Saltar al contenido

Як скопіювати та вставити на ноутбуці

9 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Виділіть вміст і натисніть Ctrl+C (у Windows) або Команда+C (на Mac), щоб скопіювати. Щоб вставити, натисніть Ctrl+В або Команда+В.
 • Або клацніть правою кнопкою миші вміст, а потім виберіть Копія. Щоб вставити, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Вставити.
 • Щоб скопіювати кілька файлів, клацніть лівою кнопкою миші та перетягніть поле вибору або утримуйте Зміна коли ви робите свій вибір, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Копія.

У цій статті пояснюється, як копіювати та вставляти на ноутбуці за допомогою миші, сенсорної панелі та клавіатури. Інструкції стосуються всіх програм на комп’ютерах Windows і Mac.

Який найпростіший спосіб скопіювати та вставити?

Найпростіший спосіб скопіювати текст – використовувати комбінації клавіш. Використовуйте Ctrl+C або Команда+C копіювати і Ctrl+В або Команда+В приклеїти. Для файлів, папок, зображень та іншого мультимедійного вмісту клацніть правою кнопкою миші та виберіть Копіювати Вставити.

Як скопіювати та вставити за допомогою клавіші Ctrl/Command

Виконайте такі дії, щоб скопіювати та вставити текст на Windows або Mac:

 1. Виділіть вміст, який потрібно скопіювати, клацнувши лівою кнопкою миші та перетягнувши текст. Ви також можете утримувати клавішу Shift, а потім за допомогою клавіш зі стрілками виділити текст, який потрібно вирізати або скопіювати. Натисніть Ctrl+А (Windows) або Команда+А (Mac), щоб вибрати весь текст у активному вікні.

 2. Натисніть Ctrl+C (у Windows) або Команда+C (на Mac), щоб скопіювати вміст у буфер обміну.

 3. Перемістіть курсор у те місце, куди потрібно відобразити скопійований вміст, а потім натисніть Ctrl+В (у Windows) або Команда+В (на Mac), щоб вставити його. Щоб вирізати текст або зображення, використовуйте ярлик Ctrl+X (Windows) або Команда+X (Мак). Вирізання видаляє вихідний вміст, зберігаючи його в буфері обміну.

  Вставив рецепт в Google Docs

Як скопіювати та вставити на ноутбуці без Ctrl?

Інший варіант — виділити текст, клацнути правою кнопкою миші виділений вміст, а потім вибрати Копія. Щоб вставити, клацніть правою кнопкою миші в тому місці, де ви хочете перемістити текст, і виберіть Вставити.

Виділені слова та Копіювати в меню на веб-сторінці, клацнувши правою кнопкою миші

Для папок, файлів та зображень просто клацніть правою кнопкою миші вміст (не потрібно виділяти) та виберіть Копія. Щоб вставити, помістіть курсор у те місце, де потрібно відобразити скопійований вміст, потім клацніть правою кнопкою миші та виберіть Вставити.

Скопіюйте в меню правою кнопкою миші в папці Windows

Щоб скопіювати декілька файлів у папку, клацніть лівою кнопкою миші та перетягніть поле вибору навколо того, що потрібно скопіювати, потім клацніть правою кнопкою миші виділений елемент і виберіть Копія. Як варіант, утримуйте Зміна під час вибору виберіть кілька файлів, потім клацніть правою кнопкою миші та виберіть Копія.

Установіть прапорець для вибору фотографій у папці Windows

Копіювання та вставка може заощадити багато часу. Якщо ви створюєте електронну таблицю, ви можете вибрати одну з клітинок і використовувати відповідне сполучення клавіш, щоб скопіювати вміст. Потім ви можете вибрати іншу клітинку та використовувати ярлик для вставки. Якщо ви хочете використовувати зображення в документі, копіювання та вставка набагато швидше, ніж очікування завантаження зображення та вставлення його вручну.

Чому я не можу скопіювати та вставити на свій ноутбук?

Не всі програми та веб-сторінки дозволяють копіювати текст чи інший вміст. Деякі програми навмисно забороняють користувачам щось копіювати. У Google Chrome є розширення під назвою Enable Copy, яке дозволяє копіювати на обмежених веб-сторінках. З іншого боку, деякі програми можуть використовувати інше сполучення клавіш, або може бути можливість Копіювати та Вставити в одному з меню програми (шукайте Редагувати вкладка або a Шестерня значок).

Редагувати та копіювати в меню Документи Google

Інші програми мають спец Кнопка копіювання, який може виглядати як дві фігури, що перекриваються. Пошук у Google може підказати вам, як скопіювати та вставити в певну програму.

Перемикайте кліпи з виділеним значком «Копіювати в буфер обміну», щоб поділитися посиланням

FAQ

 • Як скопіювати та вставити на Chromebook?

  Щоб скопіювати та вставити на Chromebook, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Копія або вставити, або скористайтеся ярликами Ctrl+C і Ctrl+В. Щоб відкрити розширений буфер обміну, натисніть Пускача клавіша +В щоб побачити п’ять останніх скопійованих елементів.

 • Як скопіювати та вставити на iPhone?

  Щоб скопіювати текст на iPhone, торкніться і утримуйте перше слово, яке потрібно виділити, перетягніть, доки не виділите весь потрібний текст, а потім торкніться Копія. Щоб скопіювати зображення або посилання, натисніть і утримуйте об’єкт, а потім торкніться Копія. Щоб вставити, двічі торкніться або натисніть і утримуйте екран, а потім виберіть Вставити.

 • Як скопіювати та вставити на Android?

  Щоб скопіювати текст на Android, натисніть і утримуйте перше слово, яке потрібно виділити, проведіть пальцем по тексту, який хочете скопіювати, а потім торкніться Копія. Щоб скопіювати зображення або посилання, натисніть і утримуйте їх, а потім торкніться Копія. Щоб вставити, натисніть і утримуйте екран, а потім торкніться Вставити.

 • Як скопіювати та вставити в Excel?

  Скопіюйте та вставте в Excel за допомогою комбінацій клавіш, контекстного меню правою кнопкою миші або параметрів меню на вкладці «Головна» стрічки. Щоб вибрати кілька сусідніх комірок за допомогою клавіш зі стрілками, натисніть і утримуйте Зміна ключ. Щоб вибрати кілька несуміжних комірок за допомогою клавіш зі стрілками, використовуйте Ctrl ключ.