Saltar al contenido

Як скопіювати пісні караоке на USB-накопичувач

1 de junio de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Компакт-диски та пісні караоке містять аудіофайл і графічний файл, і обидва вони мають бути в папці та правильно названі, щоб працювати.
 • Побудова файлової структури відповідно до інструкцій машини допоможе зробити пісні доступними для пошуку та відтворення.
 • Ви можете відтворювати компакт-диски з караоке на комп’ютері з програмним забезпеченням для караоке, яке не потребує копіювання чи запису.

Караоке – це дуже весело, але краще, коли у вас є пісні, які ви любите. У цій статті ми розглянемо, як зберегти караоке-пісні на USB і записати нові компакт-диски з караоке.

Це лише для особистого використання (не для продажу чи роздачі). RIAA пояснює, що таке піратство і як його уникнути.

Як перенести диски караоке на USB-накопичувач?

Щоб компакт-диск з караоке працював правильно, йому потрібні три речі: графічний файл; як правило, відеофайл, такий як .avi або формат під назвою .cdg; аудіофайл, наприклад MP3; і спосіб зрозуміти, що ці дві речі належать разом, називається «файловою структурою». Побудова файлової структури є найважливішою частиною відтворення з USB. Відео та аудіо повинні мати однакову назву у джерелі даних.

 1. Перевірте інструкцію до вашої караоке-машини, щоб переконатися, що вона має порт USB, який використовується для читання даних. Деякі караоке-машини, наприклад Singing Machine, приймають лише пісні на USB-накопичувачі, завантажені з їхнього магазину.

 2. Перегляньте інструкції щодо створення файлової структури в інструкції до вашої караоке-машини. Запишіть, як він хоче, щоб кожен файл мав назву. Наприклад, якщо караоке-машина працює, вводячи число, ви захочете назвати музичний файл і графічний файл після цього номера. Використовуйте програму для електронних таблиць, щоб записати відповідну інформацію, як-от співака, назву та номер пісні. Це створить «каталог», який ви зможете використовувати для відстеження пісень і полегшить їх пошук під час співу.

  Відкрийте диспетчер файлів, натиснувши Windows + E в Windows або Команда-Н щоб відкрити Finder на Mac. Виберіть і відкрийте свій USB-накопичувач у стовпці ліворуч. Створіть резервну копію та видаліть усі файли, які ви можете знайти на диску, якщо ви ним користувалися раніше. Це допоможе караоке-машині швидше знайти ваші пісні.

 3. Вставте компакт-диск з караоке в дисковод компакт-дисків. Відкрийте Провідник Windows і виберіть Цей ПК. Ви побачите всі доступні накопичувачі, включаючи USB-накопичувач.

 4. Клацніть правою кнопкою миші Привід CD/DVD і виберіть Відкрити в новому вікні. Двічі клацніть USB-накопичувач, щоб відкрити його в окремому вікні.

 5. Клацніть у вікні CD-приводу та виберіть усі файли, які потрібно експортувати. Перетягніть їх у вікно USB-накопичувача.

  Файли перетягуються на USB-накопичувач у Windows

 6. Підключіть USB-накопичувач до караоке-машини та спробуйте кілька пісень, щоб переконатися, що вони завантажуються правильно.

Як записати компакт-диск з караоке?

Для запису компакт-диска з караоке знадобиться кілька більше інструментів, ніж створення стандартного компакт-диска. На компакт-дисках караоке використовується формат під назвою CD+G або CDG, скорочення від «Compact Disc + Graphics». Цей формат включає музику для співу та тексти для прокручування. Щоб пісня відтворювалася правильно, потрібно передати як музику, так і графічний файл. Популярні програми для запису дисків CD+G включають Karaoke Builder Studio та Power Karaoke.

 1. Перевірте, чи ваш записувач компакт-дисків сумісний із форматом CDG. Зазвичай це можна знайти в документації до диска, яка має бути доступна в Інтернеті. Натомість деяке програмне забезпечення може запропонувати записати VCD або DVD. Переконайтеся, що ваша караоке-машина сумісна з цими форматами.

 2. Створіть папку файлів для кожної пісні, яку ви хочете записати з графічними даними та музикою кожної пісні в одній папці.

  Пісні караоке в папці на диску Windows C

 3. Назвіть їх відповідно до формату файлу караоке-машини, наприклад 00001.cdg і 00001.mp3.

  Приклад структури файлу караоке

 4. Додайте кожен файл до програмного забезпечення для запису, перевіряючи ім’я кожного файлу за потреби. Потім виберіть Згоріти і перевірте свій компакт-диск після завершення.

  Програмне забезпечення для запису запису караоке

Чи може моя караоке-машина відтворювати пісні з USB-накопичувача?

Що стосується караоке-машини, то практичної різниці між компакт-диском і USB-накопичувачем немає. Поки у вас є потрібні файли, він відтворюватиме вашу пісню. Однак саме те, як ви організуєте ці файли, має значення.

Структура файлів — це розташування файлів на диску або компакт-диску, подібне до того, що ви бачите в Провіднику Windows. Караоке-машини використовують цю структуру та назву файлу, щоб знайти та відтворити потрібну пісню. Приділивши пильну увагу структурі файлів, ваші пісні буде легше знайти.

Як я можу завантажити пісні караоке на свій ноутбук?

Завантажувати караоке так само, як завантажувати музику. Придбайте те, що вас цікавить, завантажте та розмістіть файли, де ваше програмне забезпечення для караоке може отримати до них доступ. Зазвичай ваше програмне забезпечення для караоке створює папку на вашому комп’ютері з чітким позначенням, щоб ви могли перетягувати файли в цю папку. Щоб перенести компакт-диски з караоке на жорсткий диск, відкрийте диск на комп’ютері та перетягніть файли з нього в будь-яку папку. Вам не потрібен спеціальний зчитувач, щоб відкривати та передавати дані з караоке компакт-дисків.

Як я можу відтворити компакт-диски караоке на своєму комп’ютері?

Будь-який компакт-диск відтворюватиме компакт-диск з караоке, хоча вам може знадобитися використовувати програмне забезпечення для караоке, наприклад Siglos, щоб отримати текст пісні. Ви також можете знайти завантажені компакт-диски з караоке на YouTube.

FAQ

 • Як зробити караоке компакт-диск з текстами?

  Щоб відобразити текст у стилі караоке, завантажте файл LRC для пісні за допомогою програми або плагіна. LRC – це формат, який містить текст і інформацію про час, щоб правильно синхронізувати слова з музикою.

 • Як зробити копію караоке-диска?

  Ви можете скопіювати караоке-диск так само, як копіюєте музичний компакт-диск на комп’ютер. Просто переконайтеся, що всі файли включено в правильні папки, і вони повинні працювати так само, як оригінал.