Saltar al contenido

Як скинути Google Nest Hub

23 de marzo de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Відновлення заводських налаштувань: утримуйте збільшення гучності і зменшення гучності кнопки одночасно протягом 10 секунд.
 • Перезавантажте: відключіть Nest Hub від джерела живлення, залиште його відключеним на 60 секунд, а потім підключіть знову.
 • Якщо ви хочете підключити Nest Hub до нової мережі Wi-Fi, спочатку потрібно скинути її налаштування.

У цій статті пояснюється, як скинути налаштування Google Nest Hub. Скидання заводських налаштувань може вирішити багато проблем, наприклад, якщо Nest Hub не підключається до Wi-Fi. Наведені нижче інструкції стосуються всіх моделей Nest Hub, включно з Google Nest Hub Max.

Як скинути налаштування Google Nest Hub?

Щоб скинути налаштування Google Nest Hub, утримуйте збільшення гучності і зменшення гучності кнопки одночасно протягом приблизно 10 секунд. Ви побачите попередження про те, що пристрій скидається. Просто продовжуйте натискати обидві кнопки, доки пристрій не перезавантажиться, а потім вам доведеться виконати процес налаштування в програмі Google Home.

Скидання Google Nest Hub проти перезавантаження

По-перше, важливо зрозуміти різницю між перезавантаженням і скиданням. Скидання Google Nest Hub повертає його до заводських налаштувань, тому вам доведеться налаштувати його знову. Перезавантаження просто вмикає живлення пристрою, не впливаючи на жодні налаштування. Якщо у вас виникли проблеми з Google Nest Hub, спробуйте спочатку перезавантажити пристрій і зберегти заводські налаштування як крайній засіб. Якщо ви плануєте продати або подарувати свій Google Nest Hub, вам слід спочатку скинути налаштування пристрою, щоб покупець міг налаштувати його як власний.

Як перезавантажити Google Nest Hub

Один зі способів перезавантажити Nest Hub – від’єднати джерело живлення, залишити його відключеним на 60 секунд, а потім під’єднати знову. Крім того, ви можете скористатися програмою Google Home:

 1. На головному екрані програми Google Home торкніться свого Nest Hub.

 2. Торкніться Налаштування спорядження.

 3. Торкніться більше (три вертикальні точки) у верхньому правому куті, а потім виберіть Перезавантаження зі спливаючого меню.

Немає способу перезавантажити чи скинути Nest Hub за допомогою голосових команд.

Чому мій Google Nest Hub не працює?

Якщо ви раніше налаштували Google Nest Hub в іншій мережі Wi-Fi, вам потрібно скинути налаштування пристрою, перш ніж ви зможете підключитися до нової мережі. Якщо у вас виникли проблеми під час налаштування Nest Hub за допомогою програми Google Home, спробуйте будь-що з наведеного нижче.

 • Закрийте та знову відкрийте програму Google Home.
 • Перемістіть свій мобільний пристрій ближче до Nest Hub.
 • Увімкніть Bluetooth на своєму мобільному пристрої.
 • Вимкніть і ввімкніть Wi-Fi мобільного пристрою.
 • Перезавантажте або скиньте Nest Hub.

Ваш Nest Hub має бути підключений до тієї ж мережі, що й мобільний пристрій, який ви використовуєте для його налаштування.

FAQ

 • Що ви можете робити з Google Nest Hub?

  Google Nest Hub може контролювати багато аспектів розумного дому. З ним ви можете слухати подкасти чи музику, вимикати та вмикати телевізор, ставити запитання Google Асистенту та багато іншого. Перегляньте повний список функцій Nest Hub від Google.

 • Як змінити мережу Wi-Fi, до якої підключається Google Nest Hub?

  Google Nest Hub може запам’ятовувати лише одну мережу Wi-Fi за раз. Отже, якщо ви вже підключені до мережі та хочете перейти до іншої, відкрийте програму Google Home і торкніться свого пристрою. Потім торкніться Налаштування > Інформація про пристрій. Торкніться поруч із Wi-Fi Забути.