Skip to content

Як створити резервну копію бібліотеки iTunes на CD

27 de Червень de 2021

Незважаючи на те, що багато комп’ютерів Mac більше не мають оптичних накопичувачів, ви можете підключити периферійний накопичувач або скористатися одним вбудованим до комп’ютера для резервного копіювання бібліотеки iTunes, якщо ви використовуєте версії iTunes 7-10.3. Починаючи з iTunes 10.4 та наступних версій, вбудовану опцію резервного копіювання на оптичний диск було видалено, але ви все одно можете перенести свою бібліотеку в інше місце. iTunes було припинено компанією Apple. Крім того, вилучення дисководів із більшості ноутбуків та розмір музичних бібліотек зробили це рішення в основному недоцільним.

Використання опції резервного копіювання на диск

  1. В iTunes 7.x, виберіть Файл на вкладці Головне меню у верхній частині екрана та виберіть Резервне копіювання на диск зі спливаючого меню. В iTunes 8.x через 10,3, виберіть Файл на вкладці Головне меню, і виберіть Бібліотека, після чого Резервне копіювання на диск зі спливаючого меню.

  2. У діалоговому вікні, що з’явиться, виберіть потрібний тип резервної копії. Вам доступні два варіанти Створіть резервну копію всієї бібліотеки i списків відтворення iTunes і Резервне копіювання лише покупок магазину iTunes Store.

  3. У першій повній резервній копії не встановлюйте прапорці під двома параметрами резервного копіювання, які дозволяють архівувати лише елементи у вашій бібліотеці, які були додані або змінені після останньої резервної копії. Це відоме як додаткове резервне копіювання і використовується для мінімізації необхідного місця для зберігання. У наступних резервних копіях після першого повного резервного копіювання перевірте параметри додаткових резервних копій.

  4. Зробивши вибір, натисніть Резервне копіювання.

  5. Вставте чистий CD або DVD у ваш оптичний привід.

  6. Зачекайте, поки завершиться процес резервного копіювання, перед вийманням диска.

Поради

Залежно від того, наскільки великою є ваша музична бібліотека, для завершення процесу резервного копіювання можуть знадобитися додаткові медіадиски. Вам буде запропоновано ввести додаткові диски. Інформація, яка резервно копіюється на диск, зберігається як дані, а не у форматі, сумісному з програвачами CD та DVD. Диски із заархівованими даними використовуються лише для відновлення вашої бібліотеки. Для версій iTunes, починаючи з 10.4, створіть резервну копію бібліотеки iTunes на зовнішньому жорсткому диску або в iCloud, для чого потрібна програма iTunes 10.5 або новіша.