Skip to content

Як створити захищені URL-адреси “Mailto”

7 de Липень de 2021

Що знати

  • JavaScript encodeURIComponent () Функція кодує будь-який рядок, який він передає як аргумент, і повертає його для використання.
  • Наприклад, encodeURIComponent (“Доку, танцюй!”) виробляє Doc% 2C% 20do% 20da% 20Tance!
  • UЩоб полегшити склад URL-адрес mailto:, замініть будь-яке входження рядка в URL-адресі функцією encodeURIComponent ().

У цій статті пояснюється, як використовувати JavaScript для створення URL-адрес “mailto”. Використовуючи JavaScript, вам не потрібно запам’ятовувати або створювати шістнадцяткові коди.

Функція JavaScript encodeURIComponent ()

JavaScript encodeURIComponent () Функція кодує будь-який рядок, який він передає як аргумент, і повертає його для використання. Наприклад, encodeURIComponent (“Doc, do da Dance!”)

виробляє Doc% 2C% 20do% 20da% 20Tance!

type = “code”> Якщо ви робите цю криптографію вручну, швидше за все, ви помилитеся, але JavaScript цього не зробить. Щоб використовувати encodeURIComponent () для полегшення композиції URL-адрес mailto:, просто замініть будь-яке входження рядка в URL-адресі на функцію encodeURIComponent (), яка розглядає наш рядок як аргумент. Наприклад, скажімо, що ви хочете створити URL-адресу mailto: URL, яка ініціює повідомлення на адресу получателя@example.com із темою “Коли, коли зараз? (Якщо” зараз “тут).” URL-адреса буде виглядати так: mailto: получатель@example.com? Subject =

type = “code”> Тема – рядок “Коли, коли зараз? (якщо” зараз “тут).” Рядок як аргумент для encodeURIComponent () робить наступне: encodeURIComponent (“Коли, коли зараз? (Якщо ” зараз “тут)”)

type = “code”> Результатом цього виклику функції є: Коли% 2C% 20коли% 20is% 20now% 3F% 20 (якщо% 20% 22now% 22% 20is% 20 тут)

type = “code”>

Використання e ncodeURIComponent () з Mailto: URL-адресами

Використовувати encodeURIComponent () у URL-адресі електронної пошти складіть ціле посилання (із “HTML-коду. Наприклад:

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Чабітчер, Хайнц. “Як створити захищені URL-адреси” Mailto “.” ThoughtCo, травень. 25, 2021, thinkco.com/constructing-mailto-urls-1166417.
Чабітчер, Хайнц. (2021, 25 травня). Як створити захищені URL-адреси “Mailto”. Отримано з https://www.thoughtco.com/constructing-mailto-urls-1166417
Чабітчер, Хайнц. “Як створити захищені URL-адреси” Mailto “.” ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/constructing-mailto-urls-1166417 (доступ 7 липня 2021).