Saltar al contenido

Як скинути налаштування звукової панелі Samsung

17 de diciembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • М’яке скидання звукової панелі, увімкнувши живлення пристрою.
 • Повне скидання, утримуючи кнопку живлення протягом приблизно десяти секунд.
 • Будь-який тип скидання займає лише кілька секунд і може вирішити багато проблем.

У цій статті ми пояснимо, як скинути звукову панель Samsung. Задіяна лише одна кнопка, і вам не знадобляться жодні інструменти чи технічні знання. Ці поради щодо усунення несправностей стосуються більшості звукових панелей Samsung, хоча ваші конкретні пристрої можуть працювати інакше. За потреби зверніться до свого посібника або знайдіть його в Інтернеті.

Як виконати програмне скидання звукової панелі Samsung

Щоб виконати програмне скидання звукової панелі Samsung, все, що вам потрібно, це на мить побути біля самої звукової панелі. Інструменти не потрібні.

 1. Вимкніть звукову панель і відключіть її від живлення. Переконайтеся, що пристрій повністю вимкнено.

 2. Зачекайте принаймні тридцять секунд, перш ніж знову підключити його та знову ввімкнути. Після відновлення живлення перевірте його та перевірте, чи він працює. Спробуйте вивести аудіо на звукову панель, як зазвичай.

 3. Може здатися, що це не має ніякого значення, але вимикання звукової панелі таким чином може вирішити дивну поведінку або несподівані проблеми, які можуть виникнути.

Як виконати апаратне скидання звукової панелі Samsung

Повне скидання звукової панелі передбачає повне скидання пристрою до заводських налаштувань. Однак це передбачає лише одне натискання кнопки, яке займає лише секунди. Вам не знадобляться інструменти.

 1. Увімкніть звукову панель, якщо її ще не ввімкнено. Скидання звукової панелі передбачає утримання кнопки живлення під час живлення, тому процес починається з увімкненої звукової панелі.

 2. Утримуйте кнопку живлення на звуковій панелі протягом десяти-п’ятнадцяти секунд. Якщо ваш пристрій має дисплей, після перезавантаження на ньому з’явиться повідомлення. Якщо його немає, червоний індикатор має блимати, а потім згаснути після скидання. Час, необхідний для самоскидання пристрою, може бути різним. Слідкуйте за повідомленням або блимаючим червоним світлом. Це допоможе вам правильно визначити час.

 3. Пам’ятайте, що ваш пристрій тепер буде використовувати заводські налаштування за умовчанням. Можливо, вам доведеться змінити налаштування. Після скидання спробуйте вивести звук на звукову панель, щоб перевірити, чи працює він.

FAQ

 • Чому моя звукова панель Samsung не працює?

  Якщо звукова панель Samsung не працює, причиною можуть бути несправні з’єднання, проблеми з налаштуваннями або несправності обладнання. Щоб виправити звукову панель Samsung, від’єднайте та знову під’єднайте звукову панель, переконайтеся, що джерело ввімкнено, і переконайтеся, що ваш телевізор налаштовано на використання звукової панелі як динаміка за умовчанням.

 • Як скинути налаштування дистанційного керування звукової панелі Samsung?

  Якщо ваш пульт Samsung Soundbar не працює, вийміть батареї, натисніть будь-яку кнопку протягом 20 секунд, а потім замініть батареї. Якщо у вас усе ще виникають проблеми, спробуйте інші батареї.

 • Як підключити звукову панель Samsung до телевізора?

  Найкращий спосіб підключити звукову панель Samsung до телевізора — це використовувати порт HDMI-ARC. Якщо у вас немає порту HDMI-ARC, скористайтеся звичайним HDMI або оптичним з’єднанням.