Saltar al contenido

Як створити зведену таблицю в Google Таблицях

24 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Відформатуйте дані у вигляді таблиці, виділивши комірки, що містять дані, та вибравши Фільтр на панелі інструментів.
 • Виберіть таблицю, що містить вихідні дані, які ви хочете використовувати, а потім виберіть Дані > Зведена таблиця.
 • Виберіть одну із запропонованих зведених таблиць у верхній частині редактора зведених таблиць, щоб застосувати її до ваших даних.

У цій статті пояснюється, як створити зведену таблицю в Google Таблицях.

Планування сводної таблиці

Витрата часу на планування перед створенням зведеної таблиці Google Sheets забезпечує найбільш ефективний результат.

 1. Перевірте вихідні дані, щоб переконатися, що вони добре організовані. У ньому не повинно бути порожніх рядків або стовпців. Він також повинен мати заголовки, що містять необхідну інформацію для зведеної таблиці.

 2. Відформатуйте дані у вигляді таблиці, виділивши комірки, що містять дані, та вибравши Фільтр на панелі інструментів. Клітинки першого рядка відформатовані як заголовки стовпців.

  Форматувати дані як таблицю в Google Таблицях

 3. Уточніть, що ви хочете, зі зведеної таблиці. Встановлення мети для того, що ви хочете досягти за допомогою цього, допомагає вам правильно її встановити.

 4. Подумайте, як би ви хотіли, щоб відображалися результати. Знання, які дані ви хочете відображати в конкретних стовпцях і рядках, ще більше впорядковує процес створення зведеної таблиці.

Зони зведеної таблиці

Усі зведені таблиці мають чотири окремі області. Кожна область служить певній меті. Вивчення цих областей допоможе вам спланувати та створити зведену таблицю в Google Таблицях.

 • Область рядка відображає дані вниз по рядках ліворуч від зведеної таблиці. Ця область використовується для даних, які ви хочете класифікувати та згрупувати, наприклад, товари, імена чи регіони. Можливо, ця область не містить полів.
 • Область стовпця містить заголовки у зведеній таблиці. Область стовпців може допомогти вам виявити тенденції з часом.
 • Google Sheets обчислює та підраховує дані в області Значення. Як правило, ви використовуєте цю область для даних, які потрібно виміряти, таких як суми, підрахунки чи середні показники.
 • Ви можете вибрати область фільтра для створення фільтрів. Коли ви вибираєте поле даних у області Фільтри, на основі цієї інформації фільтрується вся зведена таблиця.

Створіть зведену таблицю

Google Таблиці можуть створювати зведену таблицю, використовуючи ваші дані. Він може запропонувати одну або кілька таблиць на основі даних, які ви надаєте. Ви можете прийняти пропозицію зробити миттєву зведену таблицю або створити її вручну.

 1. Відкрийте електронну таблицю в Google Таблицях, яка містить дані, які ви хочете використовувати.

 2. Виберіть таблицю, що містить вихідні дані, які ви хочете використовувати.

 3. Виберіть Дані > Зведена таблиця.

  Команда зведеної таблиці в Google Таблицях

 4. Відкриється новий аркуш, а в правій частині екрана відкриється редактор зведеної таблиці.

  Аркуш зведеної таблиці та редактор у Google Таблицях

 5. Виберіть одну із запропонованих зведених таблиць у верхній частині редактора зведених таблиць, щоб застосувати її до ваших даних.

 6. Виберіть Додати поруч із кожною областю і виберіть поле даних, яке потрібно в цій області, якщо потрібно створити зведену таблицю вручну.

  Кнопка Додати у вікні зведеної таблиці

 7. Виберіть Додати в області Фільтри та оберіть умову або значення, за якими потрібно фільтрувати дані.

  Відфільтруйте зведену таблицю в Google Таблицях

 8. Упорядкуйте або сортуйте стовпці або рядки, вибравши стрілку під Порядок або Сортувати за на панелі редактора зведеної таблиці та вибравши параметр, який потрібно застосувати.

  Заголовки "Замовити" та "Сортувати за" в Google Таблицях

 9. Виберіть Показати підсумки для відображення підсумків стовпця або рядка.

  Параметр "Показати підсумки" в Google Таблицях

Редагування або видалення даних

Ви можете будь-коли змінити або видалити дані, що з’являються у зведеній таблиці.

 1. Відкрийте таблицю, що містить зведену таблицю.

 2. Виберіть зведену таблицю.

 3. Перетягніть поле до іншої категорії в редакторі зведеної таблиці, щоб перемістити його.

 4. Виберіть Видаліть X у редакторі зведеної таблиці, щоб видалити поле.

 5. Вибирайте Виберіть Діапазон даних, яка виглядає як невелика сітка у верхньому правому куті редактора зведеної таблиці, щоб змінити діапазон даних, який використовується для зведеної таблиці.

Якщо ви модифікуєте або додаєте до вихідних даних, з яких зведена зведена таблиця, зведена таблиця оновлюється автоматично.

Коли слід використовувати зведену таблицю?

Зведені таблиці – це потужні функції електронних таблиць, які можуть узагальнити дані, які є важливими для ваших потреб, із значної таблиці даних. Ви можете використовувати інтерактивні зведені таблиці для дослідження великого обсягу даних і вилучення лише того, що вам потрібно. Якщо у вас великий обсяг даних, і ви хочете переглянути лише кілька полів даних, зведена таблиця спрощує процес. Ви можете так само легко узагальнити ці дані. Ви можете створювати персоналізовані таблиці, щоб знаходити періодичні шаблони даних, що допомагає в точному прогнозуванні даних. Крім того, ви можете ефективно створювати власні звіти.