Saltar al contenido

Як створити безкоштовний щоденник на Tumblr

23 de abril de 2021

Tumblr швидко зростає, оскільки все більше людей усвідомлює його простоту використання, а функціям важко встояти. Ви можете створити безкоштовний щоденник із Tumblr всього за кілька хвилин, відвідавши домашню сторінку Tumblr і дотримуючись наведених вказівок. Це ваш основний щоденник Tumblr, тому ім’я, посилання та аватар, які ви використовуєте для створення свого першого щоденника в процесі налаштування облікового запису, дуже важливі. Вони стежать за вами скрізь, коли ви взаємодієте з іншими користувачами Tumblr і ділитесь вмістом. Ви не можете видалити свій основний блог. Натомість вам довелося б закрити весь свій рахунок Tumblr, тому плануйте відповідно з самого початку.

Змістовий покажчик

Налаштування конфіденційності

Вікісховище
Коли ви робите безкоштовний щоденник на Tumblr, він автоматично стає загальнодоступним. Ви не можете перетворити свій основний параметр блогу Tumblr із загальнодоступного на приватний. Однак ви можете встановити певні публікації, опубліковані у вашому основному блозі, у майбутньому як приватні. Просто встановіть опублікувати зараз встановивши на приватний коли ви створюєте свою приватну публікацію. Якщо ви хочете створити повністю приватний блог Tumblr, вам потрібно зробити другий блог окремо від вашого основного блогу Tumblr і вибрати опцію захисту паролем. Вам буде запропоновано ввести пароль, який відвідувачі повинні знати та ввести, щоб переглянути ваш приватний блог.

Дизайн та зовнішній вигляд

Коли ви створюєте свій безкоштовний блог Tumblr, до якого ви можете отримати доступ, не виходячи зі свого облікового запису Tumblr, вам доступні різноманітні дизайни тем Tumblr. Просто натисніть Налаштувати за посиланням Зовнішній вигляд посилання на інформаційній панелі Tumblr, щоб переглянути налаштування зовнішнього вигляду вашого блогу Tumblr. Ви можете змінити кольори, зображення, шрифти та віджети вашого блогу Tumblr, а також додати коментарі та код відстеження ефективності (обидва вони обговорюються далі в цій статті).

Сторінки

Ви можете додавати сторінки у свій щоденник Tumblr, щоб він більше нагадував традиційний веб-сайт. Наприклад, ви можете опублікувати сторінку «Про мене» або сторінку контакту. Якщо ви використовуєте тему з бібліотеки тем Tumblr, ця тема буде налаштована, щоб ви могли негайно додавати сторінки у свій щоденник Tumblr.

Коментарі

Якщо ви хочете відображати коментарі, які відвідувачі залишають у ваших публікаціях у блозі Tumblr, то вам потрібно налаштувати свій щоденник, щоб їх приймати та відображати. На щастя, це легко зробити. Просто натисніть Зовнішній вигляд посилання на своїй інформаційній панелі Tumblr, щоб додати платформу коментарів Disqus до вашого блогу Tumblr.

Часовий пояс

Щоб переконатися, що ваші дописи та коментарі в блозі Tumblr мають часову позначку, щоб відповідати часовому поясу, в якому ви перебуваєте, натисніть Налаштування у верхній навігаційній панелі інформаційної панелі Tumblr і виберіть свій часовий пояс.

Спеціальний домен

Якщо ви хочете використовувати власний домен для вашого блогу Tumblr, вам спочатку слід придбати цей домен у реєстратора доменів. Як тільки ви захистите свій домен, ви повинні змінити свій домен на 72.32.231.8. Якщо у вас є проблеми з цим кроком, ви можете отримати детальні інструкції від реєстратора доменів. Після цього потрібно натиснути Налаштування посилання з верхньої навігаційної панелі вашої інформаційної панелі Tumblr і встановіть прапорець Використовуйте власний домен. Введіть новий домен і натисніть Зберегти зміни. Пам’ятайте, реєстратор вашого домену може зайняти до 72 годин, щоб перенаправити A-запис вашого домену відповідно до вашого запиту. Перш ніж змінювати будь-які налаштування на своїй інформаційній панелі Tumblr, переконайтеся, що зміна A-запису домену набрала чинності.

Відстеження статистики ефективності

Щоб додати код відстеження з Google Analytics у свій блог Tumblr, натисніть Зовнішній вигляд посилання з верхньої панелі навігації на інформаційній панелі вашого Tumblr. Однак, якщо ваша тема Tumblr не підтримує Google Analytics через розділ «Вигляд» на вашій інформаційній панелі, ви повинні додати її вручну. Створіть обліковий запис Google Analytics і додайте профіль веб-сайту для вашого домену Tumblr. Скопіюйте та вставте спеціальний код, наданий у ваш блог Tumblr, натиснувши на Налаштувати посилання з верхньої навігаційної панелі вашої інформаційної панелі Tumblr. Потім натисніть Інформація вкладку. Вставте код, наданий Google Analytics, у Опис поле та натисніть Зберегти. Поверніться до свого облікового запису Google Analytics і натисніть Готово. Ваша статистика повинна почати з’являтися протягом дня-двох.