Skip to content

Як створити пробіли за допомогою тегів “p” та “br”

23 de Червень de 2021

Що знати

  • Використовуйте тег абзацу, щоб розташувати пробіл між двома елементами.
  • Використовуйте тег розриву посилання кілька разів поспіль, щоб створити довгий рядок порожнього місця.
  • Оберніть нерозривний пробіл в елементі абзацу, щоб змусити браузер відображати послідовні порожні рядки.

У цій статті пояснюється кілька способів створення пробілів за допомогою тегів абзацу, розриву рядків та нерозривних пробілів.

Теги абзаців

Найкращий спосіб зробити інтервали та позиціонування на веб-сторінці – це застосувати конкретні таблиці стилів. Однак у обмежених випадках розмітка HTML робить роботу. Маркер абзацу зазвичай ставить пробіл між елементами. Він діє як розрив абзацу. Браузери ігнорують повторювані порожні елементи абзацу, тому додавання порожніх не обов’язково додасть зайві пробіли.

Розрив рядка

Тег розриву рядка призначений для введення лише одного розриву рядка в потік тексту. Однак його можна використовувати кілька разів поспіль для створення довгих рядків порожнього місця. Проблема в тому, що ви не можете визначити висоту та ширину простору, і це автоматично ширина сторінки.

Незламний простір

Нарешті, є нерозривний простір. Ця сутність символів діє так само, як і звичайний текстовий простір, за винятком того, що браузер обробляє кожен з них окремо. Якщо ви поставите чотири в ряд, браузер помістить чотири пробіли в тексті. Рядок HTML вставляє нерозривний пробіл. Оберніть нерозривний пробіл у елементі абзацу, щоб “змусити” браузер відображати кілька послідовних порожніх рядків. Старіші браузери можуть не відображати безліч нерозривних пробілів.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Кірнін, Дженніфер. “Як створити пробіл за допомогою тегів” p “та” br “.” ThoughtCo, травень. 14, 2021, thinkco.com/creating-white-space-with-tags-3466462.
Кірнін, Дженніфер. (2021, 14 травня). Як створити пробіли за допомогою тегів “p” та “br”. Отримано з https://www.thoughtco.com/creating-white-space-with-tags-3466462
Кірнін, Дженніфер. “Як створити пробіли за допомогою тегів” p “та” br “.” ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/creating-white-space-with-tags-3466462 (доступ 23 червня 2021 р.).