Saltar al contenido

Як скинути розширювач Wi-Fi на новий маршрутизатор

29 de abril de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Щоб скинути налаштування та підключити Wi-Fi Extender до нового маршрутизатора, від’єднайте Wi-Fi Extender від стіни.
 • Вимкнути існуючий маршрутизатор і розетка встановлюють новий маршрутизатор.
 • Підключіть розширювач Wi-Fi назад до стіни та натисніть кнопка WPS на розширювачі Wi-Fi і маршрутизаторі.

У цій статті пояснюється, як скинути налаштування розширювача Wi-Fi і підключити його до нового маршрутизатора, щоб покращити потужність сигналу в деяких регіонах вашого дому.

Чому розширювачі Wi-Fi перестають працювати?

Розширювач Wi-Fi може перестати працювати з багатьох причин. Хоча це не всі причини, чому він може перестати працювати, деякі приклади: основне з’єднання більше недоступне, апаратна несправність або інші облікові дані безпеки. Це кроки для скидання Wi-Fi Extender, якщо він перестає працювати. Найпростіший спосіб визначити, чи потрібно замінити розширювач Wi-Fi, це якщо пристрій більше не світиться або не подає сигнал.

 1. Перевірте, чи Wi-Fi Extender все ще підключено до маршрутизатора.

 2. Має бути дві додаткові бездротові мережі, що транслюються з розширювача Wi-Fi. Обидві мережі мають мати «EXT» у кінці назви мережі. Буде мережа 5 ГГц і 2 ГГц.

 3. Натисніть Властивості у бездротовій мережі.

  Властивості бездротових мереж на панелі завдань Windows

 4. Перевірте, чи мережа підключена, надсилає та отримує дані.

  Підключено та захищено в налаштуваннях мережі та Інтернету Windows

 5. Якщо мережа не підключена, перевірте фізичний модуль Wi-Fi Extender.

 6. Переконайтеся, що індикатори даних блимають зеленим.

 7. Перевірте індикатор потужності бездротового сигналу на передній панелі пристрою.

 8. Якщо Wi-Fi Extender чорний або жовтий, це означає, що з’єднання з маршрутизатором утрачено.

 9. Натисніть WPS на маршрутизаторі зазвичай розташована вгорі.

 10. Натисніть WPS на розширювачі Wi-Fi.

 11. З’єднання буде відновлено.

Чи потребують заміни розширювачі Wi-Fi?

Розширювачі Wi-Fi зазвичай не потребують частої заміни, оскільки ці пристрої не транслюють інтернет-сигнал незалежно. Натомість розширювач Wi-Fi є дзеркалом існуючого з’єднання, тому ці пристрої мають термін придатності приблизно три-чотири роки між новою технологією. Заміна Wi-Fi Extender довше чотирьох років може означати, що ви втрачаєте нові досягнення в широкосмуговій технології. Якісний Wi-Fi Extender має забезпечити вам комфортне використання протягом трьох-чотирьох років, перш ніж його потрібно буде замінити. Оскільки розширювачі Wi-Fi підключаються безпосередньо до розеток, вони вразливі до стрибків напруги, які можуть скоротити термін служби цих пристроїв. Хоча подовжувач Wi-Fi не часто потребує заміни, ви можете визначити, коли він потребує заміни. Деякі симптоми, які ви можете відчути, полягають у тому, що завантаження не відбуваються так гладко, як раніше, і якщо ви транслюєте вміст, ви помітите постійну буферизацію.

Чи можуть розширювачі Wi-Fi викликати проблеми?

Розширювач Wi-Fi може спричинити проблеми з підключенням, якщо пристрій не працює. Ось кілька яскравих ознак того, що ваш розширювач Wi-Fi несправний.

 • Доводиться часто перепідключатися: Першою ознакою несправності розширювача Wi-Fi є постійна втрата сигналу.
 • Швидкість Інтернету низька або непостійна: Оскільки розширювач Wi-Fi повторно транслює наявний сигнал, швидкість Інтернету має бути досить хорошою. Але якщо швидкість Інтернету нижча, ніж зазвичай, і у вас багато завантажень, це може бути ознакою того, що Wi-Fi Extender несправний.
 • Wi-Fi Extender взагалі не вмикається: Найпростіший спосіб визначити, чи Wi-Fi Extender викликає проблеми, це перевірити, чи пристрій увімкнено. Несправний розширювач Wi-Fi втрачає живлення і, зрештою, взагалі не вмикається.

FAQ

 • Де розмістити розширювач Wi-Fi?

  Ваш подовжувач має бути достатньо близько до маршрутизатора, щоб мати потужний сигнал і забезпечувати максимально розширений діапазон. Знайшовши найкраще місце для маршрутизатора, розташуйте розширювач у центрі місця, де потрібне потужніше з’єднання Wi-Fi.

 • Як працюють розширювачі Wi-Fi?

  Подовжувачі Wi-Fi розширюють сигнал Wi-Fi маршрутизатора, створюючи окремі мережі. Таким чином ви можете перемикатися між маршрутизатором і розширювальною мережею, залежно від того, яка з них сильніша в певний момент часу.

 • Як скинути налаштування роутера?

  Щоб скинути маршрутизатор, знайдіть кнопку скидання внизу або збоку пристрою. Можливо, вам знадобиться скріпка, щоб утримувати кнопку протягом 30 секунд. Під час скидання налаштувань маршрутизатора також слід скинути налаштування модема.

 • Як використовувати маршрутизатор як розширювач Wi-Fi?

  Щоб використовувати маршрутизатор як розширювач Wi-Fi, підключіть його до основного маршрутизатора через Ethernet і переведіть у режим точки доступу. Щоб використовувати його як повторювач Wi-Fi без кабелю, переведіть додатковий інтернет-маршрутизатор у режим повторення.