Skip to content

Як скласти макет інформаційного бюлетеня з кількома частинами

30 de Липень de 2021

Усі макети інформаційних бюлетенів мають принаймні три елементи: паспортну табличку, основний текст та заголовки. Зазвичай інформаційні бюлетені використовують багато інших частин розкладки інформаційного бюлетеня, перерахованих тут, щоб залучити читачів та передати інформацію. Після того, як макет буде встановлений, кожен номер інформаційного бюлетеня має ті ж частини, що і кожен інший, для узгодження. Як дизайнер або редактор інформаційних бюлетенів, якщо ви виявите, що хочете додати або відняти деякі елементи після запуску інформаційного бюлетеня, найкраще вводити лише одну зміну за раз, а не повністю переглядати макет кожні кілька номерів. Знайомство з частинами газети може дати вам певні вказівки щодо того, які зміни принесуть користь вашим читачам.

Паспортна табличка

Банер на лицьовій стороні інформаційного бюлетеня, що ідентифікує публікацію, є його шильдиком. Зазвичай табличка містить назву бюлетеня, можливо, графіку чи логотип, а також, можливо, підзаголовок, девіз та інформацію про публікацію, включаючи номер тому та номер випуску чи дату.

Тіло

Основний текст інформаційного бюлетеня – це основна частина тексту, за винятком заголовків та елементів декоративного тексту. Саме статті становлять зміст інформаційного бюлетеня.

Зміст

Зміст, зазвичай розміщений на першій сторінці, коротко містить перелік статей та спеціальних розділів інформаційного бюлетеня та номер сторінки для цих матеріалів.

Верхня точка

Верхній банер – це той розділ макета бюлетеня, який зазвичай міститься на другій сторінці, але може бути на будь-якій сторінці, де вказано ім’я видавця та інші відповідні дані. Він може містити імена співробітників, дописувачів, інформацію про підписку, адреси, логотип та контактну інформацію.

Заголовки та заголовки

Заголовки та заголовки створюють ієрархію, яка веде читача до змісту інформаційного бюлетеня.

 • Заголовок. Після шильдики основний заголовок, що ідентифікує кожну статтю в інформаційному бюлетені, є найбільш помітним текстовим елементом.
 • Кікер. Часто зустрічається у дизайні інформаційного бюлетеня, кікер – це коротка фраза, написана маленьким шрифтом над заголовком. Кікер може служити вступом або заголовком розділу для ідентифікації звичайної колонки.
 • Палуба. Панель інформаційного бюлетеня – це один або кілька рядків тексту, які знаходяться між заголовком і основним текстом статті. Колодка опрацьовує або розширює заголовок та тему супровідного тексту.
 • Підзаголовок. Підзаголовки, що з’являються в основному обсязі статей, поділяють статтю на менші розділи.
 • Біжить голова. Більш відомий як заголовок, запущений заголовок – це повторюваний текст, який з’являється на кожній сторінці. Часто назва публікації з’являється у верхній частині кожної сторінки. Іноді номер сторінки додається до бігової голови.
 • Продовження голови. Невеликі заголовки, які з’являються у верхній частині статті, продовженої з попередньої сторінки.

Номери сторінок

Номери сторінок можуть відображатися вгорі, внизу або з боків сторінок. Зазвичай перша сторінка не нумерується в інформаційному бюлетені.

Bylines

Байлайн – це коротка фраза або абзац, що вказує ім’я автора статті в інформаційному бюлетені. Заголовок зазвичай міститься між заголовком і початком статті, перед яким стоїть слово “По”, хоча воно також може з’являтися в кінці статті. Якщо весь інформаційний бюлетень є автором однієї особи, окремі статті не містять заголовків.

Лінії продовження

Коли статті охоплюють дві або більше сторінок, редактор інформаційного бюлетеня використовує рядки продовження, щоб допомогти читачам знайти решту статті.

 • Стрибки. Лінії переходу, які також називаються продовженнями, зазвичай з’являються в кінці стовпця, як у “продовження на сторінці 45”. Переходи у верхній частині стовпця вказують, звідки продовжується стаття, як у “продовження зі сторінки 16.”
 • Продовження голови. Коли статті переходять з однієї сторінки на іншу, заголовки продовження визначають продовжену частину статей. Заголовки -продовження, разом із перехідними лініями, забезпечують безперервність і підказують читачеві, де взяти читання.

Кінцеві знаки

Динбат або орнамент принтера, який використовується для позначення кінця історії в інформаційному бюлетені, є знаком кінця. Це сигналізує читачам, що вони дійшли до кінця статті.

Витягніть котирування

Використовувана для привернення уваги, особливо у довгих статтях, цитата – це невелика підбірка тексту, “витягнутого і цитованого” великим шрифтом.

Фотографії та ілюстрації

Макет інформаційного бюлетеня може містити фотографії, малюнки, діаграми, графіки або картинки.

 • Постріл в голову. Найбільш типовою фотографією людини в дизайні інформаційного бюлетеня є постріл у голову-зображення голови і плечей людини, яка дивиться прямо в камеру.
 • Підпис. Підпис – це фраза, речення або абзац, що описує зміст ілюстрації, наприклад фотографії або діаграми. Підпис зазвичай розміщується безпосередньо над, під або збоку від зображення, яке воно описує.
 • Кредитна лінія фотографій. Подібно до тексту статті, фотографія визначає фотографа або джерело зображення. Він може з’являтися з фотографією або бути розміщений деінде на сторінці, наприклад, в кінці статті.

Панель розсилки

Інформаційні бюлетені, створені як власні розсилки (без конверта), потребують розсилки. Це частина дизайну інформаційного бюлетеня, яка містить зворотну адресу, поштову адресу одержувача та поштові витрати. Панель розсилки зазвичай відображається на половині або третині задньої сторінки, так що вона складається в складеному вигляді.