Saltar al contenido

Як створити план проекту графічного дизайну

3 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Включіть план проекту графічного дизайну як додаток до договору та переконайтеся, що він чіткий, чіткий і простий у виконанні.
 • Вкажіть елементи творчості, такі як макети сторінок, обмеження дизайну та те, який вміст потрібно представляти.
 • Встановіть графік проекту від початку до кінця, включаючи етапи та результати для кожного етапу проекту.

Перед початком етапу проектування роботи корисно створити схему проекту графічного дизайну. Це забезпечить як дизайнера, так і замовника певною структурою протягом життя даного проекту.

Формат структури проекту графічного дизайну

Як форматувати та подавати контур, вирішувати вам. Переконайтеся, що він чіткий, чіткий і простий у виконанні. Ви не хочете, щоб була плутанина щодо того, що входить до проекту, оскільки неоднозначність може призвести до проблем в подальшому процесі. Однак надто точний і легалістичний може стримувати процес і призвести до плутанини, що виникає через непотрібну складність. Це допомагає, якщо на схему проекту посилається як керівний документ у контракті. Наприклад, більшість професійних дизайнерів працюють за контрактом. Конкретні «речі», які буде робити дизайнер, не записані в більшості контрактів. Натомість план проекту згадується як додаток до договору, як правило, у формі технічне завдання.

Кредит: Cultura RM / Робін Джеймс | Getty Images
Не існує універсального шаблону або змісту для конспекту дизайну. Кожен варіюється залежно від обсягу проекту та потреб клієнта.

Що включити в план проекту графічного дизайну

Те, що ви включаєте в схему, буде залежати від типу та розміру роботи. Мета полягає в тому, щоб письмово зробити те, що повинен створити дизайнер. Загалом, контури включають поєднання креативних елементів та бізнес-процесів навколо покоління та домовленості щодо цих креативних елементів.

Творчі елементи

Ось лише кілька прикладів того, що включати для різних типів проектів:

 • Дизайн веб-сайту: Для проекту веб-сайту включіть кожен розділ сайту з докладним описом вмісту та сторінок.
 • Дизайн книг: Додайте приблизну кількість унікальних дизайнів сторінок та стандартних макетів сторінок, а також додаткові елементи, такі як обкладинка та куртка. Якщо ви обговорили це більш докладно, включіть глави та розділи книги та те, що потрібно для кожного.
 • Листівки, візитки та плакати: Для односторінкових завдань контур буде досить простим. Він повинен включати, який вміст повинен бути представлений і в якому форматі.
 • Дизайн упаковки: Для упаковки включіть кожен елемент, який планується розробити. Наприклад, для пакету компакт-дисків ви б включили вкладені нотатки, хребет, задню обкладинку та етикетку компакт-диска.
 • Брошури: Для брошур та інших конструкцій, що розгортаються, вкажіть кількість панелей та те, який вміст відображатиметься на кожній.

Елементи бізнесу

Щоб захистити як дизайнера, так і клієнта від погіршення стосунків, більшість контрактів або конспектів проекту включають кілька угод, пов’язаних із процесом, зокрема:

 • Графіки: Встановіть загальний графік проекту від початку до кінця. Залиште час для перегляду та перегляду клієнтів.
 • Конкретні результати: Включіть етапи для кожної фази проекту, включаючи конкретні списки того, що буде доставлено для огляду клієнтом.
 • Цикли перегляду: Багато дизайнерів пропонують один або два раунди доопрацювань як частину пакету, але починають стягувати (іноді суттєві) плати за перегляд після цього, щоб гарантувати, що клієнт не продумає хронологію через нескінченні налаштування.
 • Конструктивні обмеження: Іноді клієнту потрібен певний набір «речей», включених або виключених з дизайну. Наприклад, компанія з оранжевим логотипом може вимагати, щоб дизайн базувався на певному відтінку або оранжевому, або на додатковому кольорі.

Увійдіть у звичку створювати контури для своїх проектів графічного дизайну, будь то особисті, шкільні чи клієнтські. Ця дисципліна допоможе забезпечити безперебійний процес проектування.