Saltar al contenido

Як створити подію на Facebook

2 de mayo de 2021

Події Facebook – це функція, яка може допомогти вам організувати соціальні зібрання через Facebook. Ви отримуєте спеціальну сторінку з детальною інформацією про вашу подію, а також ряд інструментів, щоб повідомити про це друзів та відстежити, хто йде. Події Facebook відрізняються від груп Facebook та сторінок Facebook. Будь-хто може безкоштовно створити подію у Facebook. Ваша подія може бути опублікована як подія лише для запрошень (приватна) або як подія, відкрита для всіх (публічна).

Змістовий покажчик

Створіть приватну подію

Лише запрошені гості можуть бачити приватну сторінку події. Ви можете включити наступні основні відомості на приватну сторінку події у Facebook, яку можна запросити:

 • Фото або відео (з бібліотеки тем Facebook або власного завантаженого файлу).
 • Назва події.
 • Місце події.
 • Опис події.
 • Дата та час, коли відбудеться подія.
 • Можливість створити графік події.
 • Імена будь-яких ведучих заходу.
 • Можливість дозволити гостям запросити своїх друзів.
 • Можливість дозволити запрошеним переглядати список гостей.

Ви можете налаштувати подію з Facebook.com у веб-браузері або за допомогою мобільного додатка Facebook.

 1. Виберіть Події на лівій стороні вашої стрічки новин на вашому Додому сторінки.

 2. Виберіть Створити подію. У додатку виберіть меню в головному меню (внизу екрана на iOS і вгорі екрана на Android), а потім натисніть Місця та події > Створити.

 3. Виберіть Інтернет або Персонально.

  Параметри Інтернет та Особисто у вікні Створення події

 4. Вибирайте Приватна з меню Конфіденційність ліворуч.

  Меню конфіденційності подій

 5. Введіть назву події, дату початку та час. Назва вашої події може містити до 64 символів.

  Подробиці події

 6. Виберіть Далі , щоб продовжити.

  Кнопка

 7. Якщо ви проводите особисту подію, введіть фізичне місце події в Розташування і виберіть адресу зі списку місць, які Facebook виявляє. Виберіть Далі продовжувати. Якщо подія є онлайн-подією, введіть цю інформацію.

  Поле розташування в налаштуванні події

 8. Виберіть Завантажити обкладинку щоб додати свою фотографію на сторінку події або вибрати Виберіть ілюстрацію використовувати ілюстрацію із наданої галереї. Додайте опис у Опис поле.

  Параметр

 9. Якщо це стосується, додайте одного або декількох хостів. Виберіть Налаштування події і введіть ім’я друга в Співведучі і виберіть ім’я друга зі списку. (Ви можете мати декілька спільних хостів). Ви також можете показати або приховати список гостей. Виберіть Зберегти продовжувати.

  Параметри параметрів подій у налаштуваннях подій Facebook

 10. Виберіть Створити подію.

  Кнопка Створити подію

 11. Виберіть Запросити і шукайте імена друзів або вибирайте друзів із поданого списку. Ви можете додати необов’язкову нотатку, щоб персоналізувати запрошення.

  Кнопка запрошення на подію у Facebook

  Спілкуйтеся із запрошеними та учасниками, щоб створити хвилювання та очікування події. Напишіть публікацію, додайте фотографію чи відео або створіть опитування на своїй сторінці події, щоб люди залишались у курсі, поки вони чекають дати та часу події.

Налаштуйте публічну подію

Будь-хто у Facebook може бачити та шукати публічну подію. Громадські заходи ідеально підходять для залучення великої аудиторії на велику подію, наприклад, на місцевий концерт, фестиваль чи ярмарок. Для публічних заходів ви можете надати всю інформацію, перелічену вище, для приватних заходів та іншої, включаючи:

 • Виберіть категорію, щоб люди, які переглядають публічні події, могли її знайти.
 • Встановіть періодичну частоту, якщо це повторювана подія.
 • Надайте додаткові деталі.
 • Перелічіть вказівки щодо прийому.
 • Визначте, хто може розміщувати публікації на сторінці події.

Коли приходить час запросити людей на свою подію, ви можете запросити друзів, членів групи або послідовників сторінок. Публічна подія у Facebook може швидко поширюватися, потенційно за короткий час охопивши багатьох людей. Якщо подія є загальнодоступною, а хтось відповідає за участь, яку вони відвідують, ця інформація відображається в стрічці новин цієї людини, де її друзі можуть її побачити. Якщо подія є публічною, друзі учасника можуть вирішити, чи хочуть вони також бути присутніми. З наближенням дати події на домашніх сторінках учасників з’являється нагадування. Ви встановлюєте публічну подію так само, як приватну, але лише до певного моменту. Вибирайте Громадський з меню конфіденційності ліворуч.

Меню конфіденційності подій

На екрані налаштування відображається розділ, де ви вводите додаткову інформацію. Ви можете вибрати категорію події, ввести ключові слова та вказати, чи пропонує вона безкоштовний вхід, чи це зручно для дітей. Після додавання необхідної інформації для всіх полів виберіть Створити подію , яка переходить на нову сторінку публічної події у Facebook.

Обмеження подій Facebook

Facebook встановлює обмеження на 500 запрошень, щоб уникнути повідомлень про спам. Якщо ви надсилаєте запрошення великій кількості людей, які не відповідають, Facebook залишає за собою право обмежити кількість людей, яких ви можете запросити на свою подію. Розширте охоплення, дозволивши будь-кому запросити своїх друзів та призначивши співведучого, якому також дозволено запросити до 500 людей.

Рекламуйте свою подію на Facebook

Після того, як ви запланували сторінку своєї події та заповнили її цікавою інформацією, рекламуйте подію, щоб збільшити відвідуваність. Ви можете зробити це кількома способами:

 • Якщо подія є загальнодоступною, поділіться подією у своєму каналі новин або в групах, до яких ви належите, якщо група це дозволяє.
 • Створіть рекламу у Facebook на подію. Рівень оголошень у Facebook низький, і ви можете націлити рекламу на певну аудиторію.
 • Якщо у вас є ведучий заходу, попросіть цю особу поділитися подією.
 • Наближаючись до дати події, діліться фотографіями, відео, історіями та оновленнями на сторінці події, щоб викликати інтерес.
 • Використовуйте свій мобільний пристрій, щоб зробити прямий ефір у Facebook з підготовки до події чи події.
 • Незалежно від того, чи подія приватна чи загальнодоступна, запросіть своїх друзів у Facebook або людей, яких ви знаєте зі своїх груп чи ділової сторінки. Якщо їх немає у Facebook, ви можете запросити їх електронною поштою або текстовою адресою.