Saltar al contenido

Як створити обліковий запис Skype у Windows

12 de mayo de 2021

Skype – це безкоштовна програма від Microsoft, яка дозволяє телефонувати в програму, телефонувати на звичайні телефони, надсилати текстові повідомлення, брати участь у відеоконференціях та багато іншого. Саму програму можна безкоштовно завантажити та використовувати, хоча деякі з включених послуг, як дзвінок на звичайні телефони із програми Skype, вимагають оплати. Доступні підписки, що забезпечують необмежені дзвінки за щомісячну плату. Але щоб почати користуватися будь-якою функцією Skype, вам потрібен обліковий запис Skype. Ось як його створити. Окрім Windows, ви також можете використовувати Skype на macOS, Android, iOS, Linux та багатьох інших пристроях.

Змістовий покажчик

Перевірте свої системні вимоги

Skype для Windows має дуже м’які системні вимоги, але все-таки важливо переконатися, що ваша система відповідає або перевищує їх, перш ніж витратити час на завантаження та встановлення програми. Це мінімальні технічні характеристики системи, хоча Skype працюватиме краще з більшою кількістю оперативної пам’яті та швидшим процесором.

 • Windows 7 або новішої версії
 • Принаймні 1 ГГц процесор
 • Принаймні 512 МБ оперативної пам’яті
 • DirectX v9.0 або новішої версії

Завантажте та встановіть Skype для Windows

Skype – це безкоштовний додаток, що надається корпорацією Майкрософт, тому його потрібно завантажувати безпосередньо з офіційного веб-сайту Skype. Завантаження та встановлення програми не стягується, хоча деякі функції, такі як телефонні дзвінки, пов’язані з цим. Ось як завантажити Skype для Windows і почати процес встановлення:

 1. За допомогою вибраного вами веб-браузера перейдіть на офіційний сайт для завантаження Skype.

 2. Клацніть Завантажте Skype для Windows.

 3. Виберіть місце завантаження для інсталятора Skype і натисніть Зберегти.

 4. Коли завантаження завершиться, двічі клацніть файл, щоб запустити Інсталятор Skype. У цьому прикладі ми використовуємо браузер Chrome, тому ми можемо просто натиснути Skype-xxxxexe у нижньому лівому куті. Деякі браузери вимагають відкрити меню завантаження, або вам може знадобитися перейти до вашого Завантажити папку в Провіднику Windows, щоб знайти програму встановлення Skype.

 5. Інсталятор Skype відкриється. Дотримуйтесь підказок на екрані або перейдіть до наступного розділу, щоб отримати детальні інструкції.

Встановлення Skype та створення облікового запису Skype у Windows

Завантаживши інсталятор Skype, ви готові встановити програму, створити свій обліковий запис і почати телефонувати. Якщо ви зробили перерву між попереднім і цим розділом, для початку потрібно відкрити папку завантажень та двічі клацнути на програмі встановлення Skype, щоб запустити її. Після цього ви можете продовжити процес встановлення.

 1. Клацніть Встановити.

  Знімок екрана програми встановлення Skype.

 2. Далі натисніть Ходімо а потім клацніть Увійдіть або створіть.

  Знімок екрана програми встановлення Skype.

 3. Клацніть Створіть!

  Знімок екрана екрана входу в програму встановлення Skype.

  Ви вже маєте обліковий запис Microsoft? Якщо ви це зробите, ви можете використовувати його для входу в Skype на цьому кроці. Немає необхідності створювати абсолютно новий обліковий запис лише для Skype, якщо ви цього не хочете.

 4. Введіть номер телефону або натисніть скористайтеся натомість електронною поштою щоб ввести адресу електронної пошти, потім натисніть Далі.

 5. Введіть пароль для свого облікового запису та натисніть Далі.

  Створіть пароль для свого акаунта Skypw.

 6. Введіть своє ім’я та прізвище та натисніть Далі.

 7. Виберіть свою країну або регіон, введіть дату народження та натисніть Далі.

 8. Перевірте електронну пошту на наявність коду підтвердження, введіть його та натисніть Далі.

  Під час налаштування облікового запису Skype підтвердьте свою електронну адресу.

  Клацніть на Галочка видалити його, якщо ви не хочете отримувати рекламні електронні листи від Microsoft.

 9. Введіть символи CAPTCHA та натисніть Далі.

 10. Клацніть Завантажити фото і виберіть зображення профілю з комп’ютера, або просто натисніть Продовжуйте якщо ви не хочете зображення профілю.

  Знімок екрану вибору зображення профілю Skype.

 11. Тепер ваш обліковий запис Skype налаштовано та готовий до використання. Продовжуйте слідувати підказкам на екрані, щоб переконатися, що обладнання працює, або перейдіть до наступного розділу, щоб отримати детальні інструкції.

