Saltar al contenido

Як слухати Chromecast за допомогою навушників

19 de diciembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • На Chromecast: Налаштування > Пульти та аксесуари > Підключіть пульт або аксесуари.
 • Chromecast із Google TV має радіо Bluetooth і може підключатися безпосередньо, але для старіших моделей знадобиться або додаткове обладнання, або програма.
 • У нових телевізорах можуть бути вбудовані бездротові навушники.

У цій статті ми розглянемо, як додати функцію навушників до Chromecast. Сучасні моделі легко підключити, але вам може знадобитися інвестувати в додаток або передавач для старіших моделей.

Чи можу я слухати Chromecast через навушники?

Якщо у вас найновіший Chromecast, вперше випущений у 2020 році зі спеціальним пультом дистанційного керування, то налаштування ваших навушників мало чим відрізняється від підключення їх до телефону.

 1. Увімкніть Chromecast і перейдіть до свого профілю у верхньому правому куті. Виберіть Налаштування > Пульти та аксесуари > Підключіть пульт або аксесуари.

 2. Переведіть свої Bluetooth-навушники в режим сполучення. Ви можете вимкнути всі пристрої Bluetooth, які не хочете підключати до свого Chromecast.

 3. Chromecast автоматично шукатиме активні пристрої Bluetooth, які можна вибрати зі списку в правій частині екрана. Він створить пару автоматично.

  Ви можете використовувати те саме меню, щоб Chromecast «забув» навушники та динаміки Bluetooth. Якщо ваші навушники відмовляються підключатися, видаліть їх зі списку та повторіть спробу.

Як використовувати навушники зі старим Chromecast

Якщо ваш Chromecast не підтримує Bluetooth, вам потрібно або встановити програму на свій телефон, або додати додаткове обладнання до телевізора. Обидва процеси досить швидкі, і ми розмістили ці кроки в порядку простоти використання та вартості.

 1. Якщо у вас новіший телевізор, перевірте посібник користувача, щоб дізнатися, чи вбудовано Bluetooth. Якщо так, ви можете просто підключити навушники безпосередньо до телевізора, дотримуючись інструкцій у посібнику.

 2. Шукайте параметри в програмах, якими ви користуєтеся для віддзеркалення на Chromecast. Деякі матимуть окремі параметри аудіо в меню налаштувань. Інші можна поєднати з додатком дзеркального відображення, таким як LocalCast, який дозволяє транслювати аудіо незалежно. Перевірте характеристики програми та те, як вона передає аудіо, перш ніж купувати чи підписуватися. Деякі програми, які ми знайшли з цією функцією, або обмежували її для певних платформ телефонів, або не гарантували результатів.

 3. Перевірте, чи є на вашому телевізорі порт «аудіовихід» (також званий гніздами RCA) або гніздо для навушників. Якщо ви використовуєте систему домашнього кінотеатру, вам може знадобитися перевірити наявність цих портів там.

 4. Підключіть передавач Bluetooth до аудіопорту. Можливо, вам знадобиться вибрати звук за допомогою пульта дистанційного керування, залежно від дизайну вашого телевізора.

  Підключення передавача Bluetooth забезпечить приватне прослуховування всього, що ви дивитеся, а не лише свого Chromecast. Якщо ви використовуєте на своєму телевізорі кілька різних потокових пристроїв, ігрових консолей та інших аксесуарів, ви можете розглянути це як свій перший варіант.

Ви також можете підключити дротові навушники безпосередньо до телевізора. Це може підійти для маленьких телевізорів, де ви сидите поруч, але не рекомендується для великих відстаней, оскільки ви потенційно протягнете довгий дріт через зону з інтенсивним рухом у вашому домі, створюючи небезпеку спіткнутися.

FAQ

 • Як зробити мій Chromecast приватним?

  Щоб заборонити іншим використовувати ваш Chromecast, перейдіть до Обліковий запис > Пристрої у програмі Google Home і вимкніть гостьовий режим для Chromecast.

 • Як підключити Chromecast до динаміка Bluetooth?

  Кроки однакові для підключення всіх пристроїв Bluetooth до Chromecast. Йти до Налаштування > Пульти та аксесуари > Підключіть пульт або аксесуарипереведіть динаміки Bluetooth у режим сполучення, а потім виберіть свій пристрій.