Skip to content

Як створити опитування в Outlook

17 de Липень de 2021

Часто корисно надіслати електронний лист групі людей, щоб побачити, що всі думають про якусь ідею. Іноді вам просто хочеться зібрати відгуки; у такому випадку звичайна електронна пошта добре працює. Якщо ви хочете, щоб люди вибирали один із попередньо встановлених параметрів, таких як Так / Ні або Прийняти / Відхилити, тоді опитування – хороший спосіб піти. Інструкції в цій статті стосуються Outlook для Microsoft 365, Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 та 2007.

Створіть опитування в Outlook

Outlook має кнопки голосування, які можна використовувати в електронних листах та для збору результатів опитування.

 1. Створіть нову електронну пошту в Outlook і просто введіть запитання, на яке потрібно відповісти одержувачам. Використання кнопок голосування залежить від усіх одержувачів, які використовують Outlook. Якщо ви знаєте, що всі користуються Outlook, це не проблема. Однак для більш широких опитувань може бути більш доречним інший підхід. Створення Doodle-опитування може мати більше сенсу в цих випадках.

 2. Виберіть Варіанти на стрічці нового вікна електронної пошти.

 3. Виберіть Використовуйте кнопки голосування скласти список варіантів голосування.

  Використовуйте кнопки голосування, виділені стрічкою

 4. Виберіть Затвердити; відхилити, Так ні, Так; Ні; Можливо або На замовлення.

  Параметри кнопок голосування

 5. Якщо ви виберете На замовлення, Ви можете створити власні параметри голосування, використовуючи поле поруч Використовуйте кнопки для голосування. Кожен варіант голосування повинен бути розділений крапкою з комою.

  Спеціальні варіанти голосування

 6. Надішліть електронний лист і зачекайте на відгук.

Що побачать одержувачі

Те, як опитування відображається одержувачу, залежить від того, як вони розглядають його в Outlook. Тому дуже важливо включити вказівки, якщо ви надсилаєте електронний лист за допомогою кнопок голосування в Outlook людям, які з ними можуть бути не знайомі.

Використання панелі читання

Якщо одержувач використовує область читання в Outlook, він повинен вибрати Це повідомлення включає кнопки голосування. Натисніть тут, щоб проголосувати у верхній частині електронного листа. Це призведе до простого випадаючого списку, за яким одержувач може голосувати.

Перегляд електронної пошти в окремому вікні

Якщо одержувач відкрив електронне повідомлення в окремому вікні, менш зрозуміло, як їм слід голосувати; вони побачать лише “Проголосуйте, натиснувши Проголосувати у групі Відповісти вище”. повідомлення у верхній частині електронного листа. Щоб проголосувати, вони повинні вибрати повідомлення > голосувати.

Перегляд результатів опитування Outlook

Щоразу, коли хтось відповідає на ваше опитування, ви отримуватимете електронний лист із відповіддю. Також можливо переглянути всі відповіді.

 1. Відкрийте надісланий електронний лист, що містить кнопки для голосування.

 2. Виберіть повідомлення вкладку.

  Вкладка Повідомлення в Outlook

 3. Виберіть Відстеження.

  Кнопка відстеження в Outlook

 4. Ви побачите підсумок усіх відповідей на опитування.

  Підсумок опитування

  Якщо хтось відповість більше одного разу, ви побачите електронний лист для кожної з їх відповідей, але лише перша відповідь буде врахована в інформації про відстеження.