Skip to content

Як створити власний список відтворення в програвачі Windows Media

8 de Липень de 2021

Програвач Windows Media 11 входить до складу Windows Vista та Windows Server 2008. Він доступний для Windows XP та XP x64 Edition. Його замінив Windows Media Player 12, який доступний для версій Windows 7, 8 і 10. Створення списків відтворення є важливим завданням, якщо ви хочете створити порядок із хаосу вашої музичної бібліотеки. Списки відтворення корисні для створення власних компіляцій, синхронізації з медіа- чи MP3-плеєром, запису музики на аудіо- чи компакт-диск із даними тощо.

Створення нового списку відтворення

Щоб створити новий список відтворення в Windows Media Player 11 (Процес дуже схожий на WMP 12 або новішої версії):

  1. Клацніть на Бібліотека вгорі екрана (якщо він ще не вибраний), щоб відкрити екран меню Бібліотека.

  2. Клацніть на Створити список відтворення варіант (під Списки відтворення меню) на лівій панелі. Можливо, вам доведеться натиснути на + , щоб відкрити це меню, якщо воно не відображається.

  3. Введіть ім’я нового списку відтворення та натисніть клавішу Повернення ключ.

Ви побачите новий список відтворення з ім’ям, яке ви щойно ввели.

Заповнення списку відтворення

Щоб заповнити ваш новий список відтворення доріжками з вашої музичної бібліотеки, перетягніть доріжки з вашої бібліотеки до новоствореного списку відтворення, який відображається на лівій панелі. Знову ж вам, можливо, доведеться натиснути на + біля значка Бібліотека пункт меню, щоб побачити недоопції. Наприклад, натисніть на Художник підменю для спрощення створення списку відтворення, який містить всю музику певної групи чи виконавця.

Використання списку відтворення

Отримавши заповнений список відтворення, ви можете використовувати його для відтворення музичних композицій з вашої музичної бібліотеки, записування компакт-диска або синхронізації музики з медіа- чи MP3-програвачем. Скористайтеся вкладками верхнього меню (Запис, Синхронізація та інші) і перетягніть список відтворення на праву панель, щоб записати або синхронізувати список відтворення.