Saltar al contenido

Як створити анімаційну книгу

15 de abril de 2021

Ви можете зробити традиційний намальований від руки фліпбук із звичайним блокнотом або будь-яким стоском послідовних сторінок. Заняття анімацією фліпбуків – чудовий спосіб удосконалити свої навички малювання.

Змістовий покажчик

Що потрібно для створення анімованого фліпбука?

Фліпбуки найкраще працюють, коли вони маленькі, але товсті. Тонкий фліпбук не дозволить вам добре схопити сторінки, щоб правильно їх перегортати, а великі сторінки рухатимуться занадто повільно, оскільки вони стикаються з опором повітря. Ви захочете придбати кишеньковий етюдник розміром 3 «х 5» або близько того. Для найкращого ефекту вам знадобиться щось із гнучкою верхньою обкладинкою, жорсткою підкладкою та сторінками з трохи меншою вагою, щоб ви могли бачити одну через наступну (хоча нічого не тонкого, як калька). Ви також можете просто зв’язати копіювальний папір на одному кінці, обрізати його за розміром і склеїти кінці, скріпити їх або скріпити за допомогою степлера промислової міцності. Вам знадобиться більше сторінок, ніж ви насправді маєте намір використовувати для анімації фліпбуків.

Студент гортає книгу;  рух перегортання сторінок

Стів Дебенпорт / Getty Images

Як зробити анімацію Flipbook

Отримавши необхідні матеріали, виконайте наступні дії, щоб створити свій мальований фліпбук:

  1. Створіть свій перший малюнок внизу стека. Фліпбуки найкраще працюють, коли ви перевертаєте їх знизу вгору, використовуючи великий палець для прокручування сторінок, тому вам захочеться розпочати свій перший кадр внизу і працювати в зворотному порядку. Ваш перший малюнок повинен бути початком вашої анімаційної послідовності.

  2. Нанесіть останню останню сторінку на перший малюнок. Ви захочете відхилитись на своєму малюнку лише настільки, щоб продемонструвати цінність руху одного кадру. Наприклад, якщо ви анімуєте моргання, можливо, вам захочеться намалювати око на третину закритим. Час не повинен бути ідеальним для фліпбука, але ви виявите, що чим більше ви будете займатися, тим краще ви отримаєте. Ви також можете створювати альбоми для копіювання, копіюючи проміжок часу фотографій. Якщо ви просто хочете потренуватися в оцінюванні кадрів, використовуйте фігурки на палицях замість складання складних малюнків.

  3. Продовжуйте розшарування та малювання сторінок, доки ваша послідовність не буде закінчена. Анімуйте решту своєї послідовності від початку до кінця, зі сторінками в зворотному порядку знизу вгору.

  4. Перегортайте сторінки та дивіться анімацію. З більшими книжками для книг ви можете просто підняти сторінки, а потім дати їм впасти. З меншими можна притиснути їх до долоні і великим пальцем швидко переглядати сторінки та спостерігати за анімацією фліпбуків.

Поради щодо анімації фліпбука

Суть фліпбуку – показати основні анімаційні навички та принципи. Фліпбуки зазвичай не намальовані так, як більшість анімацій використовують ключові кадри та проміжки, хоча ви можете спробувати розмістити ключові креслення через встановлені інтервали на різних сторінках. Найкраще працювати олівцем, щоб можна було стерти. Також спробуйте намалювати ближче до нижньої частини сторінки, в просторі, що охоплює нижню половину. Будь-що близько до верхньої половини або палітурки може бути важче побачити, коли ви гортаєте.