Saltar al contenido

Як скинути Google Chrome до стану за замовчуванням

28 de julio de 2021

Оскільки браузер Chrome від Google продовжує розвиватися, зростає і рівень контролю, який ви повинні змінити. Доступні десятки налаштовуваних налаштувань, включаючи налаштування функціональності домашньої сторінки та використання веб-служб та служб прогнозування, Chrome може забезпечити зручний перегляд веб-сторінок на ваш смак. Однак при всьому цьому віртуальному пануванні виникають деякі невід’ємні підводні камені. Незалежно від того, чи внесені вами зміни в Chrome спричиняють проблеми або, що ще гірше, відбувалися без вашої згоди (наприклад, через шкідливе програмне забезпечення), існує рішення, яке повертає браузер до заводського стану. Інструкції в цій статті стосуються браузерів Google Chrome і Chromium для операційних систем Chrome OS, Linux, Mac OS X, macOS Sierra та Windows.

Змістовий покажчик

Додаткові налаштування: Скиньте Google Chrome

Дотримуйтесь цих вказівок, щоб відновити браузер Chrome до стану, коли він був уперше встановлений.

 1. Спочатку відкрийте свій Браузер Google Chrome.

 2. Виберіть кнопку головного меню Chrome у верхньому правому куті вікна браузера.

 3. Коли з’явиться спадне меню, виберіть Налаштування.

  Налаштування в Chrome

 4. Прокрутіть униз сторінки та натисніть Розширений.

  Знімок екрана налаштувань Chrome із виділеним заголовком Advanced

 5. Прокрутіть униз і виберіть Відновлення налаштувань до початкових.

  Опція "відновити налаштування"

 6. З’явиться діалогове вікно підтвердження із деталізацією компонентів, які будуть відновлені до стану за замовчуванням, якщо ви продовжите процес скидання. Клацніть Скинути налаштування продовжувати.

  Кнопка скидання налаштувань

Що може трапитися

Якщо скидання налаштувань Chrome змушує вас нервувати, це є вагомою причиною. Ось що може статися, якщо ви вирішите скинути:

 • Розширення та теми стануть неактивними.
 • Якщо кнопка домашньої сторінки на даний момент видно на головній панелі інструментів Chrome, її не буде після скидання.
 • Chrome видалить користувацькі URL -адреси домашньої сторінки.
 • Зміни, внесені в пошукову систему Chrome за замовчуванням, та будь-які інші встановлені пошукові системи повернуться до початкового стану.
 • Ви втратите власні вкладки запуску ..
 • Chrome очистить сторінку нової вкладки.
 • Скидання видалить вашу історію перегляду, файли cookie, кеш-пам’ять та інші дані веб-сайту.

Якщо у вас все добре з цими змінами, натисніть Скинути налаштування завершити процес реставрації. Скидаючи налаштування браузера Chrome, він ділиться з Google такими елементами: локаль, агент користувача, версія Chrome, тип запуску, пошукова система за замовчуванням, встановлені розширення, а також чи є ваша домашня сторінка сторінкою нової вкладки. Якщо вам не зручно ділитися цими налаштуваннями, зніміть прапорець біля Допоможіть покращити Google Chrome / Chromium, повідомляючи про поточні налаштування перед натисканням Скинути.

Поставте прапорець "Допоможіть покращити Chrome"