Saltar al contenido

Як скасувати PlayStation Plus

15 de abril de 2021

PlayStation Plus має безліч переваг, але немає підстав залишатись підписаним, якщо ви регулярно не користуєтесь послугою. Sony продовжуватиме стягувати плату з вас щоразу, коли ваша передплата буде продовжена, якщо ви не вживете конкретних заходів для скасування передплати на PlayStation Plus.

Змістовий покажчик

Що відбувається, коли ви скасуєте PlayStation Plus?

Коли ви скасовуєте PlayStation Plus, ви фактично вимикаєте функцію автоматичного поновлення. Підписка не скасовується негайно, але вона буде ефективно скасована наступного разу, коли з’явиться на продовження.

Скасування PlayStation Plus має кілька наслідків:

 • Ви втрачаєте доступ до своїх безкоштовних ігор: Безкоштовні ігри PS Plus доступні лише за умови активної підписки. Ви не можете отримати доступ до цих ігор, поки ваша передплата скасована.
 • Ви більше не можете грати в багатокористувацькі ігри в Інтернеті: За винятком декількох таких ігор, як Фінальна фантазія XIV, Ви можете грати лише в офлайн-ігри.
 • Ви втрачаєте доступ до своїх хмарних файлів збереження: Якщо ви використовували функцію хмарного збереження, ваші збереження в хмарі будуть недоступні. Ви можете отримати доступ лише до збережених даних, які зберігаються на вашій консолі.

Скасування підписки на PlayStation Plus не скасовує та не видаляє ваш обліковий запис PlayStation Network. Ви зберігаєте свій ідентифікатор PSN, збережені ігрові файли, трофеї та будь-які цифрові ігри та завантажуваний вміст (DLC), придбані вами через PlayStation Store. Крім цього, ви можете продовжувати використовувати PlayStation для відтворення ігор в автономному режимі за допомогою локально збережених файлів збереження. Якщо ви поновите підписку в будь-який час у майбутньому, ви негайно відновите доступ до всіх функцій PlayStation Plus, включаючи всю вашу бібліотеку безкоштовних ігор. Якщо ви мали доступ до гри через PlayStation Plus до скасування передплати, ви відновите доступ до цієї гри після поновлення підписки, навіть якщо минули місяці чи роки. Якщо ви використовували Інтернет-сховище PlayStation Plus для передачі збережених даних у хмару, обов’язково отримайте файли збереження, перш ніж скасувати PlayStation Plus. Після скасування ви більше не матимете доступу до цієї функції.

Як скасувати PS Plus

Найпростіший спосіб скасувати PlayStation Plus – через веб-сайт керування обліковим записом Sony Entertainment Network. Цей процес можна здійснити на будь-якому комп’ютері чи мобільному пристрої, що має веб-браузер та доступ до Інтернету, тому вам навіть не потрібно мати доступ до своєї PlayStation. Ви не можете негайно скасувати підписку на PlayStation Plus або отримати часткове відшкодування. Єдиний спосіб ефективно скасувати підписку – вимкнути автоматичне поновлення. Ось як скасувати PlayStation Plus через веб-сайт Sony Entertainment Network:

 1. Перейдіть на сайт керування обліковим записом Sony Entertainment і виберіть Передплата.

  Заголовок передплати

 2. Знайдіть підписку на PlayStation Plus і виберіть Вимкніть автоматичне поновлення.

  Кнопка вимкнення автоматичного поновлення на PS

 3. Виберіть Підтвердити.

  Вікно підтвердження

Як скасувати PlayStation Plus за допомогою PlayStation 4

Якщо ви все ще маєте доступ до консолі, якою ви реєструвались у PlayStation Plus, і вона підключена до Інтернету, ви можете скасувати своє членство безпосередньо через меню налаштувань облікового запису на консолі. Ось як скасувати PlayStation Plus за допомогою PlayStation 4:

 1. Виберіть Налаштування.

  Знімок екрана головного екрану PS4.

 2. Виберіть Управління рахунками.

  Знімок екрана налаштувань PS4.

 3. Виберіть Інформація про реєстрацію.

  Знімок екрана керування обліковим записом PS4.

 4. Виберіть Підписки на PlayStation.

  Знімок екрана з інформацією про обліковий запис PS4.

 5. Виберіть свій PlayStation Plus передплата.

  Знімок екрана підписки на PlayStation на PS4.

 6. Виберіть Вимкніть автоматичне поновлення.

  Знімок екрана екрану скасування PS4 PS Plus.

 7. Виберіть Так.

  Знімок екрана екрану підтвердження скасування PS Plus.