Skip to content

Як створити презентацію Microsoft Sway

21 de Червень de 2021

Що знати

 • Перейдіть до Sway в Інтернеті або до настільної програми Sway. Виберіть Створити новий. Введіть заголовок на титульній картці. Виберіть Фони додати фон.
 • Виберіть + щоб додати текстову, медіа- або групову картку та додати вміст на картку. Повторіть для додаткових карток.
 • Переставте картки, якщо це потрібно. Виберіть Грати бачити.

У цій статті пояснюється, як створити презентацію Microsoft Sway за допомогою настільної версії Sway в Windows 10 або онлайнової версії Microsoft Sway. Додана додаткова інформація щодо використання шаблонів, додавання тексту та зображень, а також спільного використання та співпраці на Sway.

Як створити презентацію Microsoft Sway

Ви можете створити масив типів вмісту за допомогою Microsoft Sway, програми для цифрового розповіді, доступної в Інтернеті або з Microsoft 365. Хоча між версіями є певні відмінності, створення базової презентації по суті однакове, незалежно від того, використовуєте ви Microsoft Sway на робочому столі чи в Інтернеті . Увійшовши в програму Sway або відкривши її, ви можете починати з нуля або базувати свій дизайн на одному з багатьох наданих шаблонів.

 1. Зайдіть на сайт sway.office.com і увійдіть за допомогою свого облікового запису Microsoft, щоб користуватися Інтернетом Sway. Тип погойдуватися у вікно пошуку Windows і виберіть Додаток Sway щоб відкрити Sway на робочому столі, якщо він встановлений.

 2. Виберіть шаблон, який відповідає презентації, яку ви хочете зробити, наприклад Презентація бізнесу. Тоді вибирай Почніть редагувати цей Sway. Відкриється новий шаблон презентації.

 3. Або виберіть Створити новий щоб відкрити новий, порожній Sway.

  Параметр Створити новий у Sway

Робота з картками в сюжеті

Сюжетна лінія – це те, що робить Свей унікальним. На відміну від інших програм Office, Sway використовує картки, на яких ви створюєте або імпортуєте різноманітний вміст. Картка – це контейнер, який вміщує вміст у презентації Sway, подібно до заповнювача в PowerPoint. Розташування карток визначає вигляд вашої презентації Sway. Ви можете легко переставити картки, коли захочете змінити вигляд Sway.

 1. Відкрийте Sway і виберіть Створити новий.

  Параметр "Створити новий" у Sway

 2. Введіть заголовок у титульну картку.

  Картка заголовка в новому Sway.

 3. Виберіть Фони додати фонове зображення.

  Розділ Фони в Sway

 4. Виберіть + , щоб додати нову картку.

  Кнопка Додати картку в Sway

 5. Виберіть тип картки, яку потрібно додати. Варіанти включають Текст, ЗМІ,U або Група.

 6. Виберіть підтип картки, яку потрібно додати, наприклад Заголовок, Зображення, або Сітка. Суей також пропонує картки.

 7. Додайте вміст на нову картку. Продовжуйте додавати картки та вміст, поки не завершите свій Sway.

 8. Виберіть картку, щоб побачити більше опцій. Наприклад, на деяких картках ви можете вибрати точки фокусування. На інших ви можете встановити акцент на всю карту.

 9. Перекладіть картки за бажанням. Виберіть картку та перетягніть її на те місце, де ви хочете, щоб вона з’явилася.

 10. Виберіть Грати щоб переглянути ваш Sway у будь-який час.

Використовуйте шаблони в Sway

Як і інші програми Microsoft, Sway пропонує вбудовані шаблони, за допомогою яких можна швидко робити поліровані презентації.

 1. Відкрийте Sway і виберіть шаблон під Почніть із шаблону.

  Заголовок "Почати з шаблону" в Sway

 2. Виберіть Почніть редагувати цей Sway. Зачекайте, поки шаблон підготується. Він відкривається як новий Sway із зразком вмісту на місці.

 3. Виберіть Дизайн у верхньому лівому куті, а потім виберіть Стилі у верхньому правому куті.

  Параметр Заголовок дизайну та Стилі в Sway

 4. Змініть макет Sway, вибравши між ними Вертикальний, Горизонтальний, і Слайди на правій панелі.

  Параметри стилів у Sway

 5. Виберіть Налаштувати кнопку, щоб вибрати власні кольори, типографіку або текстуру.

  Кнопка Налаштування

 6. Виберіть альтернативний стиль або варіацію внизу панелі Стилі.

 7. Виберіть Ремікс у верхній частині панелі, щоб дозволити Sway змінити для вас дизайн та макет. Продовжуйте відбирати Ремікс , щоб переглянути більше опцій. Виберіть Скасувати кнопку або натисніть Ctrl+Z щоб повернутися до попереднього варіанту.

  Кнопка Remix у Sway

 8. Переглядайте або діліться Sway, коли будете готові.

