та Ігри із золотом.

Скасування передплати на Xbox Live Gold не скасовує обліковий запис мережі Xbox. Ви зберігаєте свій тег гравця, збережені ігрові файли, свої досягнення та будь-які цифрові ігри та завантажуваний вміст (DLC), придбані вами через службу.

Інформаційна панель Xbox Live Gold

Джеремі Лаукконен
Абоненти Xbox Live з консолями Xbox 360, які отримали безкоштовні ігри за допомогою програми Games With Gold, можуть зберігати та грати в них навіть без активної підписки на Xbox Live Gold. Ігри Xbox One, що надаються програмою Games With Gold, доступні лише за умови, що ви підтримуєте активну підписку на Xbox Live Gold. Скасувавши підписку, ви втрачаєте доступ до Games With Gold. Ви знову отримуєте доступ до цих ігор, якщо в майбутньому знову підпишетесь, але вони будуть недоступні, доки ваш рахунок Xbox Live Gold буде скасовано. Підписка на Xbox Live Gold більше не потрібна для використання Party Chat, огляду 4 групи та безкоштовних багатокористувацьких функцій у мережі Xbox.