Saltar al contenido

Як скопіювати код з веб-сайту

16 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Chrome: Клацніть правою кнопкою миші порожній простір на сторінці та виберіть Перегляд сторінки. Виділіть код, а потім скопіюйте та вставте в текстовий файл.
 • Firefox: виберіть у рядку меню Інструменти > Веб-розробник > Джерело сторінки. Виділіть код, а потім скопіюйте та вставте в текстовий файл.
 • Safari: Виберіть Показати Розробити у Розширених налаштуваннях. Вибирайте Розвивати > Показати джерело сторінки. Скопіюйте та вставте код у текстовий файл.

Якщо ви веб-користувач, дизайнер або розробник, який часто стикається з чудовими веб-сайтами з функціями, які ви хочете наслідувати, ви можете переглянути або зберегти код веб-сайту для довідки. У цьому посібнику ми покажемо вам, як скопіювати код веб-сайту за допомогою Chrome, Firefox та Safari.

Як скопіювати код в Google Chrome

 1. Відкрийте Chrome і перейдіть до веб-сторінки, яку потрібно скопіювати.

 2. Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці або порожній області веб-сторінки. Просто переконайтеся, що ви не натискаєте правою кнопкою миші посилання, зображення чи будь-яку іншу функцію.

 3. Ви дізнаєтесь, що натиснули порожній простір або порожню область, якщо побачите опцію з позначкою Перегляд сторінки у меню, що з’явиться. Виберіть Перегляд сторінки щоб показати код веб-сторінки.

 4. Скопіюйте весь код, виділивши весь або лише певну область коду, яку ви хочете, натиснувши Ctrl + C або Command + C на клавіатурі, а потім вставте код у файл тексту або документа.

Evgenii_Bobrov / Getty Images

Як скопіювати код у Mozilla Firefox

 1. Відкрийте Firefox і перейдіть до веб-сторінки, яку ви хочете скопіювати.

 2. У верхньому меню виберіть Інструменти > Веб-розробник > Джерело сторінки.

 3. Відкриється нова вкладка з кодом сторінки, який ви можете скопіювати, виділивши певну область або клацніть правою кнопкою миші до Вибрати все якщо ви хочете весь код. Натисніть Ctrl + C або Command + C на клавіатурі та вставте його у файл тексту або документа.

Як скопіювати код в Apple Safari

 1. Відкрийте Safari та перейдіть до веб-сторінки, яку потрібно скопіювати.

 2. Клацніть на Safari у верхньому меню, а потім натисніть Преференції.

 3. У верхньому меню вікна, що з’явиться у вашому браузері, натисніть Розширений значок шестерні.

 4. Переконайтесь Показати Розробити меню в рядку меню встановлено вимкнено.

 5. Закрийте Преференції і натисніть на Розвивати у верхньому меню.

 6. Клацніть Показати джерело сторінки щоб відкрити вкладку з кодом внизу сторінки.

 7. Використовуйте мишу для перетягування на вкладці на екрані, якщо ви хочете відкрити його, щоб переглянути його повністю та скопіювати, виділивши всю або лише певну область коду, яку ви хочете, натиснувши Ctrl + C або Command + C на клавіатурі, а потім вставте куди завгодно.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Націй, Данило. «Як скопіювати код із веб-сайту.» ThoughtCo, 7 червня 2021 р., Thinkco.com/copy-code-from-website-3486220.
Націй, Данило. (2021, 7 червня). Як скопіювати код з веб-сайту. Отримано з https://www.thoughtco.com/copy-code-from-website-3486220
Націй, Данило. «Як скопіювати код із веб-сайту.» ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/copy-code-from-website-3486220 (доступ 16 липня 2021 р.).