Текст та зображення

Введіть текст та фотографії або графіку, які ви хочете використовувати для створення кісток презентації Sway. Ви можете покращити свій Sway, включивши різноманітні типи вмісту з численних джерел.

 1. Виберіть заголовок шаблону та замініть його заголовком, який ви хочете провести у презентації Sway. Назва, яку ви даєте своєму Sway, – це перше, що бачать інші, коли ви ділитесь презентацією.

 2. Виберіть + внизу будь-якої картки, щоб додати вміст, такий як текст, зображення чи відео.

  Кнопка +

 3. Виберіть Передумови область картки, щоб відкрити область вмісту. Шукайте загальнодоступні зображення та відео, які потрібно вставити у свою презентацію.

 4. Або виберіть Вставити у верхньому правому куті, щоб знайти вміст.

  Параметр

  Якщо ви використовуєте Sway як частину передплати на Microsoft 365, на панелі вмісту відображаються додаткові параметри, наприклад OneDrive.

 5. Переставляйте картки, перетягуючи картку.

Попередній перегляд та редагування

Надайте своїй презентації Sway гарного вигляду, перш ніж ділитися нею з іншими. Налаштуйте зовнішній вигляд додатково, змінивши стиль.

 1. Виберіть Дизайн для попереднього перегляду презентації Sway.

 2. Виберіть Грати у верхньому правому куті, щоб переглянути, як це виглядатиме для інших.

 3. Виберіть Налаштування у верхньому правому куті, щоб вибрати інший макет.

 4. Виберіть Редагувати повернутися до сюжету.

 5. Вибирайте Стилі для перегляду альтернативних стилів. Виберіть стиль, щоб застосувати його до презентації.

Поділіться своєю владою

Ви можете поділитися своїм дизайном з іншими на різних платформах, використовуючи численні методи. Виберіть Поділитися у верхньому правому куті, щоб переглянути параметри спільного доступу, зокрема:

 • Спільне посилання.
 • Візуальне посилання з попереднім переглядом Sway.
 • Прямий доступ до Facebook, Twitter або LinkedIn.
 • Вбудований код.

Співпрацюйте над презентацією Sway

Microsoft Sway ідеально підходить для спільних проектів. Незалежно від того, чи потрібно вам співпрацювати з однокласниками щодо шкільного проекту або працювати з колегами над звітом компанії, всі залучені можуть спільно працювати над презентацією Sway. Не має значення, де вони знаходяться, за умови, що вони мають доступ до Інтернету. Одним із варіантів спільного доступу є Додати автора. Коли ви використовуєте цю функцію, Sway генерує унікальне посилання. Ви можете поділитися цим посиланням електронною поштою, соціальними мережами або будь-яким іншим способом із людьми, з якими хочете співпрацювати у презентації. Вони можуть переглядати Sway за цим посиланням, а також редагувати файл. Припустимо, ви передумали. Ви можете керувати дозволами на редагування в будь-якій презентації Sway.

 1. Відкрийте презентацію Sway, над якою ви хочете співпрацювати з кимось іншим.

 2. Виберіть Поділитися у верхньому правому куті.

 3. Виберіть Редагувати біля кнопки Запросити людей до. Sway генерує посилання для редагування.

 4. Виберіть Більше варіантів.

 5. Вибирайте Потрібен пароль для перегляду або редагування цього впливу якщо ви хочете захистити презентацію паролем.

 6. Виберіть Глядачі можуть бачити кнопки спільного доступу якщо ви хочете, щоб інші користувачі або глядачі мали змогу ділитися Sway.

 7. Коли ви хочете скасувати доступ до свого Sway, виберіть Скиньте налаштування спільного доступу у меню Поділитися. Веб-адреса вашого Sway постійно змінюється, тому посилання, яким ви раніше ділилися, ні для кого не працюватиме. Ви можете створити нове посилання для подальшого доступу до кого завгодно.

Інші особливості презентації Sway

Microsoft Sway – це не просто чергова версія PowerPoint або Google Slides. PowerPoint найкраще підходить для роботи в автономному режимі, статичного вмісту, такого як графіки, блок-схеми та маркери. Sway ідеально підходить для динамічного вмісту в Інтернеті. Як і Google Slides, Sway живе в Інтернеті. Але на відміну від Google Slides, Sway дозволяє вбудовувати інші файли Office, такі як документи Word, Excel та PowerPoint, а також окремі діаграми та таблиці з Excel. Sway має інші функції та інструменти, які можуть бути корисними, коли ви хочете покращити презентацію.

 • Записуйте розповідь або інший звук на будь-яку аудіокарту. Виберіть Запис і дайте Sway дозвіл використовувати ваш мікрофон для початку запису. Натисніть кнопку Стій після закінчення, а потім виберіть Додайте аудіофайл.
 • Доступ Перегляд навігації вибравши кнопку навігації в нижньому правому куті в режимі дизайну.
 • Автовідтворення для користувачів із передплатою на Microsoft 365. Виділіть еліпси у верхньому правому куті вікна та виберіть Налаштування для цього коливання щоб увімкнути автовідтворення.