Saltar al contenido

Як створити особисті наклейки WhatsApp

10 de junio de 2021

Створення особистого пакету наклейок WhatsApp – чудовий спосіб рекламувати товар чи послугу, а також може бути надзвичайно цікавим способом здивувати друга чи кохану людину.

Як зробити наклейки для WhatsApp

Щоб зробити особисту наклейку для WhatsApp, вам потрібно скористатися додатком Sticker.ly. Ця програма повністю безкоштовна у користуванні та доступна як для пристроїв iOS, так і для Android. Щойно ви додасте власні наклейки WhatsApp до свого облікового запису на смартфоні iPhone або Android, вони автоматично синхронізуються з іншими пристроями, включаючи веб-версію WhatsApp та програму Windows Desktop.

 1. Завантажте додаток Sticker.ly для свого пристрою iOS або Android.

  Завантажити для:

 2. Після завантаження та встановлення програми відкрийте її.

 3. Торкніться великого синього + значок.

 4. Введіть назву для набору наклейок та ім’я автора. Обидва ці поля дійсно можуть бути чим завгодно, але якщо ви плануєте зробити багато наклейок для WhatsApp, радимо зробити назву пакету описовою.

 5. Торкніться Створити > Додати наклейку.

 6. Додаток Sticker.ly запитає дозволу на доступ до фотографій вашого пристрою. Торкніться гаразд.

 7. Перегляньте свій пристрій, щоб знайти фотографію чи зображення, які ви хочете використовувати для своєї першої особистої наклейки. Якщо у вас ще немає зображення, збереженого на вашому пристрої, ви можете згорнути Sticker.ly і перейти до іншого додатка, щоб знайти зображення, яке ви хочете використовувати.

 8. Перший крок – зробити фон зображення прозорим. Ви можете натиснути Вручну щоб розфарбувати всі частини, які ви хочете, щоб були видимими або Авто щоб програма могла сканувати ваше зображення та виявляти обличчя чи об’єкт. У цьому прикладі ми будемо використовувати опцію Auto, оскільки це швидше.

 9. Через кілька секунд програма видалить фон і змінить його розмір, щоб він почав виглядати так, як інші наклейки, які користувачі WhatsApp люблять використовувати. Якщо частини основного зображення були видалені помилково, торкніться Налаштуйте.

  Створення особистих наклейок WhatsApp у додатку Sticker.ly для iPhone та Android.

 10. Торкніться Стерти щоб видалити частини фону, які не були зроблені прозорими. Торкніться Відновлювати додати частини, які ви хочете побачити. За допомогою двох пальців збільшуйте або зменшуйте масштаб та рухайте зображення, щоб внести невеликі зміни.

 11. Коли зображення буде виглядати так, як ви хочете, торкніться Подати заявку.

  Створення особистих наклейок WhatsApp у додатку Sticker.ly для iPhone та Android.

 12. Торкніться Текст додати слово чи фразу до власної наклейки WhatsApp.

 13. Введіть все, що вам подобається, за допомогою клавіатури та торкніться Готово щоб підтвердити це. Торкніться значка A піктограму, щоб перебирати різні варіанти кольорів.

  Створення особистих наклейок WhatsApp у додатку Sticker.ly для iPhone та Android.

 14. За допомогою двох пальців переміщуйте та змінюйте розмір тексту. Перетягніть текст вниз, щоб видалити його.

 15. Торкніться Зберегти.

 16. Повторюйте вищевказаний процес, доки ви не створили принаймні три наклейки WhatsApp.

 17. Коли ви зробили достатньо особистих наклейок, торкніться Додати до WhatsApp.

  Створення особистих наклейок WhatsApp у додатку Sticker.ly для iPhone та Android.

 18. Торкніться відчинено.

 19. Торкніться Зберегти.

 20. Щойно ви створите наклейки WhatsApp та імпортуєте їх у WhatsApp, їх можна знайти, відкривши вікно наклейки в чаті, як зазвичай, та вибравши їх нову категорію в меню набору наклейок.

  Створення особистих наклейок WhatsApp у додатку Sticker.ly для iPhone та Android.

  Якщо ви хочете передати свій власний пакет наклейок WhatsApp своїм друзям, щоб вони могли ними скористатися, просто поділіться з ними пакетом за посиланням для спільного використання в додатку Sticker.ly.