Skip to content

Як створити резервну копію або скопіювати інформацію Outlook

7 de Липень de 2021

Що знати

 • Йти до Файл > Інформація > Налаштування аккаунта > Файли даних, виділіть файл PST, виберіть Відкрийте розташування файлу, а потім скопіюйте виділений файл.
 • Перейдіть до папки, в якій ви хочете створити резервну копію або копію файлу PST, а потім виберіть Додому > Вставити або натисніть Ctrl+V.
 • Outlook зберігає найважливіші дані у файлах PST, але деякі налаштування зберігаються в окремих файлах, для яких також може знадобитися резервне копіювання.

У цій статті пояснюється, як зробити копію електронних листів Outlook, щоб отримати резервну копію. Інструкції стосуються Outlook 2019, Outlook 2016, Outlook 2013, Outlook 2010 та Outlook для Microsoft 365.

Створіть резервну копію або скопіюйте пошту, контакти та інші дані Outlook

Створення резервної копії файлів ваших особистих папок (.pst) або переміщення їх на інший комп’ютер може бути таким же простим, як копіювання одного файлу.

 1. Йти до Файл і виберіть Інформація.

 2. Виберіть Налаштування аккаунта > Налаштування аккаунта.

  Знімок екрана Налаштування облікового запису> Налаштування облікового запису” class=”lazyload”   id=”mntl-sc-block-image_1-0-13″ ></p>
</li>
<li>
<p>В <strong>Налаштування аккаунта</strong> діалоговому вікні, виберіть <strong>Файли даних</strong> вкладку.</p>
<p><img decoding=

 3. В Ім’я у списку, виділіть файл PST, який потрібно архівувати. Файли OST (файли в стовпці Розташування, що мають розширення .ost) зберігають електронні листи для облікових записів електронної пошти Exchange та IMAP. Ви можете скопіювати ці файли OST, але для вилучення даних із файлів OST використовуйте сторонні інструменти, такі як OST в PST Converter.

 4. Виберіть Відкрийте розташування файлу.

  Знімок екрана розташування відкритого файлу

 5. У Провіднику файлів Windows клацніть правою кнопкою миші виділений файл.

  Знімок екрана меню, що клацне правою кнопкою миші

 6. Виберіть Копіювати. Якщо ви не хочете клацнути файл правою кнопкою миші, перейдіть до Додому та виберіть Копіювати. Або, якщо ви віддаєте перевагу комбінації клавіш, натисніть Ctrl + C.

  Знімок екрана Копіювати в меню правою кнопкою миші

 7. Перейдіть до папки, в якій ви хочете створити резервну копію або копію файлу PST, а потім виберіть Додому > Вставити. Або натисніть Ctrl + V.

 8. Закрийте вікно Провідника Windows.

 9. В Налаштування аккаунта діалоговому вікні, виберіть Закрити.

Які дані та налаштування Outlook не зберігаються у файлах PST?

Outlook зберігає найважливіші дані у файлах PST, але деякі налаштування зберігаються у окремих файлах, для яких також може знадобитися створити резервну копію або скопіювати. Зокрема, ці файли та місця розташування за замовчуванням включають:

 • Підписи електронної пошти, створені в Outlook: Файли .rtf, .txt та .htm (по одному для кожного формату), названі як підпис, знаходяться в Користувачі [user] AppData Roaming Microsoft Signatures
 • Налаштування графіків надсилання та отримання в Outlook: Файли .srs (наприклад, Outlook.srs) знаходяться в Користувачі [user] AppData Roaming Microsoft Outlook
 • Електронні листи, збережені як шаблони для повторного використання: Файли .oft (наприклад, Template.oft) знаходяться в Користувачі [user] AppData Roaming Microsoft Templates
 • Словники, що містять слова, які ви не хочете, щоб програма перевірки правопису Outlook позначала як орфографічні помилки: Файли .dic (наприклад, Custom.dic) знаходяться в Користувачі [user] AppData Roaming Microsoft UProof
 • Налаштування принтера (включаючи розміри сторінок та текст верхнього або нижнього колонтитула) для електронних листів, створених в Outlook: OutlPrnt знаходиться в Користувачі [user] AppData Roaming Microsoft Outlook