Saltar al contenido

Як скинути початковий екран Android до налаштувань за замовчуванням

3 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Коли встановлено спеціальну панель запуску, торкніться Налаштування > Виберіть панель запуску за замовчуванням або подібне, щоб повернутися до початкового початкового екрана.
 • Щоб видалити програми та віджети, торкніться їх пальцем Видалити або видалити.
 • Скиньте шпалери, приклавши палець до головного екрана та торкнувшись Шпалери.

У цій статті ви дізнаєтесь, як скинути початковий екран Android до налаштувань за замовчуванням і як видалити або скинути піктограми програм, віджети та інші частини головного екрана. Інструкції можуть дещо відрізнятися залежно від інстальованої програми запуску та встановленої ОС Android, але вони мають бути схожими незалежно від того, що ви використовуєте.

Як відновити стару тему Android

Якщо ви встановили інші програми запуску для свого телефону Android і ваш головний екран зовсім відрізняється від того, яким він був раніше, ви можете час від часу повертатися до стандартних налаштувань. Ось як скинути початковий екран Android і повернути стару оригінальну тему Android.

 1. На телефоні Android торкніться Налаштування для вашої теми запуску.

 2. Торкніться Виберіть пункт запуску за умовчанням. Це може бути сформульовано по-різному залежно від програми запуску, яку ви використовуєте.

 3. Торкніться Панель запуску системи.

 4. Тепер ваш телефон відновлено до головного екрана, який був у вас спочатку.

Як видалити піктограми програм на вашому Android

Якщо ваш головний екран Android безладний через забагато піктограм програм, ви також можете видалити їх із головного екрана. Ось як це зробити. Це призведе до видалення відповідної програми, але ви також можете перетягнути їх у папку, щоб упорядкувати.

 1. На головному екрані Android утримуйте палець біля програми, яку потрібно видалити.

 2. Торкніться Видалити.

 3. Торкніться Видалити щоб підтвердити, що ви бажаєте видалити програму.

  Дії, необхідні для видалення значків програм на Android

 4. Перетягніть навколишні піктограми додатків, щоб закрити проміжок, який утворився на головному екрані.

Як видалити або скинути віджети на вашому Android

Якщо на головному екрані встановлено багато віджетів, все може виглядати досить безладно. Ось як видалити віджети з екрана. Якщо ви хочете додати віджети, ви можете зробити це, притиснувши палець до екрана та торкнувшись віджетів.

 1. Піднесіть палець до віджета, який потрібно видалити.

 2. Торкніться видалити.

  Кроки, необхідні для видалення/видалення віджетів на Android

 3. Тепер віджет видалено.

Як очистити головний екран Android

Є кілька різних способів переконатися, що ваш головний екран Android чистий і охайний, не потребуючи регулярного обслуговування. Ось кілька пропозицій.

 • Встановлюйте лише програми, які плануєте використовувати. З новим телефоном легко встановити багато різних програм одночасно. Намагайтеся встановлювати лише ті, якими будете користуватися. Видаліть їх, коли закінчите використовувати.
 • Привести в порядок макет. Наведіть порядок у своєму телефоні, притиснувши палець до головного екрана, а потім торкнувшись піктограм, шпалер або компонування, щоб змінити вигляд речей.
 • Використовуйте віджети економно. Віджети – це чудово, але вони можуть займати багато місця. Не бійтеся змінити їх розмір або скоротити кількість, яку ви використовуєте.
 • Створення папок. Створення папок для програм приведе екран у порядок, не видаляючи нічого. Це зручний спосіб.

FAQ

 • Як повернути домашній екран на Android?

  Якщо ваш телефон відкриває неправильний екран, ви, ймовірно, перейшли на іншу сторінку або екран програм. Знову проведіть пальцем угору або вниз програми або проведіть пальцем ліворуч або праворуч на іншому екрані додому екран. Або торкніться додому або Назад кнопку.

 • Як розмістити зображення на головному екрані Android?

  Натисніть і утримуйте порожню область головного екрана та виберіть Шпалери або Додати шпалери. Потім виберіть розташування фотографії, яку ви хочете використати, наприклад Галерея або Мої фотографії. Далі виберіть зображення і торкніться Готово.

 • Як створити папку на головному екрані Android?

  Щоб створити папку програми на Android, натисніть і утримуйте програму, перетягніть її в іншу програму та введіть a ім’я папки. Ви можете перетягнути папку з іншого екрана на головний екран.

 • Як розмістити програму на головному екрані Android?

  Торкніться програми шухляди, перетягніть програму, якою ви бажаєте скористатися, на головний екран і підніміть палець, коли програма опиниться в потрібному місці на головному екрані.