Saltar al contenido

Як скопіювати зображення або текст із файлу PDF

23 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Відкрийте PDF в Adobe Reader DC, використовуйте Виберіть на панелі меню, щоб вибрати зображення або текст, а потім виберіть Редагувати > Копіювати.
 • Вставте зображення в інший документ або програму для редагування зображень. Вставте текст у редактор звичайного тексту або документ Word, щоб редагувати його.
 • У старих версіях Reader виберіть Редагувати > Зробіть знімок, потім виберіть Камера , щоб зробити знімок зображення або тексту.

У цій статті пояснюється, як копіювати зображення та текст із файлу PDF за допомогою програми Acrobat Reader DC на вашому комп’ютері.

Як скопіювати зображення PDF за допомогою Reader DC

Встановіть Adobe Reader DC, якщо цього ще не зробили. Тоді:

 1. Використовувати Виберіть на панелі меню для вибору зображення в Adobe Reader DC.

 2. Виберіть Редагувати і виберіть Копіювати або введіть Ctrl+C. комбінація клавіш (або Команда+C. на Mac), щоб скопіювати зображення.

  копія в акробаті

 3. Вставте зображення в документ або програмне забезпечення для редагування зображень на вашому комп’ютері.

  Вставка зображення в Microsoft Word.

 4. Збережіть файл із скопійованим зображенням. Зображення копіюється з роздільною здатністю екрану, яка становить від 72 до 96 пікселів на дюйм.

  Як скопіювати текст PDF за допомогою Reader DC

  Кроки для копіювання тексту з PDF за допомогою Reader DC подібні. Для цього виконайте такі дії.

 5. Виберіть Виберіть на панелі меню та виділіть текст, який потрібно скопіювати.

  Текст, виділений у форматі PDF у програмі Acrobat Reader.

 6. Виберіть Редагувати і виберіть Копіювати або введіть Ctrl+C. комбінація клавіш (або Команда+C. на Mac), щоб скопіювати текст.

  копія в акробаті

 7. Вставте текст у текстовий редактор або програму обробки текстів. Текст залишається повністю редагованим.

  Текст, вставлений з PDF-файлу в Microsoft Word.

 8. Збережіть файл із скопійованим текстом.

Зображення можна вставити в інший документ або програму для редагування зображень. Вставте текст у редактор звичайного тексту або документ Microsoft Word, щоб редагувати його.

Копіювання в старих версіях Reader

Acrobat Reader DC сумісний з Windows 7 та новішими версіями та OS X 10.9 або новішими версіями. Якщо у вас старіші версії цих операційних систем, завантажте попередню версію Reader. Ви також можете копіювати та вставляти зображення та текст із цих версій, хоча точний спосіб залежить від версії. Спробуйте один із таких підходів:

 1. Вибирайте Редагувати > Зробіть знімок. Камера значок, який є Знімок на панелі інструментів. Ви можете використовувати його, щоб зробити знімок зображення або тексту, хоча текст не можна редагувати за допомогою цього методу.

 2. Виберіть Інструмент вибору графіки на панелі інструментів або скористайтеся комбінацією клавіш G. (Acrobat Reader 5), щоб скопіювати зображення.

 3. Клацніть і утримуйте на Інструмент виділення тексту щоб відкрити меню вильоту. Коли ви використовуєте Інструмент виділення тексту, скопійований текст залишається доступним для редагування. Виберіть Інструмент графічного вибору з меню вильоту, щоб скопіювати зображення. (Acrobat Reader 4).

 4. Клацніть зображення правою кнопкою миші та виберіть Копіювати.