Skip to content

Як створити резервну копію WhatsApp

23 de Червень de 2021

Що знати

 • У програмі WhatsApp торкніться Налаштування > Чати > Резервне копіювання чату > Резервне копіювання щоб зберегти копію історії чату в хмарі.
 • Щоб зберегти одну розмову в чаті, торкніться імені контакту (iOS) або торкніться значка три крапки > Більше (Android), а потім торкніться Експортувати чат.
 • Примітка. Ви не можете створювати резервні копії чи експортувати чати з Windows або веб-версіями WhatsApp, тому вам потрібно використовувати програму.

У цій статті пояснюється, як створити резервну копію історії чату WhatsApp на iPhone, Android, Windows та в Інтернеті.

Як створити резервну копію повідомлень WhatsApp на iPhone та Android

Вашу історію чату WhatsApp можна безкоштовно створити за допомогою програми WhatsApp за допомогою служби iCloud від Apple на iPhone або Google Drive, якщо у вас є смартфон Android. Процес резервного копіювання повідомлень WhatsApp ідентичний для обох мобільних операційних систем. Використання iCloud або Google Drive є обов’язковим, оскільки WhatsApp не створює резервні копії розмов на власних серверах. Ці сторонні рішення необхідні. Резервне копіювання чату WhatsApp зазвичай встановлюється для автоматичного резервного копіювання історії чату у фоновому режимі щомісяця, але ви також можете вручну робити резервні копії, коли завгодно. Ось як це зробити.

 1. Відкрийте програму WhatsApp на своєму iPhone або Android і торкніться Налаштування.

 2. Торкніться Чати.

 3. Торкніться Резервне копіювання чату.

 4. Торкніться Резервне копіювання зараз якщо використовується iPhone або Резервне копіювання якщо на Android. Копія всієї вашої історії чату WhatsApp буде збережена у ZIP-файлі та завантажена до підключеної хмарної служби. Тривалість резервного копіювання може залежати від кількості повідомлень чату на вашому пристрої та швидкості підключення до Інтернету.

 5. Щоб налаштувати частоту автоматичних резервних копій, торкніться Автозавантаження і торкніться Щодня, Щотижня, або Щомісяця. Ви також можете вибрати Вимкнено якщо ви хочете повністю вимкнути автоматичне резервне копіювання чату.

  Встановлення частоти резервного копіювання чату

Як створити резервну копію окремої історії чату WhatsApp

Якщо ви просто хочете зберегти повідомлення з однієї розмови в чаті з людиною чи групою, додатки для Android та iPhone WhatsApp підтримують можливість надіслати цілу ланцюжок чату собі чи будь-кому іншому, хто хоче отримати копію електронною поштою чи додатком для обміну повідомленнями через хмарну службу, таку як Dropbox.

 1. Відкрийте програму WhatsApp на своєму смартфоні та перейдіть до чату, який ви хочете експортувати.

 2. На iPhone: торкніться імені контакту у верхній частині екрана. Не торкайтеся їх фотографії. На Android: торкніться піктограми, яка виглядає як три крапки, щоб відкрити меню, а потім торкніться Більше.

 3. Торкніться Експортувати чат.

  Експорт чату

 4. Торкніться Вкладіть носій якщо ви хочете експортувати фотографії та відео чату разом із текстом або торкніться Без ЗМІ щоб просто зберегти повідомлення.

 5. На iPhone ви зможете надсилати експортовану історію чату за допомогою різноманітних встановлених програм обміну повідомленнями або хмарного сховища. Натисніть бажану послугу, щоб експортувати історію чату до цієї програми.

  Експорт чату на iPhone

  На Android експортовані дані автоматично додаються до електронного листа, який ви можете надіслати собі або комусь іншому. Під час експорту повідомлень чату WhatsApp на Android ви обмежуєте 10 000 повідомлень, якщо зберігаєте медіа разом із текстом, або 50 000 під час експорту лише тексту.

Чому робити резервну копію WhatsApp?

На відміну від конкуруючих додатків для чату, які зберігають історію чату користувача на серверах компанії в хмарі, чати WhatsApp зберігаються локально на використовуваному пристрої. Хоча це і підвищує безпеку даних, це також означає, що вам може знадобитися регулярно створювати резервні копії історії чату, якщо ви зламаєте телефон або комп’ютер. Резервну копію WhatsApp можна також використовувати для відновлення розмов на новому пристрої, якщо ви переходите на новий смартфон Android або iPhone і не хочете нічого втрачати. Бесіди WhatsApp захищені наскрізним шифруванням, поки вони перебувають у програмі WhatsApp, але після створення резервної копії на зовнішньому пристрої, службі чи іншій програмі вміст чатів втрачає своє шифрування та вразливий до звичайний хакер або комп’ютерний вірус.

Чи можу я зробити резервну копію чату WhatsApp у Windows?

На жаль, неможливо створити резервну копію або експортувати чати в програмі Windows WhatsApp, але це не є причиною для тривоги, оскільки версія Windows по суті є лише дзеркалом вашого основного облікового запису WhatsApp, який знаходиться на вашому смартфоні. Історія чату WhatsApp на робочому столі повинна бути ідентичною історії на вашому iPhone або смартфоні Android, оскільки вони синхронізують дані в режимі реального часу. Отже, щоб створити резервну копію того, що ви бачите на екрані комп’ютера, потрібно лише створити резервну копію історії чату на підключеному смартфоні, яка синхронізується з обліковим записом, який використовується у програмі Windows.

Чи можна зробити резервну копію повідомлень WhatsApp в Інтернеті?

Веб-версія WhatsApp, яка доступна в більшості інтернет-браузерів, працює приблизно так само, як програма Windows, і просто дозволяє отримати доступ до облікового запису, прив’язаного до смартфона. Як і у додатку Windows WhatsApp, для оновлення історії чату WhatsApp з Інтернету потрібно буде створити резервну копію за допомогою пов’язаного смартфона Android або iPhone.