Saltar al contenido

Як соціальні медіа сприймають аудіо як наступну велику справу

18 de abril de 2021

Ключові винос

  • Twitter Spaces обіцяє стати лише звуковим доповненням до платформи з відчуттям, схожим на «вечерю».
  • Експерти кажуть, що аудіоцентричні функції забезпечують пересічним користувачам інтимніший спосіб зв’язку, а компанії – кращий спосіб взаємодіяти та розвивати своїх послідовників.
  • Деякими недоліками звуку може бути модерація вмісту та його обмежена доступність у певних ситуаціях.

Маскот / Getty Images

Twitter офіційно оголосив, що тестує нову аудіо-функцію під назвою Spaces, яка дозволить користувачам Twitter говорити один з одним своїми фактичними голосами, а не через 280 символів або менше. Незважаючи на те, що Twitter не анонсував першу аудіо-функцію – платформа представила 140-секундні аудіо-твіти на початку цього року – Spaces обіцяє залучити кількох людей до розмов між собою. Експерти стверджують, що очікують, що більша кількість соціальних платформ підскочить аудіотренд, оскільки вимовлене слово має багато переваг перед написаним. «Аудіо – це унікальний інструмент спілкування, оскільки це, мабуть, найкращий спосіб швидко налагодити близькість з аудиторією», – написав Кейн Карпентер, директор з маркетингу DaggerFinn Media. tebapit в електронному листі. «У аудіо є щось більш інтимне, ніж відео, і цікавіше, ніж написане слово, що робить його корисним носієм».

Змістовий покажчик

Що таке простори?

Twitter Spaces розповсюджується лише на декілька вибраних користувачів Twitter (на даний момент), але платформа дала деяке уявлення про те, як вона буде працювати. У просторах може бути максимум 10 учасників, але кількість слухачів не обмежена. Людина, яка відкриває простір, має контроль над тим, хто може говорити, а також може видаляти, повідомляти та блокувати інших. Twitter передбачає цю функцію як віртуальну «вечерю».

«Подумайте про це так: це зустріч у масштабі без незграбного відео, і я передбачаю, що це загостриться як пожежа», – Емілі Хейл, аналітик із соціальних мереж Merchant Maverick. написав tebapit в електронному листі. Окрім порівняння «вечері», ця функція може бути використана як новий спосіб подкасту або обговорення конкретних тем, дебютної музики, ринкової продукції тощо. Однак ідея Spaces у Twitter не є нічим новим – там уже існує безліч аудіоцентричних платформ. Найголовніше, що є Clubhouse, віртуальна програма для чату лише для аудіо, яка дебютувала минулої весни.

Людина розмовляє в мікрофон під час інтерв'ю в радіо-шоу

eclipse_images / Getty Images

Даніель Роббінс, генеральний директор IBH Media, сказав, що він проводить більше часу в Clubhouse, ніж будь-яка інша платформа соціальних мереж. «Багато людей на платформі будуть говорити годинами, і я ніколи не бачив нічого подібного», – написав він tebapit в електронному листі. «Це створює інший зв’язок, відчуває себе живим інтерактивним подкастом і створює стосунки, які здаються справжніми друзями. Крім того, дивно, наскільки корисні люди дають поради щодо бізнесу та життя».

Аудіо – це майбутнє?

Незважаючи на те, що соціальні медіа побудовані на візуальних платформах, які покладаються на фотографії, GIF-файли, відео та багато іншого, експерти кажуть, що очікується, що більша кількість платформ соціальних медіа запровадить функції лише для аудіо, через численні переваги, які приносить аудіо. «Якщо ми розглядаємо соціальні медіа як інструмент, особливо для бізнесу, для стимулювання зацікавленості та створення послідовників, аудіо має багато сенсу як тактика вибору», – написав Карпентер. «Як результат, я думаю, що більше платформ соціальних медіа запровадять функції лише аудіо». Хейл розповів tebapit що вона бачить лише аудіо функції чудовим інструментом для приватних груп Facebook. Карпентер додав, що для людей, яких залякують, показуючи своє обличчя та прямі трансляції, аудіо може стати чудовою альтернативою встановленню інтимних зв’язків на зручному для користувача рівні. Зі зростанням популярності подкастів та аудіокниг звук зараз має момент, оскільки ви можете пасивно споживати його під час виконання інших завдань.

Щасливі бізнесмен в поїзді говорити в його смартфон

Westend61 / Getty Images

Однак, як і всі речі, деякі експерти говорять про певні недоліки лише аудіо на соціальних платформах, особливо коли мова йде про аргументи в соціальних мережах. «Користувачі можуть або провести продуктивну бесіду, або гарячі суперечки в режимі реального часу, і лише час покаже, як це відбувається над культурою Twitter, що вже схоже на вступ до тисячі різних гарячих суперечок одночасно», – написав Хейл. Нефільтрований, а часом і аргументований характер використання наших голосів, щоб висловити себе, також може стати викликом модерації вмісту – як платформи модеруватимуть аудіовміст, як це відбувається в режимі реального часу? Ще однією проблемою, яку платформи доведеться подолати за допомогою аудіо, є відсутність універсальності у ситуаціях, коли ви не можете обов’язково слухати щось чітко, наприклад, у переповненому поїзді під час години пік. Ми залишимо платформи, щоб розробити ці перегини, але до тих пір ми будемо слухати.