Як знайти та додати контакти у Skype у Windows

Перш ніж ви зможете надсилати та приймати дзвінки та чати у Skype, вам потрібно додати контакти. Якщо ви використовували своє справжнє ім’я та номер телефону під час створення свого облікового запису, ваші контакти також зможуть знайти вас за допомогою пошуку. Ось як додати контакт у Skype у Windows:

 1. Запустіть програму Skype, якщо вона ще не запущена.

 2. Клацніть Контакти у верхньому лівому куті вікна.

  Знімок екрана Skype.

 3. Клацніть Новий контакт.

  Знімок екрана розділу Контакти Skype.

 4. Введіть ім’я користувача, номер телефону, адресу електронної пошти або справжнє ім’я свого контакта в Skype Знайдіть людей поле.

 5. Якщо ви бачите людину, яку шукаєте, натисніть Додати.

  Знімок екрана результатів пошуку контактів у Skype.

 6. Людина з’явиться у вашому списку контактів.

Налаштуйте мікрофон, динаміки та веб-камеру під час встановлення Skype

Перш ніж використовувати Skype для здійснення та прийому дзвінків, потрібно переконатися, що ваш мікрофон, динаміки та веб-камера працюють. Початкова конфігурація доступна під час процесу налаштування, але ви можете пропустити її, якщо просто хочете швидко налаштувати свій обліковий запис. Якщо ви зробили перерву між попереднім і цим розділом, ви можете отримати доступ до цих налаштувань, натиснувши меню з трьома крапками, а потім вибравши Налаштування > Аудіо та відео.

 1. Переконайтесь, що ваші динаміки та мікрофон працюють, і натисніть Продовжуйте.

  Знімок екрана аудіо-тесту Skype.

  Говоріть нормально, щоб перевірити мікрофон. Якщо це спрацьовує, загоряться сині крапки. Клацніть Тестовий звук , щоб перевірити колонки або навушники. Щоб перевірити дзвінок, натисніть Зробіть безкоштовний тестовий дзвінок. Ви можете перевірити все це в додатку Skype пізніше в будь-який час.

 2. Перевірте, чи працює ваше відео, і натисніть Продовжуйте. Якщо у вас немає підключеної веб-камери, просто натисніть Продовжуйте.

 3. Клацніть гаразд.

  Знімок екрану процесу встановлення Skype.

 4. Ваш обліковий запис Skype налаштований і готовий до використання. Щоб відкрити Skype у майбутньому, введіть Skype у рядок пошуку Windows і натисніть програму Skype.

Інші способи додавання людей у ​​Skype у Windows

Функція пошуку – найкращий спосіб додати нові контакти в Skype, але вона не працює, якщо ваш контакт ще не має облікового запису в Skype. Якщо це так, ви можете натиснути Запросити в Skype щоб надіслати своєму контакту електронне повідомлення або SMS із проханням створити обліковий запис Skype. Якщо вони це роблять, ви можете додати їх як контакт. Ви також можете зберегти номер телефону безпосередньо у своїх контактах Skype. Це дозволяє вам зателефонувати за цим номером за допомогою Skype, але ви не можете надсилати їм повідомлення, відеочат або використовувати інші функції Skype, оскільки це лише номер телефону.

Додайте нове меню контактів у Skype.

Інші важливі налаштування Skype

На цьому етапі ви готові розпочати дзвінки та спілкуватися в чаті, але є деякі інші важливі функції та опції Skype, про які вам слід знати. Ви також можете будь-коли видалити свій акаунт Skype, якщо вважаєте, що він вам більше не потрібен. Ось найважливіші функції Skype, до яких ви можете отримати доступ зараз, коли ваш обліковий запис налаштовано:

 • Виклик: Ви можете здійснювати безкоштовні дзвінки зі Skype на Skype за допомогою програми Skype у будь-якій точці світу. Для цього типу безкоштовного дзвінка вам і особі, якій ви телефонуєте, потрібно мати облікові записи Skype і програму Skype. Немає значення, чи є у них програма на Windows, Mac або мобільному пристрої. Всі вони сумісні.
 • SkypeOut: Ви можете здійснювати дзвінки безкоштовно за будь-який номер телефону в будь-якій точці світу за допомогою програми Skype. З цим пов’язані збори, але людині, якій ви телефонуєте, не потрібно мати Skype, а лише телефон.
 • Відеочат: Ви можете безкоштовно брати участь у відеодзвінках за допомогою веб-камери. Люди, яким ви телефонуєте, повинні мати облікові записи Skype і програму Skype. Доступні як індивідуальні, так і групові відеодзвінки.
 • Повідомлення: Ви можете використовувати Skype для надсилання текстових повідомлень, миттєвих повідомлень у програмі Skype та створення кімнат чату для кількох користувачів Skype для розваги чи ділових цілей.
 • Спільний доступ: Ви можете використовувати Skype для надсилання та отримання фотографій, відео та всіляких інших файлів.